2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tamam, teşekkür ederim ilgilendiğin için belki buradan devam belki başka sefere :)
İnşallah hamilesindir aramiza bekliyoruz
Kızlar acil de beta hcg baktırabiliyor muyuz. Bir arkadaş devletin aciline gitmiş bakmamislar. Burası kadın doğum hastanesi değil demiş dr
Bazi hastaneler bakmiyor ben egitim arastirmaya gidiyorum bakiyor kimsede niye geldin demedi hatta 2 gun sonrada tekrar cagiriyorlar kesinlesince kadin doguma gozukun diyorlar

ne için bu test acaba
Gebelik için canım sadece hamıle oldugımuz zamanlarda artan bir degerr iki günde bir ikiye katlanması gerekıyor saglıklı bir bebek için doktorda kese gözükmüyosa kanda gebelik testi ister sanırım senınde günün geçmiş tavsiyem ilk olarak eczaneden ucuz idrar testlerinden alıp gebeliğine bak sonrada kanda degerını ölçtür ya da garanti olsun istiyorum dersen direk bir hastaneye gidip kan testı yaptır 1 saate cıkıyor sonuc canım hepımızın hakkında hayırlısı olsun kucaklarımız yavru dolsun

Ayrıntılı açıklama için teşekkür ederim. Ben de önce eczaneden alayım diyorum. Orada çift çizgi görürsem de dr a giderim =)

Ayrıntılı açıklama için teşekkür ederim. Ben de önce eczaneden alayım diyorum. Orada çift çizgi görürsem de dr a giderim =)
Ama doktora gitmen için kandakı hcg oranın 1500 leri gecmeli canım ki keseyi görebilesin keseyi görene kadar doktorlarda bişey yapmıyolar ama yinede sen bilirsin tabiki

bende hamileyim...çok mutluyum...inşallah tutunmayı başarır bebeğim... bugün kadın doğum hastanesine gittim...doktor yönlendirmesi olmadan..beta hcg bakmıyolarmış...bende doktora gittim o test verdi ama yarın alıcam sonucu..geç gittğim için....hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…