2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
hayır canım zaten çizgi cok silik çıkar..varla yok arası...bence hamilesin...testin resmini gönderebilirmisin...

Kese ne kadar zamanda görülüyor ?? Senin ultrasonda bakıldı mı ?
Evet ben de fazla hareket etmemeye çalışıyorum.
Ben 66 kiloyum boyum 1.70
Bakalım kaçla bitiricez :))

Bugün doktora gittim Beta- hcg 1138 çıktı. 5 gün önce 103 çıkmıştı. Hergün iki kat artmış nerdeyse. Bu arada keseyi gördüm çok mutluyum :) Minnak bişey ufacık daha. Sende en kısa sürede git keseyi görürsün diye düşünüyorum.İlk ultrason görüntüsünü astım bile :)) Darısı başına çok güzel bi duygu

Gozun aydin canim. Darisi basimiza.

Kaç gündür giremedim maşallah aramıza yeni katılanlar olmuş Allah hepimize sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin bende rapor aldım salı gününe kadar vertigom var ilaclarimi icemiyorum doğal olarak sadece yatarak geciyor. Keyifler nasıl bulantilar basladimi benim yok ama arada tiksindigim şeyler oluyor birde hic tatlı gormek dahi istemiyorum midem garip oluyor daha çok eksi tuzlu istiyorum cuma gunu iple cekiyorum inşallah keseyi görürüm

arkadaşlar....beslenmenize nasıl dikkat ediiyosunuz neler yapıyosunuz..biraz paylaşabilirmisniz..
Ben tavuktan tiksindim haftada bir balık ve et tüketmeye çalışıyorum taze sebze yemekleri yiyorum pirinç pilaviyla aram zaten yoktu onun yerine bulgur yiyorum hergun mutlaka kuru yemis yiyorum ceviz cigbadem gibi paketlipaketli urun meyve suyu tuketmiyorum sabah kahvaltısında mutlaka yumurta yiyorum ekmek normalde de yemiyordum şimdi kahvaltıda 1 dilim anca çok istahim da yok zaten

bayaga ac geziyomussunuz yani...ben masallah yatana kadar yerim...ama kilo almıyorum ondan biraz rahatım heralde...hamileliği düşündüğümden bu yana..kendimce bi karısım yaptım (polenli bal,harnup pekmezi..keten tohumu..çörek otu yağı..fındık ve badem ezmesi karışımı) onu yiyorum her gün 1 tatlı kaşıığı...ve gün boyunca meyve sebze kuru yemiş..tüketiyorum ama yaz günü balık bulmak biraz zor oldugu için..konserve ton balığı yiyorum arada...özellikle demir..c vitamini folik asit almamız zaten...umarım yeterince besleniyoruzdur

Hadi yaa süperr :)) Ben de bugün doktora gittim ama bişey göremedi daha çok erken bir gebelik dedi. Yarın tekrar değeri ölçtürücem. 1 hafta sonra tekrar gel keseye bakalım dedi. Çok sabırsızlanıyorum yaa inş bi sorun çıkmaz.

Bu arada senin satın hangi tarihti canım?

Kahvaltı: haşlanmış yumurta peynir,bir domates,bir salatalık,1 dilim tam buğday ekmeği süt veya portakal suyu.
Çayı kahvaltıda içmiyorum artık.Canım çok isterse günde bir bardak açık.
Bir saat sonra meyveli yoğurt.
aralarda salatalık ve meyve
Hava çok sıcak olduğu için sürekli ayran içiyorum.( akşam yemeğinde cacık güzel oluyor soğuk soğuk )
günde mutlaka 2-3litre su
Akşam mutlaka bir et ürünü ve salata. (doktorum önerdi) bu aralar ete acayip düşkün oldum.
Haftada 2 kere balık yemek şart kızlar.Bugün doktorum haftada 2 kere balık 2 kere kırmızı et 2 kerede tavuk yememi söyledi.gerçi tavuk pek yiyesim yok sevmiyorum.Bu kadar et fazla gibi görünse de ihtiyaç var ızgara en sağlıklısı.
geceleri midem kazınıyor arada tuzlu kraker kaçamaklarım oluyor.Çok canım isterse sütlü çikolata birazcık yiyorum. Gece yatarken bir bardak süt içip yatıyorum.Şimdilik bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…