2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Mrb fıstık sultanlar❤️bugün hiç iyi değilim uykusuzum zaten hamileliğimden beri uyku delisi olan ben uyuyamıyorum başım bir agrıyo kafamı duvarlara vurasım var buarada yeni ig adresleri verilmiş şimdi kim kim bende ekliyim bnde ecem buket tuba dısında kimse ekli dgl yazın ekliim

Ayy canım benim dikkat et basına masaj yap lavanta ve lavanta yagı iyi geliyor diyorlar bas agrısına bas agrısı cok kötü ya ilacta icemiyorsun dikkat et

kızlar bide tülay var eklemiş beni bizden birimi kaçırdım mı ben

bizden kusum bende de var

Mrb fıstık sultanlar❤️bugün hiç iyi değilim uykusuzum zaten hamileliğimden beri uyku delisi olan ben uyuyamıyorum başım bir agrıyo kafamı duvarlara vurasım var buarada yeni ig adresleri verilmiş şimdi kim kim bende ekliyim bnde ecem buket tuba dısında kimse ekli dgl yazın ekliim
canım ben onun için aktardan migren taşı aldım. biz kullanabılıyoruz agrıyı yok etmıyor ama nefes aldırıyor kesinlikle tavsıye ederım

kızlar yaa bende başlarda hiç sivilce çıkmadı aksine temizlendi şimdi çıktı yeni gıcık oldum yemin ederim :KK43: bide yüz temizleyici olarak ne kullanıyorsunuz ?

emel senın resmıne bakdım ben cok sıskoyum aranızda ya benım karın hemen cıktı karın ıcım darmıs ama 1.30 kg aldım bunalıma gırcem valla
Canım ben de tam anlamıyorum acaba çıktımı diye. Ben 6 kilo verdim ama göbeğim var tabi anlamıyorm daha o yüzden :)

X