2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tebrik ediyorum inşallah saglikla aliriz bebisleri oglun kac yasinda
midesi havalananlara , midesi bulananlara tavsiyem ezine peyniri ve açık çay ikilisi beni çok rahatlattı.

kraker gibi şeyler yiyeceğinize zeytin tuzlu peynirle idare edin en azından vitamin mineralde almış oluruz :)
Sari leblebide iyi gelir derler bende hicbiri iyi etmedi ama deneyin derim

Kızlar Merhaba, adetime 5 gün var ve ben az önce silik mi silik çizgimi gördüm sonunda, çıkmayacagini bile bile iki kere daha yapmıştım önce :))) tabiki negatif çıkıyordu. Az önce silik çizgiyi görünce testi öpesim geldi ya olabilir mi böyle birşey :) son testimi de yarın yapıp en kisa zamanda kan tahliline gidicem :) değerlerimin yükselisini kendim takip edicem altı haftalik olunca direk kalbini dinlemek için gidicem doktora :) kalp sesini duyana kadar ümit vermek istemiyo doktorlar, benim heyecanımı paylasamıyor öncekinden biliyorum :) hadi hayırlısı hepimiz için :) çok öpüyorum hepinizi :))))

Canim Tebrikler. Döngün kaç gün sürüyor canim

Merhaba kizlar hayirlisiyla nisan annesi olarak gruba katiliyorum. Benimde son sat 03.07 idi. Çok sukur bu ay hamileyim .
30.07 hcg:72,92
01.08 hcg:209
03.08 hcg: 398
Umarim sonuclatim iyidir. Daha dr kontrolune gitmedim . sizler gittiniz mi? Yada ne zman gitmeliyim? Yardimci olursaniz cok sevinirm

Son düzenleme:
Mrb kızlar bugün başka bir doktora gittim. Betahcg değeri yüksek dedi doktor.Kendi doktorumu aradım normal dedi.İkisi de bulunduğum şehirdeki en iyi doktorlardan hangisine inanacağımı şaşırdım.Değerlerimi yazıyorum siz yorumlayın.
SAT: 3 Temmuz
27 Temmuz: 103.2 ( reglime 1 gün kala çıkan sonuç)
1 Ağustos: 1138 ( regl gecikmesi 4. günde çıkan sonuç)
4 Ağustos 4310

NOT: Bugün gittiğim doktor ya ikiz yada anormal gebelik dedi.Tek gebelik olamaz dedi.
Kendi doktorum ''gayet normal değerler dedi.Bazı hast lab. değerler yüksek çıkabiliyor dedi.

Yorum sizin...

Merhaba herkese, yazmayalı epey hamişimiz olmuş. MaşaAllah diyelim hepsine .
Biz de bu haftayı değerlendiriyoruz Umarım ben de buraya hamilelik haberimi yazarım. Rabbim hepinize sağlıklı bir gebelik nasip etsin. Sağlıcakla yavrularınızı kucaklarınıza alırsınız inşaAllah. Darısı benim gibi bekleyenlere inşaAllah...

Tebrik ediyorum inşallah saglikla aliriz bebisleri oglun kac yasinda
merhaba oğlum simdi 32 aylık iki buçuk yaşından biraz büyük yaş farkları 3 buçuk olacak tam yakın olmasını istiyordum hatta 3 yaş olsa bide ikiz olsa diye hayal kuruyordum ama sağlık olsun hayırlısı inşallah
Kızlar ikizlerim olucakmışş
canım hayırlı olsun saglikla kucağına alırsın inşallah çok sevindim bebek bir mucize ikiz daha büyük bir mucize

canım sıkma canını bir site var değeri giriyorsun haftani söylüyor senin en son degeri girdim meraktan 5 haftalık hamilelik diyor bence ilk doktorun dogru söylüyor normal görünüyor gibi değerin

canım sıkma canını bir site var değeri giriyorsun haftani söylüyor senin en son degeri girdim meraktan 5 haftalık hamilelik diyor bence ilk doktorun dogru söylüyor normal görünüyor gibi değerin

canım teşekkür ederim ilgilendiğin için.Bende baktım oraya ama asıl kafama takılan şey çok dengesiz yükselmiş dedi.Bugün 4300 ise yarın 8000 lerde 5. haftam bitmeden 6 ya sonra 7. hafta değerlerine giriyo bende anlamadım bekleyip görücem yada ikiz ihtimali var.Ama ben ikiz istemiyorum umarım tek ve sağlıklıdır

Kızlar iyi akşamlar aramıza yeni katılanlar tebrikler Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
Ben cuma gidicektim doktoruma keseyi gormek için ama cuma sabah 8 akşam 10 çalışmam lazim cuma 5+5 olucam cumartesi gidersem tekrar muayene ücreti odemem lazim perşembe günü izinliyim perşembe gitsem gorebilirmiyiz bebisimi

Kizlar moralim cok bozuldu doktorum aradi 2 gun sonra kan tahlilini tekrarlayalim dedi dusuk buldu kesin bebegimi kaybedeerim doye cok korkuyorm 12.gun degerim 61.8 14.gun degerim 137 ne diyosunuzz
Keseyi görürsün bence karından.4 haftalıkken vajenden ultrasonla görülüyo ondan 1 hafta sonrada karından görülüyo diye biliyorum.bende son regliden tam 4 hafta sonra vajenultrasonla kese görüldü ayın 12 sinde tekrar randevum var bakalım bebegi görebilecekmiyiz.onda. 2 hafta sonrayada bir randevu daha var.

Ben anlamadim degerler gayet normal dr degilim ama oglumdada adet gecikmesinin birgun sonrasi 2000lerde deger cikmisti gayette saglikliydi cikan degerin dollenme ile alakasi oldugunu soyledi bu hamileligimde dr.

Kızlar ikizlerim olucakmışş
Ayy super bir haber tebrik ediyorum
Herkese meraba. 2.5 aylik evliyim. Hamile oldugumu dun ogrendim. 4 hafta 4 gunluk hamileyim.hala inanamiyorumm
Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
1 hafta once gittim tebrik ediyorum allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin sizinde
İnşallah bebis konmustur gobise
Canim gorursun bence

KIZLAR ELİMDE BEBEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAPLAR VAR HEPSİ YENİDEN FARKSIZ İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
1-Tracy Hogg Ebeveyn Cankurtaran Seti / Gün Yayıncılık
2-Akıllı Bebekler Akademisi (Bebekler için Beyin ve Çoklu Zeka Geliştirme Rehberi)
3-Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…