2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
konuşmadan açılmış konu bızımkı baya kelıme soyluyor, komutları anlıyor, kendınce bıdı bıdı konusuyor ama tam anlaşılmıyor ne demek ıstedıgı, net soylediği kelımelere gelırsek anne,baba,dede,anneanne,fü(su),top,at,ayşe,ege,üç,mama,nam nam(emzik),kork (korktum) gibi gibi şeyler...
bence bu iş biraz genetik birazda konuşmakla alakalı...

Selam kızlar adetim 1 gün geçti dün test yaptım negatifti acaba diyorum hamilelik var mı oğlumda unutmuşum belirtilerimi.. sadece sabahtan bi bulantım var adetliykende bulantım olur mu..

Adetliykende bulantım olurdu yazacaktım..
Çok düşünüyor isen belki ondan gecikme olmuştur canım bazen bende de oluyor mide bulantısı hamilelik belirtileri adetle aynı gibi zaten pek fark yok şöyle bi kaç gün sonra erken gebelik testlerinden yaparsın olmazsan adet garantilemiş olursun Allah gönlüne göre versin inşallah

Amin canm inşallah.. aslında düşünmüyordum ama eşim çok hatırlatıyo ikincisi geldimi eymen bak kardeş geliyo falan diyo.. yarında olmazsam bi test daha yapayım en iyisi..

Evet yazın hamilelik de doğumda zor olur yine mart nisana en iyisi doğum
Evet ya ne güzel bir ayda doğurmuşuz meğerse ne sıcak ne soğuk..
Konuyla alakası yok ama bişey söylemek istiyorum ben bu aralar oğluma farklı bi bağlıyım büyüdüğünü belli ediyor sıpa herseyi anlıyor anlatmaya çalışıyor biz ne yaparsak onu taklit ediyor o kadar hoşuma gidiyor ki sanki bebeklikten daha fazla seviyorum hiç kıyamıyorum öpmelere doyamıyorum.. Allahım sen onları bizlere bağışla.. herkeste oldumu acaba bu sevgide ani yükseliş :))

Kesinlikle planlı olması en iyisi evet yaa bazen bakıyorum ne çabuk büyüdüler maşallah herşeyi anlıolar filan sevgi her zmn aynı anlattığın gibiydi hep yiyesin öpesim geliyor şirinlikler yapıyor yiyesi geliyor insanın Allahım onları bize bizide onlara bağışlasın acılarını göstermesin inşallah sağlık sıhhat huzur afiyet versin yuvalarımıza sevgi pıtırcığı gibiyiz

Odasını yaptırmaya başladık yavaştan içim burkuluyor ayrılcaz diye sanki çok uzağa gidiyomş gibi iki metre uzağımda halbuki annelik çok başkaymış yaa

Odasını yaptırmaya başladık yavaştan içim burkuluyor ayrılcaz diye sanki çok uzağa gidiyomş gibi iki metre uzağımda halbuki annelik çok başkaymış yaa
Sevgi aynıda duygusal bağlamda çok çok farklılaştım ağlayasım geliyo ödüm kopuyo bişi olur diye ne bilim Allaha emanetler.. ya biz yeni ev aldık bu arada ama 2+1 iki odada da oturma grubu var 1 odamız yatak odası gelen giden çok olduğu için bide kirada 3+1 de oturuyorduk öyle döşemiştik taşınıncada yine 2 salon oldu eşimde diyor gelen giden çok 1 oda yetmez misafire eymen bikaç sene daha bizimle yatsın teras katını yaptırıp misafirlere açana kadar bende hiç istemiyorum büyüdü artık sence napmalı bide utanmadan ikinciyi istiyor bizimki.

Doğrudur canım yaa o konuda bende öyleyim Allaha emanetler.
O kadar sık çıktı oluyo gelen giden canım devamlı çok kalıcı misafirin olursa ne yapılabilir bilmiyorum ama yine bi odayı çocuk odası gibi duzenleyebilirsin aslında doğuran yataklı filan büyük mü odalar bilmiyorum ama ona göre dizanyn edebilirsin 2 yaş sonrası daha çok bağımlı oluyorlarmış bende o yaşlarda ayırmak istiyorum zor da olsa 2. Bebek içinse bende istemiyorum ne bileyim bazen oğlumu kardeşsiz bırakmak doğru mı acaba diyorum bazen hiç olmasın diyorum yakın yıllarda düşünmüyorum yani ama senin için nasıl olur bilemiyorum iyi düşünmek lazım Allah onun rızkını veriyor ama o kadar zor ki geçinmek Allah herkese kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…