2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hahaa niye kizz:)
Bana guzel gelio
Arapca ogrenmek gozumu korkuttu
Oglusumla cok zor:)
Ama cocuk gelisimi okuyaxagim mutlaka
Zevkli dersleri var:)

Gece kucağıniza yledim
Kızımızın kardeşi olacak dedim direk.
Şaşırdı, şaka yaptığımı düşündü. Sonra çok sevindi. Beni aldı kucağına, sarıldı sımsıkı. Ve bana yardımcı olacağını da ekledi
Hayırlı olsun canım... ne güzel olmuş.. inşallah sağ salim kucağıniza alirsiniz

Aksam yemegi yiyemedim bugun. Zorla pisirdim resmen. Kizima yedirip kactim sofradan. Yemek olayi iyice kulfet olmaya başladı. Zeynep icin her gun yapmak zorundayim. Esim ve ben tek olsaydik hic sallamazdim. :bicak:

Hahaa niye kizz:)
Bana guzel gelio
Arapca ogrenmek gozumu korkuttu
Oglusumla cok zor:)
Ama cocuk gelisimi okuyaxagim mutlaka
Zevkli dersleri var:)

Valla ilahiyatlar din disinda her seyi öğretiyor o yuzden gereksiz. 4 senemi oraya verecegime medreseye gitseydim simdi hem hafizdim hem hoca ne güzel.
Cocuk gelisimi de cok guzel ve gerekli bir bolum bence :)

Ben bulanti nedir bilmem cok sukur. Ama bazi yiyeceklerden tiksiniyorum yiyemiyorum hamilelik döneminde.
Senin de olmaz Insallah bulantin.

İnşallah. Benim ilk hamileliğim zaten. Öyle değişik duygulardayım. 2 sene üç ay sonra hamile oldumu öğrendim. Bu kadar bekleyince de insan devamlı kendini dinliyo

Zeynepte seker testinde sınırda çıkmıştı. Yani fazla sekerli besleniyodum. Bu sefer dikkat etmeye çalışıyorum. Siz de dikkat edin. Cok tuzlu cok sekerli beslenmemeye calisin. Nefsinize hakim olamiyosaniz da bol bol su icin :anneadayı:

İnşallah. Benim ilk hamileliğim zaten. Öyle değişik duygulardayım. 2 sene üç ay sonra hamile oldumu öğrendim. Bu kadar bekleyince de insan devamlı kendini dinliyo
Ah canim. Cok guzel gecer Insallah hamileligin :) klişe olacak ama bu gunlerin tadini cokar cunku bebis dogunca hayatin tamamem degisecek :)

Ah canim. Cok guzel gecer Insallah hamileligin :) klişe olacak ama bu gunlerin tadini cokar cunku bebis dogunca hayatin tamamem degisecek :)

Ya evet az çok farkındayım . Beş senelik evliyim. Baya bi değişcek. İnşallah sağlıklı sıhhatli kavuşuruz bebeklerimize. Tek isteğim bu.

Bende ilkinde çok yiyordum tatlı hamurişi sonuç 29 kg kızlar dikkat edelim.ben bu sefer çok kilo almak istemiyorum tabiki öncelikli temennim çocuğumun sağlıklı sıhhatli olması

Bende ilkinde çok yiyordum tatlı hamurişi sonuç 29 kg kızlar dikkat edelim.ben bu sefer çok kilo almak istemiyorum tabiki öncelikli temennim çocuğumun sağlıklı sıhhatli olması

Ben de 20 kg aldim ama verdim çok şükür :)

X