2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba, şubatta takılıyorum ama bi de sizi ziyaret edeyim dedim. her an buraya kayabilirim. 29 haziranda beta 3209 çıktı. tekrar baktırmadım dr da istemedi. dün bebişin kesesini gördü. bebiş ve kalp atışı henüz yok. son regl 21 mayıs. dün dr 4+3 dedi bana göre en az 6 haftalık burdaki takvim 7 diyo. martmı şubatmı bilemedim :KK70:

Canim ben progestron filan kullanmiyorum.siz neden kullaniyorsunuz??.sadece folik asit kullaniyorum.
Canım banada verdi kistin var dedi bide ilişki sonrası lekelenmen olmuş her ihtinale karşı veriyorum dedi ama daha öncedenyazdım içemiyorum hastaneyi arıyorum geri döncez diyolar döndükleri yok

Yaa o zaman içim rahatladı şimdi ya çok saol cnm içim içimi yiyiyordu resmen

cnm böyle seylerı düşünüp mınık kuzuyudaa strese sokma benımde baslarda cok yogunda gogus agrım sımdı baya azaldı gecelerı hafıf agrıyor vee ben hala keseyı görmedim ben napıyımm :)

Merhaba, şubatta takılıyorum ama bi de sizi ziyaret edeyim dedim. her an buraya kayabilirim. 29 haziranda beta 3209 çıktı. tekrar baktırmadım dr da istemedi. dün bebişin kesesini gördü. bebiş ve kalp atışı henüz yok. son regl 21 mayıs. dün dr 4+3 dedi bana göre en az 6 haftalık burdaki takvim 7 diyo. martmı şubatmı bilemedim :KK70:

her zaman bekleriz :) bebekte sağlıklı olsunda keyfi bilir artık annesi :) geç döllenme falansa adet tarihiyle alakası olmuyor. benimde öyle muhtemelen 10 gün ileri atacak.

Kizlar normalde beni iki hafta sonra cagirmislardi. Ama dayanamadim 1 hafta sonra yani bugun tekrsr gittim kontrole. Minigim olusmus hatta kalp atislari bile baslamis:) tahlillerimi vericem bugun. Hatta ikili test ve ayrintili usg icin tarih bile aldim simdiden. Darisi herkesin basina insallah:):)
Gözün aydın:) darısı başımıza
Ikili test ne zaman yapılıyor?

[="sahtedny, post: 41722609, member: 485573"]Canım banada verdi kistin var dedi bide ilişki sonrası lekelenmen olmuş her ihtinale karşı veriyorum dedi ama daha öncedenyazdım içemiyorum hastaneyi arıyorum geri döncez diyolar döndükleri yok[/QUOTE]

Simdi anladim canim.tedbir amaçli birazda.ilaci neden icemiyorsun canim dr görüş direk olarak istersen

Doktor karin ultrasonundan goremedi arefe gunu tekrar bakacak 5 haftalik olucak ins gorecegiz bakalim tesekkur ederim teselli verdigin icim :)

arkdaslar aranizda catlaklara karsi bisiler surmeye baslayan oldu mu? Daha erken mi? Bir arkadasim ogrendigi andan itibaren bebeyagı surmustu hergun ıkıdefa, hic catlagı olmadı.

arkdaslar aranizda catlaklara karsi bisiler surmeye baslayan oldu mu? Daha erken mi? Bir arkadasim ogrendigi andan itibaren bebeyagı surmustu hergun ıkıdefa, hic catlagı olmadı.

Daha erken die düşünüyorum ben.Ama ilerde faydali ne surmek lazim onuda bilmiyorum.kako yagi iyi diye söyleyenler oldu ama ne kadar dogru bilemiyorum

Canim bn bol bol dinleniorum 3 gun gelmese bi gun gelio az bi sekilde dr arkadasina o gelen akintinin rahim agzi iltihabi oldugunu sölemis korkulacak birsey yok demis iki ayri drda gidiorum kontrole üc dusugum var önceden Rabbim hayirli yaziöar yassin
Amin canim ya inş bebislerimizı sağlıkla kucagimiza almak nasip olur hepimize

Canim ben progestron filan kullanmiyorum.siz neden kullaniyorsunuz??.sadece folik asit kullaniyorum.
Cnm ben bu gebeliğimden önce 3 kez kimyasal gebelik yaşadım .ve ada olsa geçen haftada lekelenmem vardı bu yüzden kullanıyorum keşke hiç böyle ihtimaller olmasada bizde senin gibi hap içmesek

cnm böyle seylerı düşünüp mınık kuzuyudaa strese sokma benımde baslarda cok yogunda gogus agrım sımdı baya azaldı gecelerı hafıf agrıyor vee ben hala keseyı görmedim ben napıyımm :)
Tamam tamam olumsuz düşünmek yok hersey çok güzel olucak inşallah canım güzel düşünelim güzel olsun dimi :)

Kızlar ben de bugün gittim doktora 4+2 deymişim kese gözüktü şükür ama yolk kesesi için erkenmiş henüz zaten keseyi vajinal ultrasonla gördük bayram sonrasına randevu verdi nasıl geçicek bu zaman bilmiyorum heyecanla kalp atışını duymayı bekliyoruz

X