2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hadi yaa süperr :)) Ben de bugün doktora gittim ama bişey göremedi daha çok erken bir gebelik dedi. Yarın tekrar değeri ölçtürücem. 1 hafta sonra tekrar gel keseye bakalım dedi. Çok sabırsızlanıyorum yaa inş bi sorun çıkmaz.

Bu arada senin satın hangi tarihti canım?

3 temmuz canım ama 25 günde bir adet oluyorum.Darısı başına :KK70:

İyi geceler nisan anneleri :) hepinize bol şans diliyorum. Güzel düşünelim güzel olsun bebişlerimize de güzel uykular olsun! Herkese güzel uykular :)))

Ç
canım bugün tekrar test yaptırdım 91,98 çıktı.inşallah tutunurlar allah kimseye kötü bişey yaşatmasın..aynı zamanlarda olacak bebişler o zaman :)
Çok çok sevimdim inşalla sağlıkla ilerleriz benim randevum çarşamba sence pazartesi de bi kan testi yaptırayım mı artmışmıdır? Çok korkuyorum ama kötü bişey olsa kimyasal falan sökülürdü dimi şimdiye

Ç

Çok çok sevimdim inşalla sağlıkla ilerleriz benim randevum çarşamba sence pazartesi de bi kan testi yaptırayım mı artmışmıdır? Çok korkuyorum ama kötü bişey olsa kimyasal falan sökülürdü dimi şimdiye
Canım aklına kötü getirme bat ın üzerinden kaç gün geçti? Benim tam 1 hafta sonra kanama başlamıştı inşallah bebeğin sıkı sıkı tutunmuştur

Günaydın kızlar ben de inşallah nisan annesi olarak aranıza katılırım; bugün 20.günüm; 12. Gün ovulasyonda koyuyu yakaladım sizce ne zaman test yapsam idrarda belli olur? Ve sizin kaçıncı denemenizde oldu?

Gunaydin kızlar. Benimde arada belime ve kasigima agri giriyor.ama hep sol tarafta. Yumurta ordaydi.herhalde ondan. Dr dan randevu alamadim ben de daha. Araya sıkıstır dedim sekreter kiza ama bakalim hala cevap bekliyorum. Cuma gunu tatile cikicaz kismetse.acikcasi onu da sormak istiyorum. 10 gunluk bir karadeniz turu. Umarim problem olmaz. Bir de ne yedikleriniI paylasmissiniz ya. Ben hic o kadar dikkat etmiyorum. Balik yemeye calisiyorum haftada 2 kez.fakat kirmizi et hic yemem. O eksikkalacak galiba bizde.yazik cocuga yaaa.....

Canım aklına kötü getirme bat ın üzerinden kaç gün geçti? Benim tam 1 hafta sonra kanama başlamıştı inşallah bebeğin sıkı sıkı tutunmuştur
1 hafta geçti üstünden ama ben normalde yumurtlama günleri çok ağrı çekerim bu ay geç başladı ağrılarım yani günüm kaymış da olabilir çarşamba değerim 30,39 çıktı zaten şüpheli ilişkinin 13. Günüydü hayırlısı kısmet bakalım

merhaba...bişey sormak istiyorum...benim muhtemel yumurtlama tarihim temmuz 24...bizim 25 temmuzda ilişki oldu...bu duruma göre eger dölenme gercekleştiyse...7 gün olmuş olacak...sizce adetimi beklemeden kan tahlili yaptırsam...yada evde teset yapsam belli olur mu acaba
Bende senin gibi çok heyecanlıyım sabredemiyorum 25 inde idi yumurtlamam. Iki gün önce test yaptım çıkmadı tabiki :) daha yeni Rahime düşüyor biliyorum ama insan yerinde duramıyor :)

Bende senin gibi çok heyecanlıyım sabredemiyorum 25 inde idi yumurtlamam. Iki gün önce test yaptım çıkmadı tabiki :) daha yeni Rahime düşüyor biliyorum ama insan yerinde duramıyor :)

Şuan çok erken test için :) ama insan sabredemiyor tabi bende öyleydim regl 2 gün kala kanda çıktı.Zaten anlıyosun belirtiler veriyo regl gününe yakın

Bugün doktora gittim Beta- hcg 1138 çıktı. 5 gün önce 103 çıkmıştı. Hergün iki kat artmış nerdeyse. Bu arada keseyi gördüm çok mutluyum :) Minnak bişey ufacık daha. Sende en kısa sürede git keseyi görürsün diye düşünüyorum.İlk ultrason görüntüsünü astım bile :)) Darısı başına çok güzel bi duygu
Canim Merhaba ben bişey merak ediyorum keseyi gördüğünde kaç haftalik kaç günlük hamileydin tam olarak bide karnından mi gördü vajinal ultrasondan mi

Canim Merhaba ben bişey merak ediyorum keseyi gördüğünde kaç haftalik kaç günlük hamileydin tam olarak bide karnından mi gördü vajinal ultrasondan mi

Canım 4 hafta 2 günlük.İlk olarak karnımdan baktı belli belirsiz gördü sonra bulamadı.ben göremedim tabi. Doktor kimyasal veya dış gebelik olmasın emin olalım dedi ve vajinal ultrasona bakıldı.O zaman gördük minnağı :) 4 haftalık sürelerde kese belli belirsiz olduğu için görünmeyebiliyor.En net 5 haftadan sonra görülüyormuş. boyu 4mm çıktı

X