2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bu hamileligmde nekadar ugrastırıcı şey varsa cekiyorum pes.bi elim bütün gün uyuşuk geziyorum kızlar,cok rahatsız edici hissizlesiyo bazen.basına gelen varsa ihmal etmeyin diye anlatıyorum.beyin cerrahına gittim.normalde fıtık da var bende ama bunun ilgisi yokmuş.emg cekildi,b12takviye vitamin ve bileklik verdi
Sinir sıkısmasymis,ödem oluyomuş bilekte.karpal tünel sendromu,vay arkamaş

Geçmiş olsun canım balık ye bol bol vitamin de vermiş toparlarsın inşallah ikinci gebelikler daha mı zor oluyor yoksa çevremdekiler de daha zor geçtiğini söylüyor

Kizlar selam. Herkes iyi mi? Yeni bebisler de katilacakmis aramiza hayirli olsun. Benim iflahimi kesiyor 2 kuzu da uykusuz... buyuk 26 kucuk 13 aylik oldu ellerinizden operler.
Herkese iyi bayramlar.....
Ozledim sizleri
Az daha büyüsünler rahatlarsın ya. En güzeli seninki. Ben daha 2.yi şimdi düşünmeye başladım. Tam rahata ermişken sil baştan olacak herşey. İyisin iyisin sık dişini azcık daha :)

Normal dogum yaparken epidural olan var mı aranizda?sancıyı ne derece azalttıgını merak ediyorum.herhangi bir sıkıntı yasadınız mı sonrasında da?

Normal dogum yaparken epidural olan var mı aranizda?sancıyı ne derece azalttıgını merak ediyorum.herhangi bir sıkıntı yasadınız mı sonrasında da?
Ben sıkıntı yaşamadım bel ağrısı baş ağrısı olmadı. Benim açılmam azdı 4 cm olana kadar suni sancı ağrısı çektim ama sonrası rahattı eltim 6 cm le hafif sancılanıp gidince ona direk epidurali takmışlar o hiç ağrı çekmeden doğurdu. Yapı meselesi yani

Ben varım. Benim açılmam iyiydi ama kızımın kafası bir türlü aşağıya inmiyordu. Suni sancı verdiler yine inmedi sonra epidural yapıldı ve doğurdum. Epidural planım yoktu aslında durum öyle getirdi. Meğer kuzucuğumun kordonu bir karış bile değilmiş. Doktoorum çok şaşırmıştı mucize demişti. Epiduralle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Anestezi uzmanıyla alakalı bir durum. İyiyse sıkıntı yaşanmıyor. Ben bütün kasılmaları o ıkınma hissini hissediyordum herşeyi, sadece ağrı olmuyor.

Kızlar çocuklarınızda iştahsızlık var mı aç olmasına rağmen ağzında evirip çevirip atıyor yumurta çok severdi yemiyor dişini gösteriyor dişten olabilir mi ki
Benim kızımda iştahsız bu ara. Doktorumuz yazın bizim bile iştahımız olmuyor gayet normal dedi. Kan değerlerinde sıkıntı yoksa sağlıklı bir çocuksa hiç zorlamaya gerek olmadığjnı akışına bırakmamızı söyledi. Ben öyle yapıyorum :)

Öyle mi yakında kan testi yaptırmadık ama iyi görünüyor keyfi filan uykuları da iyi annelik işte yesin istiyorum ama yemeyince içim içimi yiyor benimde :) 12 bçk 89 cm civarı zayıf diyorlar etraftan kafama takıyorum ama iyi ya çok şükür önemli olan o tabi

Ya sen etrafa ne bakıyosun kafalarına göre konuşuyo herkes. Doktormuymuşlar? Ayrıca zayıf da değil normal değer aralığında yavrucuğun ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…