2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sezenorhan post: 41724359 .!.:
Cnm ben bu gebeliğimden önce 3 kez kimyasal gebelik yaşadım .ve ada olsa geçen haftada lekelenmem vardı bu yüzden kullanıyorum keşke hiç böyle ihtimaller olmasada bizde senin gibi hap içmesek

Üzülme bitanem cok şükür ki tip ilerledi herşeyi baştan görüp ona göre çözüm çare buluyolar.

Simdi anladim canim.tedbir amaçli birazda.ilaci neden icemiyorsun canim dr görüş direk olarak istersen[/QUOTE]

Zaten direk doktorla görüşmediğime pişman oldum hastaneyi kaç kez aradım hep asistan ben doktora sorup size dönicem dedi işe yeni girmişti oda doktora yanlış iletmiş ilaç kullanmak istemiyormuş dıye doktorda haliyle ben yazdım kullanmaması kendine kalmiş demiş bende üzüldüm doktorumuda çok severim cepten aradım kullanmak istemiyorum değil içemiyorum dedim he tmm cnm fitil gibi kullan dedi bana yanlış ilettiği için sölemedim dedi :)

Kızlar ben burayı baya meşgul edecek gibiyim. İlk hamileliğim ve çok heyecanlıyım. Aile hekimine gidip durumu bildirmemiz gerekiyormu acaba?Yoksa kadın doğum uzmanının verdiği tarihlerde kontrole gitmek yeterlimi?
Evt canım bencede:)
Ben 4 mart dogum gozukuyor geriye gidecegimi sanmiyorum cunku dogumlarim son adet tarihinden 4 - 5 gun sonra oluyor sat 29 mayis zaten subat olsa farketmez zaten ben de 29 subat dogunluyum

Simdi anladim canim.tedbir amaçli birazda.ilaci neden icemiyorsun canim dr görüş direk olarak istersen

Zaten direk doktorla görüşmediğime pişman oldum hastaneyi kaç kez aradım hep asistan ben doktora sorup size dönicem dedi işe yeni girmişti oda doktora yanlış iletmiş ilaç kullanmak istemiyormuş dıye doktorda haliyle ben yazdım kullanmaması kendine kalmiş demiş bende üzüldüm doktorumuda çok severim cepten aradım kullanmak istemiyorum değil içemiyorum dedim he tmm cnm fitil gibi kullan dedi bana yanlış ilettiği için sölemedim dedi :)[/QUOTE]

Neyseki yanliş anlasilma çözülmüs canim.Dr direk ulasabilecegin bi numara illaki elinde olsun

Neyseki yanliş anlasilma çözülmüs canim.Dr direk ulasabilecegin bi numara illaki elinde olsun[/QUOTE]

Ya var zatende mesai saatleri içinde cepten aramak istemedim 22 ay öncesinde kendisinde doğum yaptım öncesinde ve sorasında hiç bagımız kesilmedi yanlış anlamasını istenedim şimdş asistanda yeni olduğundan beni tanımıyor yoksa kızımı emzirirken internet üzerinde mesaj bile atardım kendisine :)

Ben 3 gündür bıraktım tutmuyorum. İyi bi doktor aa sakin tutma dedi ondan

Kızlar ben de bugün gittim doktora 4+2 deymişim kese gözüktü şükür ama yolk kesesi için erkenmiş henüz zaten keseyi vajinal ultrasonla gördük bayram sonrasına randevu verdi nasıl geçicek bu zaman bilmiyorum
heyecanla kalp atışını duymayı bekliyoruz
3 gun varmis bebislerimizin arasinda tez vakitte tik tik seslerinide duyariz insallah

Daha erken die düşünüyorum ben.Ama ilerde faydali ne surmek lazim onuda bilmiyorum.kako yagi iyi diye söyleyenler oldu ama ne kadar dogru bilemiyorum
Tabiki erken de keseyi gorur muyum kalp atisini duyar miyim derken cok meraktayim yarin ilk muayenem 4+5 olarak gidicem baska seylere kaydirayim aklimi dedim. Hoop sonraki asamaya gectim :)) Bebek battaniyesi fikri guzelmis bir de ilgili kitaplar faydali olabilir hem de kafa dagitmAK icin

Tabiki erken de keseyi gorur muyum kalp atisini duyar miyim derken cok meraktayim yarin ilk muayenem 4+5 olarak gidicem baska seylere kaydirayim aklimi dedim. Hoop sonraki asamaya gectim :)) Bebek battaniyesi fikri guzelmis bir de ilgili kitaplar faydali olabilir hem de kafa dagitmAK icin

Bende netten film ve dizi falan izleyerek zamani dolduruyorum.zaman nasil geciyor anlamiyorum inanki.

merhabalar. bende ocak annesi olacağım inşallah. sizin mesajları okudum şöyle ilk günlerim geldi aklıma. keseyi görecekmiyim kalp atışı duyacakmıyım zaman geçmiyor diyordum bende. şimdi cinsiyet öğrenme telaşı sardı beni. ayda 1 kez kontrole gitmek gerçekten çok zor insan zor sabrediyor. Allahım hepinize, hepimize sağlıklı doğum ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

Himmm benim doktorumda bilmeden bu zamana kadar tutmussun tutacagini zaten dedi zorlanirsan tutma dedi tercihi bana birakti

Merhaba kızlar ben aranıza yeni geldim adet tarihim yarındı ama dayanamadım test pozitif çıkınca dün kan testi yaptırdım 26.25 poz yazıyo kağıtta geç aldığım için doktorada soramadım kağdı veren kişi pozitif dedi ikilemde kaldım sizce nasıl değer

X