2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba bende yeni gebeligimi ogrenenlerdenimdün sabah önce idrar testiyle ardindan beta hcg yle sonuçlandırdık 75 çıktı adetin 2.günü(gecikmemin) doktor gec döllenme olmuş dedi sıkıntı yapma haftaya cuma gel bakalım cok kucuk goremeyiz dediaksami da cesme suyu icmisim damajanadan almıştım oysa cesme suyundan ishal kusma acillik oldum 2 serum yedim vardır bundada bir hayirherneyse doktor beta istemis aksamida 85 olmustu daha minnak Allahim hayırlısını nasip etsin hepimize

kahverengi lekesi gelenler vardı son durumunuz nedir birde 6+2 de Dr gitcem bugün keseyi gördü ama içinde bebeği göremedi 2 gün sonra görebilir mi kaçıncı haftada bebeği gördünüz ve kalp atışlarını duydunuz yakın tarihli olan arkadaşlar siz ne durumdasınız

Canim benim lekelenmelerim simdilik yok sukur.progestan kullandim 2 gun sabah ogle aksam.o sekilde bitti insalalh.ben dun gittim doktor 6+4 idi.ustten bakinca keseleri gordu fakat bebisler ve kalp atisi yoktu.sonra alttan bakti ve gordu hamdolsun kalp atislarini..ama cok minikler idi.senin gorememen normal bence..ben haftaya tekrar gitcem netlestirmek nasipse duyabilmek için..

Anladm canm bende bian anlam veremedim korktumda aksilikmi var acaba die ama gidişat normal dedi inşallah kalp atışları nida görürsek rahatliycaz

inşallah canım benim bu süreç böyle
hep bir bekleyiş...
sonu güzel olsun da
biz ne zamanlar bekledik

V
yok arkadaşım ben sosyal medya kullanmıyorum...face yok deyince insanlar garipsiyor hatta
Valla çok imrendim sana arkadaşım. Yukarida ki sitem şakaydı zaten :) facede kurtardim paçayı sıra instagram da aslında

hayırlı olsun
hoşgeldin heyecanla hergün bekleyenler kulubüne

Benim yok çok şükür. Yani bitti o gün ku igneler den sonra ama çok ağrım var. Yani oturunca böle agrim oluyor. Yürüyüş böle yapamıyorum. Kizimla hiç ilgilenemez oldum bu durum canımı çok sıkıyor 6+6 duyduk biz kalp atışlarını

Hoşgeldin sende aramiza :) geçmiş olsun bu arada

V

Valla çok imrendim sana arkadaşım. Yukarida ki sitem şakaydı zaten :) facede kurtardim paçayı sıra instagram da aslında

aslında güzel amaçlarla kullanıldığında faydalı
ama çok fazla görsel kirlilik var.
bir de çok vakit çalıyor
en iyisi uzak durmak diye düşünüyorum.
tek takıldığım yer burası...

Merhaba kızlar,
Dün gittim bende doktora hcg yükselmiş 1315 olmuş vajinal ultrasonla keseyi gördü ama henüz bebek görünmüyor 10 gün sonraya randevu verdi bir aksilik olmazsa bebekte görünür umarım hatta kalp atışlarını bile duyarız herhalde. Ama Kafamı karıştıran birşey oldu eve geldikten sonra ultrason kağıdına baktığımda doktorun işaretlediği kesenin yanında 2. Bir kese görünüyor sanki. Gerçi doktor birşey demedi ama bir anda korktum 2 çocuk fikrine yeni alışırken ya 3 se diye korkmadım değil

Canim kan degerlerindeki artis nasil
Ikizlerde biraz daha fazla artis oluyo.hayirlsi olsun hakkindabenim bedenimde de su an 3 kalp atiyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…