2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kardelen2558 kardelen2558 Yabanadogru Yabanadogru bilgilendirdiğiniz için teşekkürler sabah ve öğlen Progestan aldım kahverengi akıntı bir daha olmadı ama endişelendim kendi doktoruma gitmeden de pek rahatlamayacağım açıkçası. Allahtan 2 gün kaldı oğlumda 34.günde kese görünmüş 54.gün de kalp atışını duymuşuz muhtemelen bu gittiğimde kalp atışını duymayız tabi vajinal kontrol yapmazsa

kardelen2558 kardelen2558 Yabanadogru Yabanadogru bilgilendirdiğiniz için teşekkürler sabah ve öğlen Progestan aldım kahverengi akıntı bir daha olmadı ama endişelendim kendi doktoruma gitmeden de pek rahatlamayacağım açıkçası. Allahtan 2 gün kaldı oğlumda 34.günde kese görünmüş 54.gün de kalp atışını duymuşuz muhtemelen bu gittiğimde kalp atışını duymayız tabi vajinal kontrol yapmazsa
Evet canim.karindan bakarsa duyulmayabilir.bu yuzden stres yapma:KK66:

Kardelen onceki mesajlari pek okuyamadim ikizlerin hayirli olsun cok cok sevindim insallah bi kiz bi erkek olur hayali bile cok tatli yaaaa:KK73:

Kardelen onceki mesajlari pek okuyamadim ikizlerin hayirli olsun cok cok sevindim insallah bi kiz bi erkek olur hayali bile cok tatli yaaaa:KK73:
Evet canim hayali cok tatli da bgn.biraz arastirdim gebeligi de bakimi da cok zormus ama rabbim yardim eder insallah saglikli olsunlar da:) bana tek yumurta ikizi gibi geliyo onlarda cinsiyetler ayni olyomus ama yine de belli olmaz hayirlsi olsun..

Benim 5+1 ken 10000 cikti hcg hep iki kattan fazla artti ikiz dedi herkes ama tek gorundu ilk cocugumda cin tak.gore erkek cikiyordu cinsiyet kiz oldu demek boyle takvimlere inanclara cok takilmamak gerek rabbim bizim icin hayirlisini versin kendimizi hicbi seye sartlamayalim

Evet canim hayali cok tatli da bgn.biraz arastirdim gebeligi de bakimi da cok zormus ama rabbim yardim eder insallah saglikli olsunlar da:) bana tek yumurta ikizi gibi geliyo onlarda cinsiyetler ayni olyomus ama yine de belli olmaz hayirlsi olsun..
Tabi ki cok daha zor ikiz gebelik de ikiz annesi olmak da ama herkese nasip olmayan cok guzel bi nimet beraber buyuyecekler arkadaşa bile ihtiyac duymazlar cogu zaman ayni kesedeyse tek yumurta iki kese varsa coft yumurta ikizi oluyomus

Tabi ki cok daha zor ikiz gebelik de ikiz annesi olmak da ama herkese nasip olmayan cok guzel bi nimet beraber buyuyecekler arkadaşa bile ihtiyac duymazlar cogu zaman ayni kesedeyse tek yumurta iki kese varsa coft yumurta ikizi oluyomus
Canim şöyle ilk gittigimde tek kese vardi.sonraki hafta gittim 2 kese olmus:)doktor dedi sonradan da bolunme olabilir tek yumurta dollenir sonra bolunup 2 kese olur.o sekilde.veya onceden gormemis de olabilirz 2. Keseyi.. Nasip hayirlsi bakalim.haftaya tekrar gitcem doktora netlesecek iyice. Esim e artik meydan okuyorz biz 3 kisiyiz sen 1 diye ona gore haaa diyoruz:)))

Canim şöyle ilk gittigimde tek kese vardi.sonraki hafta gittim 2 kese olmus:)doktor dedi sonradan da bolunme olabilir tek yumurta dollenir sonra bolunup 2 kese olur.o sekilde.veya onceden gormemis de olabilirz 2. Keseyi.. Nasip hayirlsi bakalim.haftaya tekrar gitcem doktora netlesecek iyice. Esim e artik meydan okuyorz biz 3 kisiyiz sen 1 diye ona gore haaa diyoruz:)))
Canım kacinca haftada gittiginde 2. Keseyi gordunuz. Bide kalp atisi duydunuzmu?

Canim 6+4 de 2. Keseyi de gorduk. Karindan bakinca bebisler.kalp atisi gozukmedi alttan bakinca gozuktu.bebislerin biri 2.5 mm digeri 3.7 mm seklinde idi:)daha.minicik
Bende bugun gittim bi ihtimal ikiz olablr dedi ama bi tanesinin kalp atisinj duyduk 1 hafta sonra bidaha gel dedi. Cok ilgin boyle bisey olablrmi birinde var biri daha kicuk ve kalp atisi henuz yok. 7+0dayim

Bende bugun gittim bi ihtimal ikiz olablr dedi ama bi tanesinin kalp atisinj duyduk 1 hafta sonra bidaha gel dedi. Cok ilgin boyle bisey olablrmi birinde var biri daha kicuk ve kalp atisi henuz yok. 7+0dayim
Canim 2 kese mi var.. Ikisi ayni anda ilerlemeyebilir 1 2 hafta fark olabiliyormus aralarinda bebislerin.:KK66:

İyimis. Çok sevindim senin adına :) Kalp atışlarından sonrada sıra cinsiyete geliyor. Gerçi ben şuanda kanamanın bitmesini bekliyorum kese dışındaki. Umarım artık yok olmuştur
Cin ve rus takvimi oglumda tuttu
Bi cok tanidikta da tuttu
Bi bak derim:)

Merhaba :) ilk bebeğin kaç aylık? Hoşgeldin tekrardan aramıza. Kaç haftalık oldu bebek baya erken duymussun samirim kalp atışlarını :)

Cok üzüldum çok. Umarım en yakın zaman da yeniden 2 çizgiyi görebilirsin

Sen yazdikan sonra tarihe baktım da benim kızım da 25 aylık olmuş çoktan . 8 eylül 2014 doğumlu

Evet ama adem güneşin kitapları daha çok annelikle ilgili. Bende de var çoğu kitabı. Ve annelikle çok bilgilendim çoğu kitabindan, bazı yerleri bana uymasa da güzel kitapları var.
Oy yesinler onu abla oluyormus:)
Anadolu pedagojisini seviyorum ben ya:)

Ay ben de tanitayim kendimi :)

Ismim meltem
27 yasindayim
Çanakkale'de yaşıyorum
Ilahiyat okumus bir ev hanimiyim :KK53:
2 bucuk senedir evliyim
18 aylik bir zeynebim var :KK200:
Aa bi abla daha:) bu konuda cok abla abi var super ya :)
Biz kasim annelerinde hep ilktik
Ayni kaderi paylastigim kisilerin cok olmasi beni mutlu etti
İlahiyat okumayi isterdim
Acikogretimden okusakmi diye arkadasla gaza geldik
Sonra cocuk gelisimi okuyayim dedim
Onunda suresini kacirmisim:)
Neyse zaten calisamazdim
Haftaya bulantilarim baslar :)

X