2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Esim horul horul uyuyo arkadas benim uyku gece 12 den sabaha karsi 4 e kadar sonra yok.gun icinde de yok.yok yok yok. Butun programlarin tekrarlarini izliyorum gece.

Esim horul horul uyuyo arkadas benim uyku gece 12 den sabaha karsi 4 e kadar sonra yok.gun icinde de yok.yok yok yok. Butun programlarin tekrarlarini izliyorum gece.

Gunaydin Atales :-) benimde uyku duzenim bozuldu.cok uykum var ama yarim yamalak uyuyorum gece surekli tuvalet boluyor.Bugun memelerim davul gibi cok agriyor sende durumlar nasil?

Gunaydin Atales :-) benimde uyku duzenim bozuldu.cok uykum var ama yarim yamalak uyuyorum gece surekli tuvalet boluyor.Bugun memelerim davul gibi cok agriyor sende durumlar nasil?
Aynen bende aksam tam anlamiyla hissettim goguslerimi.uzerine yatamiyorum artik. Masallah buyuduler ve dokununca agriyolar. Tuvalete 3 4 saatte bir cikiyorum.Bi de ayagima kramp girdi az once.

canım teşekkür ederim ilgilendiğin için.Bende baktım oraya ama asıl kafama takılan şey çok dengesiz yükselmiş dedi.Bugün 4300 ise yarın 8000 lerde 5. haftam bitmeden 6 ya sonra 7. hafta değerlerine giriyo bende anlamadım bekleyip görücem yada ikiz ihtimali var.Ama ben ikiz istemiyorum umarım tek ve sağlıklıdır
umarım her şey yolundadır ve inşallah Allah kalbine göre verir canım. bazen cihazlar da yanılabiliyor yüksek değer çıkarabiliyor. sen içini ferah tut.İyi olucak inşallah.

şimdiye kadar hiç gittin mi?

ben c.tesi gideceğim keseyi görürüz genel değerlerime bakar vitamin mineral vs
benim ilk gebeliğim o yüzden dr kontrolleri konusunda tecrübesizim.
Evet 1 Ağustosta gittim keseyi gördük. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı
Hosgeldin

Aynennn gecmiyor zaman 2 hafta sonra gidicem kalp atisi icin zaman durdu
Aynı durumdayız beni de aynı şekilde çağırdı.

X