2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yok canım yanlış anladın ben bebeği istiyorum istemeseydim spiralimi hayatta çıkarmazdım çünkü oğlumu kardeşsiz bırakmak istemiyorum ve hazır küçükken ikisi bir büyüsün düşüncesindeyim.. orda istemediğim dediğim şey oğlumun iki yaşından sonra yatacak odası olmaması ve bizimle yatması.. zaten hep ortamıza giriyo yatınca yatağına koyuyorum uyanıksa illa bizimle yatacak böylede olmaz.. ama bugün konuştum eşimle bitane odayı çocuk odasına çevircez yaza artık kalabalık gelen olursada çocuk odasında yatar yapacak bişi yok :)) çatıyada teraslı iki misafir odası yapılacak borçlar bitince artık misafirde ona göre gelsin 2+1 ev sonuçta napalım..

Kız ben kendi adıma dedim istediğini biliyorum tbki o cesaret bende de olsa keşke korkuyorum işte tek başıma ikisiyle başedemem diye yoksa kardeş çok güzel bşy en iyisi öyle yapın yani çocuk misafirden de önemli anlar zaten gelen de niye misafir odası yok demezler ilerde rahatlayınca yaparsınız güzelce yeni eve taşınmanın zorluğunu bilirim Allah kolaylık versin olmayan masraflar üst üste gelir hep sağlık olsun zamanla olur canım

Bakarsın canm biye bakamycan yaa şimdikine çatır çatır bakıyon sen beni dinle kardeşsiz bırakma oğlunu çok pişman olursun.. sorma gitsin en çokta taşınmanın zorluğunu yaşadım nakliyeciler eşyalarımı savurmuşlardı resmen özensiz dikkatsiz yerleşene kadar ne çektim Allah biliyo.. bide masrafları hiç hatrlatma yeni ev sıfır ev dedik yinede masraflar bitmiyo anlamadık valla. . Alah kirada olan herkese ev nasip etsin bizede şu borçları bitirmeyi nasip etsin inşallah..

Doğru söylüyorsun baktırır onlar kendi de işte ne bileyim gözüm korktu biraz ondan galiba bi saatlik bırakacak kimsem olsa bile bi cesaret düşünürdüm de inan çok yoruluyorum o bir saat bile yetecek şöyle toparlanmaya da işte ne oğlan duruyo ne kimsemiz var.
Nakliyeciler pek özenmiyor böyle şeylere genelde Allah yardımcınız olsun bazen kiradayken daha iyi geçiniyorduk diyoruz sigortası vergisi derken ama yine de Allah herkese kendi evinde oturmayı nasip etsin

Amin canm ama en azndan kapıya ikide bir gelip kirayı hatrlatan zam üstüne zam yapan bi ev sahibinden kurtulmanın sevinci var içimde varsın zor geçineyim kapıma dayanan olmasın yeter

Emzirirken hamile kalınıyor . Emzirme ile alakası yok.3 arkadaşımda emzırırken hamile kaldı

canim bende ayniyim bide hamile kaldim kalali hem duygusalliktan hemde acaba ben ikinizede esit davranabilecekmiyim yetisebilecekmiyim kaygisiyla dahada baglandim cocugu odasinda yatirmam gerekiyo artik cok sukur 1 haftadir ayirdim ama sanki oglani askere yollamisim gibi hissediyorm kendimi agliyorm kokluyorm gece boyu gidip gidip bakiyorm bende bu ara daha cok baglandim kucagimdan birakmak istemiyorm

Odasını yaptırmaya başladık yavaştan içim burkuluyor ayrılcaz diye sanki çok uzağa gidiyomş gibi iki metre uzağımda halbuki annelik çok başkaymış yaa
al bendende o kadar oglana dayanamadim odasi genc odasi besikte oglum yatti bazadada ben yattim 3 gun ayrilamadim bi turlu sukur 3 gundur biraz daha alistim oglusumda yatiyo odasinda bu gece gelmis yanima bnde dayanamadim sarildim yattim kacamak yaptik

Annelerinde hazır olması gerekiyor demekki böyle şeylerde onlar kadar bizde bağımlı olmuşuz yavrularımıza :) inşallah bizimki de alışır çabucak

Kız nasıl yaza gelcek,eylül gibi olurdu dogum.hatta düşunuyorum kış cocugu olur direk ne guzel
Aralıkta hamile kalsaydım ağustosun sonlarında doğururdum canm hadi eylül bile olsa son aylar yaza denk gelirdi ve heryere nefes nefese giderdim ayy hayal bile edemiyorum kii burası izmir ekimde bile denize giriyo millet.. yok anam dursun bikaç ay daha ilk aylar yaza son aylar kışa denk gelir inşallahh.. Rabbim herkesin gönlüne göre versin benimde..

Bide sen hamilesin bendeki duygusallık böyleyse sendekini tahmin edemiyorum :) bende yazın ayırcam odaları çünkü bizim oğlan hep ortamızda yatmak istiyo yoksa eşime kalsa askere gidene kadar bizimle uyucak :))

Bide sen hamilesin bendeki duygusallık böyleyse sendekini tahmin edemiyorum :) bende yazın ayırcam odaları çünkü bizim oğlan hep ortamızda yatmak istiyo yoksa eşime kalsa askere gidene kadar bizimle uyucak :))
duygusallik tavan yapti resmen canm ilk gun cok kotuydum eslerimiz ayniymis oda ayrilmak istemiyo ama mecburum cok sukur ikinci geliyo bizi birakmasi lazim evde 2 tane besik var daha esim oglumu elleme bi kucuk besik daha alirim ikiside yanimizda yatsin diyo bni dusunen hic yok ama oglum simdi daha iyi uyuyo sabaha kadar bir kere uyaniyo 9a kadarda yatiyo yanimizda saat basi kalkip bise istiyodu

Benim oğlum şuanda öyle işte halada emiyor dakka başı meme yorucu oluyo artık. Eşimde aynı seninki gibi evde iki beşik var ikinci gelince ikisi bizimle yatar diyo oldu canım başka dedim. Yaza bi odayı iptal edicem çocuk odası yapıcam işte misafir için çocugumu odasız bırakamam bizede yazık.

aynen canm valla bnimde bi odam eksik misafiride oturma odasinda yatiriyorum oglanin bazasinda yatiyolar idare ediyoruz ne yapalim kuzularimiz daha onemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…