2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

belki süpriz yaparlar bellimi olur yarın annesine :):)Allah hayırlısını versin canıminşallah gönlüne göre verir rabbim

kızlar bu aradan sakın bitki çayı filan içmeyin. hamilelikte hele ilk zamanlar hiç önerlmiyo bilginiz olsun..

kızlar bu aradan sakın bitki çayı filan içmeyin. hamilelikte hele ilk zamanlar hiç önerlmiyo bilginiz olsun..
evet bende daha önceden duyduğum için içmedim hiç hatta korunmayı bırakalı ne ilaç içtim ne bitki çayı sadece bi kere çok çok aşırı başım ağrımış iki gün geçmemişti artık ağlıcak moddaydım eczaneden hamileler için düşük dozda ağrı kesici alıp içmiştim

gunaydin kizlaaar, ben de yeni doktordan geldim. Keseyi gorebildik, sorun yok dedi doktor, SAT ıma uyumluymus. Ikı hafta sonra kalp atısları icin gidecegim. Folic dısında bisey kullanmıyorum, bol dinlen, az ve sık ye, katkılı besınlerden uzak dur...vs dedi. Hepimiz icin hayırlısı olsun insallah.

gözün aydın canım tekrar :)

Gözün aydın canım :)

hadi gözün aydın süper haberler

hadı gozun aydın canım cınarlıya mı gıttın

bir de maydanozu duydum ben acaba dogru mudur? Azcık yemekten bisey olmaz ama hergun yememek lazım demislerdi

bir de maydanozu duydum ben acaba dogru mudur? Azcık yemekten bisey olmaz ama hergun yememek lazım demislerdi
ewet bende maydonoz ve yesıl cay dıye bılıyorum ama ıhlamur adacayı felan sıkıntı yapmaz dıye bılıyorum rezenede gazımız cok ya bu ara oda ıyı dıye okumustum ama

ewet bende maydonoz ve yesıl cay dıye bılıyorum ama ıhlamur adacayı felan sıkıntı yapmaz dıye bılıyorum rezenede gazımız cok ya bu ara oda ıyı dıye okumustum ama

bitki cayları haftada bir iki içmekten zarar gelmezmis. ya eskiden daha mı kolaymıs bu isler, hic bisey bilmeyince daha mı iyi ki. Zaman gectikce, ogrendikce bildikce kısıtlamalar da artıyo :)) Eskiden hersey dogalmıs ne guzel....

evet canım maydanozda var ama hani yemeklerin arasında oluyo yiyorum sonuçta çok aşırı olmuyo. idrar söktürücü özelliği varmış o yüzden çok fazla tüketim önerilmiyomuş hemşire söylemişti
adaçayını duymadım canım doktorum hasta olduğundan ıhlamur mide bulantın olursa zencefil içebilirsin diğerlerinden uzak dur dedi bana

bende tam 6+0 olucam kısmetse duyarız inşaALLAH

Günaydın kızlar moralim bozuk hcg 551 çıktı, çok şükür artıyor ama neden bu kadar yavaş artıyor acaba. Salı günü 317 ydi. Cuma 700le 900 arası olur falan diyodum,çok demorolize oldum

Deborah26 .!.:
Günaydın kızlar moralim bozuk hcg 551 çıktı, çok şükür artıyor ama neden bu kadar yavaş artıyor acaba. Salı günü 317 ydi. Cuma 700le 900 arası olur falan diyodum,çok demorolize oldum

Canim 2 gun sonra tekrar yaptir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…