2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar sizinde ağzınızda böyle kan tadı gibi tuhaf bir tat geliyormu bazen birde şişkinlik varmı dolu dolu karnım böyle sanki

Deborah canim bi de ayni yerde mi yaptirdin farkli laboratuvarlarin hcg kalibrasyonu farkli olabiliyo

Günaydın kızlar moralim bozuk hcg 551 çıktı, çok şükür artıyor ama neden bu kadar yavaş artıyor acaba. Salı günü 317 ydi. Cuma 700le 900 arası olur falan diyodum,çok demorolize oldum
iki gün sonra tekrar yaptır bi canım hemen üzme kendini herkeste farklı olabilir moralini bozma lütfen
kızlar sizinde ağzınızda böyle kan tadı gibi tuhaf bir tat geliyormu bazen birde şişkinlik varmı dolu dolu karnım böyle sanki
bende de şişkinlik var bi bakıyorum bazen davul gibi karnım sonra geçiyo sonra tekrar oluyo gazdan sanırım. bir de o sabah çıkmalarını test etmek için bir iki gün süt içmedim çıkmadım bu sabah tekrar içtim çıktım sanırım sütle alakalı bi durum doktora sorayım yarın

Canim 2 gun sonra tekrar yaptir bence
İki gün sonra pazar oluyor pazarteside erken gibi geldi çarşamba gideyim zaten yükselirse anca olur diye düşündüm.Bilmiyorum çok moralim bozuk oturdum kaldım Allahım yardım etsin ne olur yükselsinde bi oh diyim bende.

sımdı baktım su meshur cınarlı hastanesıne walla sırf kadın dogum ustuneymıs we sıteden de cok yararlı seyler okudum sanırım kalp atıslarından sonra gıdıcem bu hastaneye ama bayan olana aslı ırıs hanm a. erkek doktorlardan cekınıyorum sanırım ne kadar muayene ucretı odedınız sız test felan yaptırdınızmı

bi arkdasim Asli Iris ile dogum yapti, bi sıkntı yasamadi. Beklentisini karsılıyordu. Muayene ucreti 50tl nakit. Kart gecmiyor. 10 gun icinde gidersen tekrar ucret odemen gerekmiyor. Tahlil yaptırmadim ben orda, daha once yaptirmistim cesitli sebeplerden. Bu sefer gerek gormedı doktorum. Ama arkadasım da muayene orda olup, konak dogum a gidiyordu tahlil icin bosuna para vermiyim diye. Ne kadar ucret alıyorlar bilmiyorum henuz.

çıkma derken ıstıfra mı edıyorsun acaba benım ıc bulantımı da sut mu yaoıyor kahvaltı yapamıyorum sabah ıse gıtmeden sut ıcım dıyorum omu ıcımı bayıyor acaba ?

anladım canm ben en ıyısı pazartesı arayıp detaylı bılgı alıyım

Sipa sabah sabah korkuttu namaza kalktim peceteye sildikce pembe kan geldi öle akmadi
Sonrasinda devamida gelmedi cok sükür
dedim sabah gidem acile
Gittim kari dio oluk oluk akmadikca gelinmez acile kahverengi ve pembeden korkmiycan dedim benim 3 düsük var hey normal gelmem
Neyse bakti hersey yolunda sükür mercimek büyüyor sabirli olun daha ufak dedi dr pazartesi rutin kontrolüm var rapor alcam calismiycam faso yaticam

çıkma derken ıstıfra mı edıyorsun acaba benım ıc bulantımı da sut mu yaoıyor kahvaltı yapamıyorum sabah ıse gıtmeden sut ıcım dıyorum omu ıcımı bayıyor acaba ?
yok canım istifra değil tuvalete çıkıyorum hatta en son ishal gibi oldum demiştim ya o sütten büyük ihtimalle

benim akşamları yemekten sonra mıdem bulanıyor böyle içim tuhaf oluyor mecbur ıstıfra edıyorum ara ara olmaya basladı özellıkle aksam

ya kızlar ayıptır söylemesi pizza filan yesek nolur bişi olmaz dimi çok az yemekten, öğlenleri sapıtıyorum ne yiyeceğimi ev yemekleri yapan bi yere gidiyorum bazen evden getiriyorum ama arada insanın canı istiyo böyle şeyler

ayy tatlım sorma benım canımda acayıp burger kıng ıstıyoorrr. bu arada sut bende de bulantı yapıyor ınternetten arastırdım bulantılar gecene kadar ıcmeyın dıyor. unun yerıne yogurt yada peynır takvıseyı yapın dıyor. bulantılar tam gectıkten sonra sut tuketmeye baslayın dıyor. bugun dut ıcmedım cok sukur ıyıyım

Ya arada ye cnm bişi olmaz. çiğ et, şarküteri etleri pek önerilmiyo. toksoplazma açısından. Sebzeli fln ye :)

Canım 2 gun az bişey kahverengi lekelenmem geldi çok şükür bugün gelmedi .bu çocuk beni paranoyak yaptı resmen acaba boş kese de hcg düşüp keseyı vücuttan mi atıcam diye kurdum durdum .ama bugün iyiyim lekelenmem de geçti.yinede gittim kan testi verdim 5 gibi cikicakmış en azından içim rahatlasın. Ne kadar zor işlermiş ya yoksa biz mi zorlastiriyoruz bu kadar cok dusunerek anlamadım.inş bu ayı bi atlatalim sağ salim hepimiz kalp atışlarımızı duyalimda da rahatlayalım :)

ben zaten sut sevmiyordum, siz oyle deyince en iyisi daha bekleyeyim bakalım, doktorum da bir sey demedi. Bulantım falan yok daha. Bu arada benim de canim hep fast food cekiyor nedense

o korkuyu 3 gun once bende yasadım cok sukur devamı gelmedı ıcım rahatladı ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…