2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim ben de geçen çarşamba gittim karnimdan goremedi haftaya bida gel dedi cuma günü gidicem insallah.cuma günü 5 hafta olmuş olacak insallah karnimdan görünür

Canim ben de geçen çarşamba gittim karnimdan goremedi haftaya bida gel dedi cuma günü gidicem insallah.cuma günü 5 hafta olmuş olacak insallah karnimdan görünür
Yani 5 hafta diyorum ama kafam karıştı adetim 2 hafta gecikmis olacak yani 6 hafta mi oluyo aayyyyy internette böyle okudum regl olmam gereken tarih 27 temmuzdu.27 temmuzda beta hgc 663 cikti

Arkadaslar bugun de betaYa baktirdim. Adete 3 gun varken 129 idi. Bugun adete 1 gun var 294 cok degil mi yaa. Ki tam 48 saat bile olmadi arada 40saat anca vardir. 2 kattan fazla olmus.

Arkadaslar bugun de betaYa baktirdim. Adete 3 gun varken 129 idi. Bugun adete 1 gun var 294 cok degil mi yaa. Ki tam 48 saat bile olmadi arada 40saat anca vardir. 2 kattan fazla olmus.

çok normal canım ben bu konuyu çok araştırdım bahsettiği iki katta rakamlar birebir eşit artmıyor.senin hormon düzeyine ve bünyene göre farklılık gösterebiliyor.Forumda hiçbirimizin ilk günler aynı değil bu çok normal bence düzgün ilerliyor

Bugün kan testi yaptırdım canım. değerim 280 çıktı :)) Doktor 250 üzeriyse sorunsuz ilerliyor demektir demişti. Mutluyum :))

canım çok sevindim o zaman sen benden sonraki günlerde hamile kalmışsın ben daha erken gidiyorum demekki.Bikaç gün sonra tekrar ölçtür acayip arttığını görceksin. Progestan verdimi?

Cok sagol tatlim. Bu haftaici dr a gidicem insallah. O da birbaksin bakalim. Senin de cok guzel artmis masallah. Artik kismet kalp atisini gormeye

Kızlar ben bugün ekstra halsizim ölüyorum yorgunluktan.Sizle konuşurken 2 saat kadar uyumuşum.Sürekli rüyalar görüyorum deli gibi.Bu arada uyandım bişeyler atıştırdım ama yine uykum var bütün gün bir koltukta yaşıyorum kalkamıyorum.Mide bulantısı yok henüz ama biraz midem kazınıyor tuzlu şeyler iyi geliyor. Kasık ağrım bugün daha az gibi. sizde de varmı bu belirtiler? Halsizlikten yürümüyorum bile.

Ben denerdeyse hicbelirti yok.sadece kasikta soltarafta arada birsanci. Sabah 8 de uyandim hep disardayim o saatten beri. Biraz da ondan korkuyorum. Ama bence seninki cok normal. Benden 4 gun ilerdesin hem.

Slm hanimlar . Ne guzel doktirlara gifilmeye keseler gorulmeye baslanmis ben suan sat ima gore tam 5 haftaligim onumuzdeki carsamba aile hekimime gidip hem betahcg hormonuna baktirip hemde ilk istenen kan idrar tahlillerimide yaptirip 7 haftalikkende doktora gitmeyi planliyorum.

Masallah canim. bende 7 haftalik olunca gitcem tabi dayanabilirsem kese ve kalp atışı garanti olsun istiyorum. Adet gununden 15gunsonra kalp atimi baslarmis genelde cunku.
arkadaşlar....beslenmenize nasıl dikkat ediiyosunuz neler yapıyosunuz..biraz paylaşabilirmisniz..
Ben extra olarak beslenmeme sut ve ceviz ekledim simdilik.yumurta yogurt peynir tuketmek lazim.Bol bol yeşil sebze tuketmeye calisiyorum.taze fasulyede folik asit varmis bu hafta icin aldim pisircem.
Ayy canim aynen bende oyle oluyorum kollarim ozellikle sanki ustune cikip tepinmisler gibi hasiz oluyor. Ozellikle sabhlari cok haLsiz oluyorum.
Hamis hanımlara bisey sormak istiyorum. .akintiniz var mi varsa nasil?
bende yok denecek kadar az canim.

Yumurtlama günüm geceli 10 gun oldu adetime 6 gun var. Bogaz agrisi sebebiyle dr. giytim. Test yapildi. Betahcg 5.21 çıktı. Hamile miyim acep? Dr. çok arada bir deger dedi.

Bende arada boza kivaminda beyaz akinti oluyo..belirti olabilir mi diye sordum ama degil heralde..offfff beklemek ne kadar zor. ..gece ruyamda gordum hastaneye gitmisim test yaptirmaya ama bir türlü bana sira gelmiyo..hemsireler isi yavastan alıyor falan.testi yaptirmadan eve gelmisim..hayir olsun bakalin

Hamile değil misin ama hamilelik takvimin var bat ne zaman

Eveeeettt. Corapla gezmeler basladi. Yarin adet gunum.ve adet belirtileri basladi kizlar. Gümbür gümbür geliyor. Cok korkuyorum.her an olacakmisim gibi. Karin agrim ve bacak kasilmasi. Her ay oldugu gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…