2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah canım hemen yazarım sizlere çıkınca, çok heyecanlıyım rabbim yüzümüzü güldürsün.

ben bi de dün bi rüya gördüm biri bana ikiz bebeklerini emanet etmiş dışarda bebek arabasıyla gezdiriyorum, bi baktım karşıda üçüz bebişler anne babası birini almış susturuken biraz ilerde kalan iki bebişten biri yere düşüyo bende alıyorum onu anne babasına sesleniyorum sevip bırakıyorum sonra ikizlerle devam ediyorum komşularımızı görüyorum bakın diyorum ikizler ne tatlı kucağıma alıyorum ikisini de biri kız biri erkek birbirlerini öpüyo bende onları seviyorum sonra uayndım. eşimin ailesinde çok ikiz var kayınvalidem ve eşimin dedesi ikiz benimde halam ikiz. eşimle 9 senedir beraberiz 14 aylıkta evliyiz hep demişimdir keşke ikizimiz olsa biri kız bir erkek diye ama tabi değerlerimden öyle görünmüyo ama olsun bebişim sağlıklı olsun yeter ama rüyam çok güzeldiiii:KK200:
belki süpriz yaparlar bellimi olur yarın annesine :):)Allah hayırlısını versin canım:KK68:inşallah gönlüne göre verir rabbim:KK68:

kızlar bu aradan sakın bitki çayı filan içmeyin. hamilelikte hele ilk zamanlar hiç önerlmiyo bilginiz olsun..

kızlar bu aradan sakın bitki çayı filan içmeyin. hamilelikte hele ilk zamanlar hiç önerlmiyo bilginiz olsun..
evet bende daha önceden duyduğum için içmedim hiç hatta korunmayı bırakalı ne ilaç içtim ne bitki çayı sadece bi kere çok çok aşırı başım ağrımış iki gün geçmemişti artık ağlıcak moddaydım eczaneden hamileler için düşük dozda ağrı kesici alıp içmiştim

gunaydin kizlaaar, ben de yeni doktordan geldim. Keseyi gorebildik, sorun yok dedi doktor, SAT ıma uyumluymus. Ikı hafta sonra kalp atısları icin gidecegim. Folic dısında bisey kullanmıyorum, bol dinlen, az ve sık ye, katkılı besınlerden uzak dur...vs dedi. Hepimiz icin hayırlısı olsun insallah.

gözün aydın canım tekrar :)

gunaydin kizlaaar, ben de yeni doktordan geldim. Keseyi gorebildik, sorun yok dedi doktor, SAT ıma uyumluymus. Ikı hafta sonra kalp atısları icin gidecegim. Folic dısında bisey kullanmıyorum, bol dinlen, az ve sık ye, katkılı besınlerden uzak dur...vs dedi. Hepimiz icin hayırlısı olsun insallah.
Gözün aydın canım :)

hadi gözün aydın süper haberler :KK200::anneadayı:

hadı gozun aydın canım cınarlıya mı gıttın

evet bende daha önceden duyduğum için içmedim hiç hatta korunmayı bırakalı ne ilaç içtim ne bitki çayı sadece bi kere çok çok aşırı başım ağrımış iki gün geçmemişti artık ağlıcak moddaydım eczaneden hamileler için düşük dozda ağrı kesici alıp içmiştim

bir de maydanozu duydum ben acaba dogru mudur? Azcık yemekten bisey olmaz ama hergun yememek lazım demislerdi

bir de maydanozu duydum ben acaba dogru mudur? Azcık yemekten bisey olmaz ama hergun yememek lazım demislerdi
ewet bende maydonoz ve yesıl cay dıye bılıyorum ama ıhlamur adacayı felan sıkıntı yapmaz dıye bılıyorum rezenede gazımız cok ya bu ara oda ıyı dıye okumustum ama

ewet bende maydonoz ve yesıl cay dıye bılıyorum ama ıhlamur adacayı felan sıkıntı yapmaz dıye bılıyorum rezenede gazımız cok ya bu ara oda ıyı dıye okumustum ama

bitki cayları haftada bir iki içmekten zarar gelmezmis. ya eskiden daha mı kolaymıs bu isler, hic bisey bilmeyince daha mı iyi ki. Zaman gectikce, ogrendikce bildikce kısıtlamalar da artıyo :)) Eskiden hersey dogalmıs ne guzel....

evet canım maydanozda var ama hani yemeklerin arasında oluyo yiyorum sonuçta çok aşırı olmuyo. idrar söktürücü özelliği varmış o yüzden çok fazla tüketim önerilmiyomuş hemşire söylemişti
adaçayını duymadım canım doktorum hasta olduğundan ıhlamur mide bulantın olursa zencefil içebilirsin diğerlerinden uzak dur dedi bana

inşallah canım henüz keseyi de görmedik biz. ikisi de çıkar aradan inşallaahhh:KK68:

evet inşallah canım randevu saatlerimiz de aynıydı. ben yarın 6+4 olucam canım benim hesaplamamla ama tabi doktor kaç görecek bilmiyorum. inşallah kalp atışını da duyarız

bende tam 6+0 olucam kısmetse duyarız inşaALLAH

Günaydın kızlar moralim bozuk hcg 551 çıktı, çok şükür artıyor ama neden bu kadar yavaş artıyor acaba. Salı günü 317 ydi. Cuma 700le 900 arası olur falan diyodum,çok demorolize oldum :KK43:

Deborah26 .!.:
Günaydın kızlar moralim bozuk hcg 551 çıktı, çok şükür artıyor ama neden bu kadar yavaş artıyor acaba. Salı günü 317 ydi. Cuma 700le 900 arası olur falan diyodum,çok demorolize oldum :KK43:

Canim 2 gun sonra tekrar yaptir bence

X