2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar biliyorum bu ikili test herzaman dogru sonuc vermiyor.hatta aman diyorum eskiden yokmus böyle seyler ama takıldım yine de.fikri olan anlatabilir mi?doktor sınır 1/300dedi,benim yaş riski 1/338.yakın old.icin aminosentez istersen diyo ama anlamadgm bu yas riski herkeste böyle mi cikiyo.34yasımdayım.
Trisomy 21 riski 1/5311
Trisomy 13/18+nt <10000
Nazal kemik var 2.1mm
Bunlar sonuclar.aminosenteze sicak bakamıyorum.üclu kan testi yapılsın diyorum

Canım yaş dolayısı ile o risk çıkmış olma ihtimali çok yüksek tabiki ama kararı verecek olan sensin tabiki. Ben senin yerinde olsam 3 lü test yerine iyi bir perinatologa gider detaylı baktırır, onun fikrini alırdım. Bu testler ıstatistik veriyor neticede.

Emzirmeyi bırakırken kullanılan sarı sabır taşından almıştım.simdilik kullanmadım epey de var elimde.baska amacla herhangi biseye faydası var mı?ınternette pek bilgi bulamadim.daha cok otuyla alakalı yazılan

Ama buralar cok tenhalastı yine.sorularıma cevap veren pek kalmadı
Bir memeden kesme öykusü de benden gelsin.ilk önce sadece uyku icin öglen ve aksam emzirmeye basladım.aralarda isteyhjnce memeye koyu renk göz kalemi súrüyodum.böyle alıstı,1ay kadar devam ettik.artık komple kesmeye karar verdim,guzel süslü bir su bardagı aldım.sana sütü,mööler vercek bardaktan,annede süt kalmadı v.s.anlattım.masal okudum.biraz pışpışla uyudu.bugun 3.gün.umdugumdan kolay kabullendi
Ama benim tek gögsum cok sızlıyor,buna nasıl çare bulcam bilemiyorum.zeytinyag súrüp geziyorum

Ne güzel canım ikna etmişsin ağrı için lahana yaprağı veya beyaz kalıp sabun duydum bir araştır istersen bende bi öğlen bi akşam uyuması için emziriyorum hemşire acele etme dedi sütünde varmış dedi kendi kendine bırakır inş kıyamıyorum yaa odalarımızı ayırdık uykularında problem yok çok şükür düzeldi odalar ayrılınca

Zeytinyag süruyorum sık sık.cok sancıyoböyle kademeli olunca ikna etmesi de mümkün galiba.normalde cok düşkündü.lahana da kalmadı bahcelerde.bulamıyorum

Zeytinyag süruyorum sık sık.cok sancıyoböyle kademeli olunca ikna etmesi de mümkün galiba.normalde cok düşkündü.lahana da kalmadı bahcelerde.bulamıyorum
Aynen canım kademeli olması daha iyi bilirim o ağrıyı dikkat et mastit filan olma Allah korusun kalıp sabunu da araştır istersen maydonoz sütü azaltıyormuş ama hamileyken pek önermiyorlar sanırım inş geçer gider ya

Sıkı sütyen tavsiye etti bugun doktorum.gecermiş zamanla.buarada ilki oglandı.bu da erkekmiş,hayırlısı

Merhaba 3 ay önce doğum yaptım yoğun stresli günler geçirdim bikac gündür kaşınma yanma vardi bugün dr gittim kurdeşen dedi zyrtack ve bi solüsyon verdi sizin geçtim mi nasil geçti benim annemde 2 yıldır kronik üritiker onun gbi olmak istemiyorum

Merhaba öncelikle hayırlı olsun güle güle Allah analı babalı büyütsün evladınızı ablamda da olmuştu kurdeşen kaşıntı ve kızarıklık vardı stresten demişti doktor çok takıntılı streslidir kendisi bide ama bu huyunu bırakınca kendiliğinden geçti biraz stres olsa hemencecik başlıyor kaşınmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…