2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarrr çok hizlisiniz yetisemiyorum. Bi de bugün midem pek bi kotu :KK43: banyo falan yaptim daha kotu oldum :KK43: ayrıca bebe yagi kullanmaya basladim gobegim büyüyor çünkü:)) ve cildim cokkk kuruyorr

valla bana inadına yapıyorlar tunalıda çalısıyorum buraya bır market acılmıs fırını olanlardan tanıtım ıcın kucuk ekmek, kurabiye falan paketler yapıyorlarmıs ıs yerıne gelıp masama bıraktılar o da sıcak sımdı ne yapıım yanı bunye ıstıyor :p:KK70::KK70:

hahahah tam üstüne bastınnn bünyenin karbonhidrata ihtiyacı varrr hemde en sıcacıkkk olanından

Kizlarrr çok hizlisiniz yetisemiyorum. Bi de bugün midem pek bi kotu :KK43: banyo falan yaptim daha kotu oldum :KK43: ayrıca bebe yagi kullanmaya basladim gobegim büyüyor çünkü:)) ve cildim cokkk kuruyorr
canım arada cenemız acılıyor :KK70::KK70: tatlım her gun surmeye calıs kuru cıltler hemen catlıyormus cunku bıde bol su tabıkı.:):)

ayy bende de var bas dönmesi durmadan avizeye bakıyorum deprem mi oluyor diye sonra benden kaynaklandıgını anlıyorum demek ki bu zamanlarda da böyle belirtiler baslıyor :)

oyy canım benim cok tesekkür ederiiiiiiiizz amin aminnn

begri begri B bsrd hahahahahaha bebek alıyordur bebeeek :)))
inşallah şekerim bir kaç aya kim alıyor kim almıyor belli olur :))

ayy hadi canım güzel haberleri bekliyoruuuuuuuuzzzzzz

hahahaha aynısını düsünüyorum bir dügün dernek olsada süslensem ama yok yok hahahha :)

Gercekten öyle mesela ben hic evhamlı degilim birazda buranın sayesinde bakıyorum herkeste benzer seyler var ve korkmuyorum. Cevreye kalsak herkes herseyi cok biliyor. Ama biz burada aynı seyleri yasıyoruz ve cok iyi anlıyoruz birbirimizi gercekten dedigin gibi iyiki var burası.
Pazar nisandaydim ama resim cekilmek aklima gelmedi hic :))

canım arada cenemız acılıyor :KK70::KK70: tatlım her gun surmeye calıs kuru cıltler hemen catlıyormus cunku bıde bol su tabıkı.:):)

Aman amann maşallah acilsin tabii :)) evet her gün sürecegim artik canim bol su icmeme rağmen bildiğin cildim dökülmeye başladı sankii nemlendirmek şart :))

Aman amann maşallah acilsin tabii :)) evet her gün sürecegim artik canim bol su icmeme rağmen bildiğin cildim dökülmeye başladı sankii nemlendirmek şart :))

Kızlar En son ki randevu da dr 20 gün sora gel demişti tahliller verdi falan tam 9 gün sora randevum var bu geçtiğimiz 11 gün bana 11 ay gibi geldi resmen bazen orda mı deilmi diye aklım bile kurcalanıyor ćok özledim ben bebişimi gećsin şu 9 gün :))

valla bana inadına yapıyorlar tunalıda çalısıyorum buraya bır market acılmıs fırını olanlardan tanıtım ıcın kucuk ekmek, kurabiye falan paketler yapıyorlarmıs ıs yerıne gelıp masama bıraktılar o da sıcak sımdı ne yapıım yanı bunye ıstıyor :p:KK70::KK70:
afiyet olsun mis gibi yiycen tabi

tunalı mııı nerde çalışıyosun tunalıda? bende kurtuluşta çalışıyorum evimde koza sk ta tam arada kalıyo :) sık sık oralardayım..

X