2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Aci agri hicbisi olmuyor kurtaj esnasinda genel anestezi yapiliyo sadece bir igne vuruluyor konusurken uykuya daliyorsunuz. Evli olanlar icin es onay sart bir belge imzaliyorsunuz esinde imzasi isteniyor...

Bebek dogmadan,kızın 2yasını tamamlamış olacak di mi,hamileliginin ortasina geldignde memeden kesmis olabilirsin,zamanı geliyor artık.ben olsam öyle yapardım,cok rahatlarsın

Kesinlikle ilaçlat birine bzmde öyleydi çocuk döktükçe geldiler şmdi hiç yok

Biz göremesekte bebek orda var malefes sdece çok küçük olduğu için ultrason kalp atışını bulamıyo ve göremiyo, geçmş olsun bende 9 haftalık hamileyim 5 aylıkken kalmştım malesef ve aldrmıştım o zmn için en doğru karardı ve pişman diilim şmdi istiyerek kaldım şu anda bulantım çok yatıyorum hep eşim çocuğu işe götürüyo orda yediriyo yatrıp getrio snra yine geliyo dhada tövbe ediyorum doğurmam:), senn içinde ne zmn hazrsan o zmn yap kmseye bakma bi çocuğa tam bakablcekken doğurmak mantklı tbi artk dha dkkatli olursunuz ben bu bebeğimi doğururken bağlatıcam tüplerimi

ben aldırdım zaten ve suan cok rahatım hıc pısman degılım yanı sadece ılk ogrendıgımde duygusal bır bosluga dustum ama kendım ve gelecek ıcın en dogru kararı verdıgımı dusunuyorum, sizede hayırlısı olsun, bence her bebek özellıkle annenın kendını hazır hıssettıgı anda dunyaya gelmelı plansız gebelıkler ınsanı her anlamda zora sokuyor cunku...

Kesinlikle ilaçlat birine bzmde öyleydi çocuk döktükçe geldiler şmdi hiç yok

kendi ilaçlamam işe yaramadı canım bide yem gibi bşy varmış olmadı yönetime söyleyeceğim ilaçlatsınlar her yeri
Hayırlı olsun Allah sağsalim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebeğini

Bebek dogmadan,kızın 2yasını tamamlamış olacak di mi,hamileliginin ortasina geldignde memeden kesmis olabilirsin,zamanı geliyor artık.ben olsam öyle yapardım,cok rahatlarsın
Egerher şey yolunda giderse doğum günleri aynı olabilir. Yani o da 2 yaşını bebisin doğduğu gün dolduracak. Şu anda hala emzirmeye ve beraber yatmaya devam.

Maşallah oğluna benm oğlanda tontişdi yürümeye başlayınca gitti bütün kilolar hiç oturmuyorki.. bide yaz olunca iştahda gitti
Tontiş ve uzun saclı halini özlicemevet pek oturmuyor.buara balkona ici su dolu kovalar koyuyorum.ayagına da slipstop,öyle yoruluyoki mecbur yiyiyo tavsiye ederim bu sıcakta harika egleniyo

Kızlar oğlan gözünü kaşıyıp duruyor ya huy oldu yemek yerken yememek için gözleriyle oynuyor canı sıkıldıkça ovuyor mikrop filan kapmış olabilir diye düşünmeye başladım zaten kontrole götürecektim ama göz doktoruna gitmek en iyisi çocuk doktoruna götürmeye gerek yok heralde değil mi

Alerji göz kaşınmalarına neden oluyormuş, göz kaşımalarıda başka sorunlara.. bize göz doktoru alerji için damla vermişti, bir de dönem dönem kullanmak için gözyaşı damlası verdi

Alerji göz kaşınmalarına neden oluyormuş, göz kaşımalarıda başka sorunlara.. bize göz doktoru alerji için damla vermişti, bir de dönem dönem kullanmak için gözyaşı damlası verdi
Evet canım gittim hemen doktora kaşıya kaşıya yara filan olacaktı yoksa konjivit bşy dedi alerji toza olabilir filan dedi ama bilmiyorum o kan şurubundan sonra çocuğa bşy oldu bıraktık onuda doktor yeniden kan aldı taşıyıcı mı değil mi diye bakılacak ona göre ferromixin başlayacğız yine şurup dokunmuş olabilir dedi doktor bakalım ne olacak salı günü çıkacakmış kan sonuçları göz için oladin ve lotemax diye damla verdi reçete de 3 yaş altı kullanılmamalı yazıyo ama doktor verdiyse kullanılıyor demekki valla şüphesiz kimseye güvenilmiyor artık yaa içim rahat bi tane ilaç veremiyorum şu çocuğa

Bide kızlar ya hastaneden ağlaya ağlaya geldim sinirden devlet hastanesi malum kalabalık asansör sırası bekliyoruz yarım saat Bi tane kadın heryer bebek arabası bırakın arabaları yaşlı hasta var sizin yüzünüzden bekliyoruz filan diyor dedim bizde hastayız nereye bırakayım ben çocuğu bırak diyo birine dedim kimsemiz olsa bırakacağız heralde nasıl bırakayım asansörden inene kadar azarladı beni pislik ağladım vallahi sinirden büyük diye bşy de diyemedim o yaşlı hasta bşy demiyo yanında ki soyleniyor kimsemin olmaması bu kadar kanıma dokunmamıştı vallahi ben çokmu memnunum burda saatlerce beklemekten dedim kadına siz bekliyorsanız bizde bekliyoruz dedim herkes kendini düşünüyor ya vallahi canımı sıktı sabah sabah kadın Allah kimseleri hastanelere düşürmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…