2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar, birkaç gündür biraz lekelenmem vardı. Akşam iş çıkışı doktora gittim. Kese var ama bebek görünmüyor dedi. 1 hafta sonra yine gel dedi, progestan vurdu. Moralim bozuldu tabi ama herşey allahtan. İnşallah boş gebelik değildir

Canim ya senin keseni gorduk kan degerlerin yuksek bak daha ben dojtora bike gitmedim. Ayrica bende de hala hic belirti yok gogusler ayni aci da yok zaten kucuklerdi...bende sadece bir iki gundur siskinlik var o da kabizliktan. Ben senden bir hafta onde gidiyorum bende de ayni renkte geldi ama hic kafaya takmadim cunku oglumda da ole olmustu ilk haftalar yerlesme geliyor ama devami gelmez sen merak etme ....bak hamilelgin tadini cikar...oyle gunleri sayma biraz daha sabirli ol cunku cocuklarimiz simdiden bize sabirin provasini ogretiyor ilerde cok isine yarayacak bu

Benim daha yolk gozukmedi sadece küçük bir kese
sabir guzelim gözukur insAllah

KIZLAR 5+0 HAFTALIK OLDUM DÜN VE BETA HCG 2145 ÇIKTI. SİZCE NASIL?
Gayet guzwl 5. hafta benim 3600 du
Canım banada verdi kistin var dedi bide ilişki sonrası lekelenmen olmuş her ihtinale karşı veriyorum dedi ama daha öncedenyazdım içemiyorum hastaneyi arıyorum geri döncez diyolar döndükleri yok
Vajinadan koy yan etkisi yok cnm
gayet guzel iki hafta sonra git dra kalb atisibi bile gorursun

Yoo gayet iyi keseyi gormussun canim sabir biraz
Hanımlar hamileliğin 4 haftası 12 saatlik otobüs yolculuğu tehlikeli midir ?
duduk tehliken yoksa birsey olmaz canim

ayy ne güzel yarın kalp atışlarınımı duyacaksınız ?
inşallah canım henüz keseyi de görmedik biz. ikisi de çıkar aradan inşallaahhh
aynı heyecan içindeyim aynı saatlerde randevumuz inşaALLAH çok güzel haberlerle dönüceğiz

yarın sen kaç haftalık oluyorsun senin bebiş büyük beniminden sanırım
evet inşallah canım randevu saatlerimiz de aynıydı. ben yarın 6+4 olucam canım benim hesaplamamla ama tabi doktor kaç görecek bilmiyorum. inşallah kalp atışını da duyarız

hadi inşallah güzel haberler verirsiniz bize kızlar çok heyecanlı bende ayın 23 de gidecem daha var bana sizden güzel haberler lınca moralim düzeliyor

hadi inşallah güzel haberler verirsiniz bize kızlar çok heyecanlı bende ayın 23 de gidecem daha var bana sizden güzel haberler lınca moralim düzeliyor
inşallah canım hemen yazarım sizlere çıkınca, çok heyecanlıyım rabbim yüzümüzü güldürsün.

ben bi de dün bi rüya gördüm biri bana ikiz bebeklerini emanet etmiş dışarda bebek arabasıyla gezdiriyorum, bi baktım karşıda üçüz bebişler anne babası birini almış susturuken biraz ilerde kalan iki bebişten biri yere düşüyo bende alıyorum onu anne babasına sesleniyorum sevip bırakıyorum sonra ikizlerle devam ediyorum komşularımızı görüyorum bakın diyorum ikizler ne tatlı kucağıma alıyorum ikisini de biri kız biri erkek birbirlerini öpüyo bende onları seviyorum sonra uayndım. eşimin ailesinde çok ikiz var kayınvalidem ve eşimin dedesi ikiz benimde halam ikiz. eşimle 9 senedir beraberiz 14 aylıkta evliyiz hep demişimdir keşke ikizimiz olsa biri kız bir erkek diye ama tabi değerlerimden öyle görünmüyo ama olsun bebişim sağlıklı olsun yeter ama rüyam çok güzeldiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…