2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Saçımı kızala boyadım tam olmadı tekrar boyucam. Ne zaman boyıyım tekrar ilkkez böyle tüm boya yaptım. Geçende kestirmiştim. Sanırım psikolojim bozuk :KK53:

Evt böyle olmaz nezman düzelecek bende bekliyorum bebekliği daha iyiydi. Bu gece zaten saat ikide başladı sabaha kadar sallanmak istedi uykuda kalıp kolum düşünce ağlamaya başlıyordu çıldırmak üzereydim.. sallanmaya alışmış belliki ama çözüm bulmak lazım.. oğlum 10 da yattı ben 11 de yani şuan üç saatlik uykuylayım..
Diş yoksa gelecek eğitimi dene istersen. Sallanarak uyuması çok zor sana. Bizde sallanarak uyuyoruz ama dalınca indiriyorum. Ağırlaştılar bacaklar dayanmıyor.
Mersine gelmiyor musun annen yardımcı olurdu hamileyken daha da zor gelir bu sıpalarla uğraşması teksin bide

Saçımı kızala boyadım tam olmadı tekrar boyucam. Ne zaman boyıyım tekrar ilkkez böyle tüm boya yaptım. Geçende kestirmiştim. Sanırım psikolojim bozuk :KK53:
Ben kendim boyayamıyorum saçımı, daha beter oluyo. Bikaç ay önce kuzenim boyadı boşa kuaföre gitmeyim diye hesapta.. o da önlerden arkaya geçene kadar yarım saati buldu, hadi bekletelim öyle yıkayalım fln derken öndekiler fazla kalmış oldu, yandı yine ön taraf:) dedim hayatta bi daha evde boyamam ( daha öncede bikaç kere daha söylemiştim böyle) bakımı osu busu derken saçmalamış oldum gene, velhasılı kuaför en mantıklısı. Hele ki kızıl.. kızıl en zoru, en az 1 sene farklı rengede dönemiyosun ( gerçi dönmüştüm ben, o da ayrı bi hikaye :))

Asıl soruyu unuttum yazarken, saç mevzusunda benden roman olur da.. canım mantıklı olan 1 ay beklemek evet, minimum yıpransın istiyosan. Ama bikaç gün içindede boyasan çok da bişey olmuyo, hele saçlarında kısaysa..

Diş yoksa gelecek eğitimi dene istersen. Sallanarak uyuması çok zor sana. Bizde sallanarak uyuyoruz ama dalınca indiriyorum. Ağırlaştılar bacaklar dayanmıyor.
Mersine gelmiyor musun annen yardımcı olurdu hamileyken daha da zor gelir bu sıpalarla uğraşması teksin bide
Dişler geliyor altta iki cıktı üst sağ köpek cıktı şimdi sol köpek cıkıyor galiba ard arda cıkaracak..
Mersine gelmiyecem doğuma kadar öyle bi karar aldım doğum yapar yapmaz gidecem ama..tek başıma altından kalkamam oplum cok küçük anneciğime teslim edicez kendimizi..

Bnde boyadım hamile halimle vicdan azabı çekiyorum ama doğum günü geliyor resim çekilecez azcıkda kendime gelim dedim zaten kilolu cıkıcam resimlerde bakımsız olmiyim. Boyayı bi iki ay arayla yapman lazım yıpranmasın diye ha bekliyemem kötü duruyor dersende enaz iki hafta bekle o aradada maske falan yaprsın saçına toparlansın..
saçların koyu renkmiydi kızıl yaptın

Saçım koyu kestaneydi kızlar. Yoğun kızıla boyadım böyle oldu. 1 ay sonra tekrar boyıyım doğumgününede yakın olsun. Kendi rengimdi boya yoktu öncesnde. Esmer oluncada kaşlar koyu felan kızıl oluyo sadece. Amaan dedim sıkılırsam koyuya boyuveririrm tekrar :)

IMG_7777.JPG

Ben kendim boyayamıyorum saçımı, daha beter oluyo. Bikaç ay önce kuzenim boyadı boşa kuaföre gitmeyim diye hesapta.. o da önlerden arkaya geçene kadar yarım saati buldu, hadi bekletelim öyle yıkayalım fln derken öndekiler fazla kalmış oldu, yandı yine ön taraf:) dedim hayatta bi daha evde boyamam ( daha öncede bikaç kere daha söylemiştim böyle) bakımı osu busu derken saçmalamış oldum gene, velhasılı kuaför en mantıklısı. Hele ki kızıl.. kızıl en zoru, en az 1 sene farklı rengede dönemiyosun ( gerçi dönmüştüm ben, o da ayrı bi hikaye :))
saçım kızıl dogumdan sonra kendım boyadım ılk kahve kızıl tonlarında boyadım bırkaç ay sonra kızıla gectım ayda bır kez kendım boyuyorum uzunlugumda gogus hızası ve sacım ne yıprandı ne yandı boyanmayan yerde yok her yer esıt boyanıyor ısın sırrı teknıkte ve el becerısınde bence... bende kuaforde ıkı kez boyattım sacımı bır daha mı aslaaa.!!!

Saçım koyu kestaneydi kızlar. Yoğun kızıla boyadım böyle oldu. 1 ay sonra tekrar boyıyım doğumgününede yakın olsun. Kendi rengimdi boya yoktu öncesnde. Esmer oluncada kaşlar koyu felan kızıl oluyo sadece. Amaan dedim sıkılırsam koyuya boyuveririrm tekrar :)

Eki Görüntüle 1968446
kahve kızıl olmus sacınız ama parlaklıgı falan guzel bence renkte yakısmıs bır daha boyamayın bır ay sonra boyarsanız da acık tonda bır kızıla boyayın kı tam kızıl olsun koyular tutmayabılır...
ben palette sonbahar kızılı boyuyorum cokta memnunum...

Kendi rengine dönsende canlansa saçlar biraz. Beyaz var mı

kahve kızıl olmus sacınız ama parlaklıgı falan guzel bence renkte yakısmıs bır daha boyamayın bır ay sonra boyarsanız da acık tonda bır kızıla boyayın kı tam kızıl olsun koyular tutmayabılır...
ben palette sonbahar kızılı boyuyorum cokta memnunum...
Teşekkür ederim. Loreal 6.66 sana boyadım yoğun kızıl yine ona boyayım diyorum. Var mı önerebileceğin açık kızıl

Eki Görüntüle 1968446
Güzel olmuş, tekrara gerek yok sanki. Işık da vurmuş parlıyo:KK66: hoş olmuş bence

saçım kızıl dogumdan sonra kendım boyadım ılk kahve kızıl tonlarında boyadım bırkaç ay sonra kızıla gectım ayda bır kez kendım boyuyorum uzunlugumda gogus hızası ve sacım ne yıprandı ne yandı boyanmayan yerde yok her yer esıt boyanıyor ısın sırrı teknıkte ve el becerısınde bence... bende kuaforde ıkı kez boyattım sacımı bır daha mı aslaaa.!!!
Valla doğrudur canım ne diyim, ben yapamıyorum, hele dip boya hiç yapamıyorum, hepsini boyamak durumunda kalıyorum, tekrar tekrar üstüste oluyo. Bide sarı kumral fln olunca açıcı fln gerekiyo, onlarıda ayarlamak gerekiyo, yapamıyorum işte:KK66:

Kızlar kuzenimin eşi hamileymiş ikinciye yanlış anlaşılmasın lütfen bende çok istiyorum ama eşim problemli sanki biri bize bişey yaptı sonra kızım alerjik ikincide böyle olur diye çok korkuyorum ve asıl benim moralimi bozan şey eşimin ailesi erkek ister yüzüme söylemezler ama ikümcide kız olacak biliyorum içime doguyor :) olsun saglıklı alerjik olmayan olsunda bu arada hamile degilim ama kızımın bir kardeşi olsun çok istiyorum ama sanırım 3 4 sene sonra Allah nasip ederse o da

Eki Görüntüle 1968446
Ben rengine bayildim. Kizil tonlarin hastasiyim zaten. Kas rengi konusunda da ben tuy sarartici set aldim. Kaslarimi bir ton aciyorum. Hic belli olmuyor disardan. Aklinda olsun :KK66:

X