2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bence çocuğa henüz ilişme derim canım. Gebeliğinin başlarındasın sanırım. Daha henüz seni rahatsız edecek gebelik günlerinde başlamamış. Muhtemelen 15-16 aylıktır senin minnoşta. Gebeliğinin 4. ayında kızında 20 aylık olur gece emmesini bırakmaya başlarsın. Ama onuda bir anda yapma, yavaş yavaş yap derim bir anda memeden ayrılmak çocukta travma yaratabilir. Bunun içinde sana Adem Güneş'İn kitaplarını tavsiye edebilirim. Zaten 2 yaşından sonra sütün kalitesi azalmış oluyor ve doktorlarda yeterli olduğunu söylüyor. Çocuğun odasına gelince... 2 yaşına kadar anneyle çocuk aynı odada yatmalı diyor pedagoglar. Doğuma 1 ay kala kızını yeni odasına alıştırmalısın. Doğumdan sonra yaparsan kardeşinden ötürü annesinden ayrı odada yattığı hissiyle kardeşini kıskanabilir ve benimsemeyebilir. Ona güzellikle kardeşinin ona ilk zamanlar çok ihtiyacı olduğunu anlatabilirsin. Seni anlayacağına eminim. Yüreğini ferah tut ve bence adem güneşide oku derim. Düşüncelerin netlik kazanır.

Mm naftalin denememiştim bak bide onu deneyeyim bari gerçekten zor oluyor ya uğraşmak onlarla bebekler için sakıncalı yoksa dokunmazdım

Evet canm onun minicik ayakları şimdi yürüyo mısır vazgeçilmezi meyranın çok seviyo

Maşallah, ne güzel gözler. Saçları da nasıl uzamış, bizimkini kazıttık, 2 ay oluyor, uzasın diye bekliyorum dört gözle.
Sagol teyzesi
Biz hiç kazıtmadık benim de saçımı hiç kazıtmamışlar maşallah çok gür. Eşim de kuaför saçı kazıtmakla gür çıkmasının pek alakası yok genetiktr dedi bizde onun için hiç yaptırmadık

Kızlar son doğal çözümleri de denedim ama gidecek gibi durmuyorlar üzerlerinde cirit atıyorlar resmen :) detan maxi kokusuz ilaç aldım nihat Hatipoğlunu da dinledim son çare ilaçlayabilirsinz diyor herşeyi deneyip gitmedilerse. Sadece yakmak uygun değilmiş benim ilaçlarken bile vicdanım sızlayacak ama oğlum için yapmam gerek Allah affetsin inşallah güzel güzel söyledim karıncalara dualar okudum ama yok çok beğendiler evi gitmiyorlar ee bebekli ev kırıntı dolu tabi gitmezler

Başının arkası pişik olmuştu bizimkinin, rahatlasın diye kazıttık canım bizde. Yoksa bende inanmıyorum, gür olmasıyla ilgisi yok

Canım bak şu tabletlerden al, marketlerde var, en çok nerede görüyorsan bırak oraya, onlar doluşuyolar birkaç saate. Sonra kaybolup gidiyorlar, ölüsünğ de görmüyorsun, bir dahada gelmiyorlar. Ben çok memnunum, hamam böcekleri için de olanı var, onu devamlı tutuyorum evde, yeniliyorum arada. Hiç böcek yok evde.

Eklentiler

• IMG_6553.PNG
    147,5 KB · Görüntüleme: 53
Heryerde var canım çıktığı yerlere silikon sıktım oda çare olmadı süpürgeliklerin altından çıkıyorlar bu ilaç yaramazsa ondan da denicez mecbur

Kurtajimi oldum cok rahattien ufak bir acabam yok hatta ustumden yuk kalkti diyebilirim, gercekten bende hazir degilmisim. Bir antibiyotik birde kanama onleyici hap verdi 5 gun kullanip kontrole gidecegim. Hersey 10 dk oldu bitti eger emin degilseniz kurtaj gozunuzde buyumesin ...

Tam zamanında gittin çnki canım tam zamanında canlanmadan öğrendin hamileliğini korunma için bşy dedi mi doktor peki

Tam zamanında gittin çnki canım tam zamanında canlanmadan öğrendin hamileliğini korunma için bşy dedi mi doktor peki
Hap onerdi spiral icin erken dedi zaten regl iken takilan birsey o, ben acikcasi esime attim o gorevi hormonlarimi alt ust etmek istemiyorum sanirim kondomla korunuruz bundan sonrasi icin, bir sure cinsellik yasak zaten bende istemiyorum ...

Hap onerdi spiral icin erken dedi zaten regl iken takilan birsey o, ben acikcasi esime attim o gorevi hormonlarimi alt ust etmek istemiyorum sanirim kondomla korunuruz bundan sonrasi icin, bir sure cinsellik yasak zaten bende istemiyorum ...
Geçmiş olsun nacizane fikrim hap kullanman canım ben7 ay kullandım aksine çok iyi geldi inşallah birdaha böyle bişey yaşamazsın

Hap konusunda kendime guvenmiyorum unuturum duzenli kullanamam kendimi biliyorum, bir donem mesigyna kullandim o da en son bacagimda kasilma yapti birkac gun sakat gibi gezdim, spirale de guvenmiyorum ben yapisiyor kanama duzenini bozuyo kayiyo vs vs o nedenle biz su olay olana kadar geleneksel yontemlerle korunduk , bundan sonra kondom bana en sagliklisi geliyor hem hormon icermiyo hem cift tarafli koruma sagliyor, kondom yoksa cinsellikte yok bunun sorumlulugunu esime attim kendisi dusunsun modundayim

Evet canım kondom dışında hepsinde hormon var yırtılma riski var ama kalın olanları tercih etmek gerek inceleri yırtılıyor dikkat edin

Geçmiş olsun canım. Hayırlısı böyleymiş demek. Kürtaj sırasında acı ağrı bişey hissettin mi uyuşturuyorlar mı nasıl oluyor

Eş onayı isteniyor mu kürtaj için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…