2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bugun bisey okudum.cocugun ideal kilosu icin: ( cocugun yaşı ×2)+8
Yani iki yasındaysa 2×2+8=12kilo ortalama.sizinki normal bu durumdatabi boyu uzunsa artar bu yaklasık hesaplamadır

Bugun bisey okudum.cocugun ideal kilosu icin: ( cocugun yaşı ×2)+8
Yani iki yasındaysa 2×2+8=12kilo ortalama.sizinki normal bu durumdatabi boyu uzunsa artar bu yaklasık hesaplamadır
Normal görünüyor aslında canım boyu 89-90 cm civarı kemikleri görünüyor göğsünde zayıf gibi geliyor gözüme kollar incecik sağlıklı çok şükür ama annelikten mi ne biraz ele gelsin yanaklar kolları diye şükür yemeye başladı bu ara dişi patlattı azı baya şişmişti.

selamlarrr herkese
arada okuyorum ama yazmaya firsat olmuyor. 2 cocukla zor :)

bizim oglan da buyudu cok sukur cici cici konusuyor. Ablasıyla kavga ediyor. Oyle boyle geciyor gunler.

Sebogelin canım hayırlı haberlerini gorunce cok sevinmistim. Hayırlısı olsun. Allah tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin. Kızın nasıl?

A after_before sen nasılsın? oglan nasıl?

calısanlar krese mi gonderiyorsunuz bakıcı mı var? ben de belkı calısmaya baslarım diye dusunuyorum

Sağol canım iyiyim çok şükür. Tekrar nisan annesi olacaktım ama nasip değilmiş geçen hafta düşük yaptım 6 haftalıkken kürtaja gerek olmadı ama 1 hafta yerimden kalkamadım. Şimdi kafamda deli sorular cevaplar arıyorum 2.gebelikte düşükler hakkında falan. Kızım iyi çok şükür seninkiler nasıl? Sen nasılsın?

Gecmiş olsun.doktorunuza güvenin bence.internette cok fazla sey yazıyo.neye güvencez zor

Geçmiş olsun canım Allah hayırlısıyla yeniden nasip etsin inşallah

Gecmiş olsun.doktorunuza güvenin bence.internette cok fazla sey yazıyo.neye güvencez zor
Orası öyle doktoruma güveniyorum da doktorların da emin olamadığı şeyler var mesela 3 düşükten önce bazı testleri yaptırmadıkları gibi. Yani 3 düşüğün yoksa sana pıhtılaşma testi yapmıyorlar mesela. E böyle olunca insanın içine kurt düşüyor bu test için 3 kere mi bu acıyı yaşamalıyım diyorsun ister istemez. Teşekkür ederim Allah kimseye yaşatmasın bunu inş

Merhabaaaa,,,,

Merhabaaa hanımlar;

Bizim ufaklık kreşe başladı 2hafta oldu..Çok şükür hiç zorlanmadı sayılırr. Hatta alışamazsa yarım güne çeviririm diyordum ki şu an için tam gün gitmesinde bir sorun yok...
Normalde babaanne dede bakıyordu.Allah razı olsun onlar da çok çok iyi baktılar ama bi yaştan sonra çocuğa yetmemeye başlıyor.Sosyalleşmesi el becerilerinin falan gelişmesi lazımdı.. bugün kurabiye bile yapmışlar)) aklında deli sorular olanlara tavsiye ederim kesinlikle ))

Maşallah canım çok iyi olmuş babaannenin bakması avantaj olmuştur biz nasıl yapacağız bilmiyorum benden başka pek kimseyi görmediği için çok bağımlı bana çok zorlanacağımız kesin

Merhaba kızlar. Bizde de annaneyle devam seneye Eylül de vericem kreşe aksilik olmazsa tuvaletide öğrensin öyle veriyim diyorum. Ama wc den yana daha hiç umut yok çok su içiyor gece değişmezsem eğer çiş dışına çıkıyor. Su içmesini azaltması lazım biraz gece yatarken içmemesi lazım ama ne mümkün.

Konuşmamız fena değil derdini çata pata anlatıyor yemekte de sıkıntı yok ama kilo alamıyor aylardır 13,5 sizin bebeler de böyle mi boyu iyide kilomuz sabit. Çok hareketli günde 2 sefer kaka yapıyor suyuda çok içiyor ondan mı ki

Kızlar bide kan tahlili yaptırıyor musunuz her sene 1 yaşta yaptırdık ama bida yaptırmadık doktor fobiside vardı ozamanlar. Şimdi ne alemde o fobisi bilmiyorum o yüzden tekrar korkar mı ki kan alınırken

Kızlar bide kan tahlili yaptırıyor musunuz her sene 1 yaşta yaptırdık ama bida yaptırmadık doktor fobiside vardı ozamanlar. Şimdi ne alemde o fobisi bilmiyorum o yüzden tekrar korkar mı ki kan alınırken
Tekrar kan tahlili yapmadılar benim de işime geldi,ürküyor zaten cocuk.kilo olarak sınırların icindeyse önemli degl.yazın terliyorlar pek kilo almadı benimki de.yavaşlıyor olabilir artık bu dönem

Sağol cnm. İğne tedavisi başlattı ayda bir vurulacak ve 10.11 yaşına kadar devam edicek ama işte iğnenin yan etkileri cok oluyormuş.. cok moralim bozuldu
Doğru tabi canım 8-9 yıl her ay iğne vurulmak demek kolay bşy değil ki Allah kolaylık versin çok üzüldüm gerçekten ya niye böyle oldu ki genetik mi acaba ufak bebeğin nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…