2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Teyzişlerimiz bugun 13+5iz doktorumuz cinsiyeti için bişey diyemicem yanıltmak istemiyorum dedi anlayan varmıı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 94
pffffffffffff ben napayım valla 68 kiloyum şuan 5 kilo aldım siz 1.5- 2 lerden bahsedin :KK43: eşimde takık kiloyaa :KK43: neyse doğumdan sonra azimli davranmak lazım.

pffffffffffff ben napayım valla 68 kiloyum şuan 5 kilo aldım siz 1.5- 2 lerden bahsedin :KK43: eşimde takık kiloyaa :KK43: neyse doğumdan sonra azimli davranmak lazım.
canım hıc bır sey olmaz bende 4 kılo cıvarı aldım kusmam bulantım yoktu cunku dogumdan sonra yıne hepımız burada dıyet yapar verırız :):)

Kızlar amma kaynatmışsınız oku oku bitmedi benim de instagram yok valla çok özendirdiniz :21: bugün çok şükür iyiyim eşim internetten sea band diye bileklik almış bulantı için işe yaradı mı bilemedim ama ilk defa acıktığımı hissediyorum şimdi eşim benim için yemek yapıyor inşallah rahat rahat yiyebilirim :KK28::KK28:

Bende aynıyım canım bende 70 le kaldım geçen hafta tartıldım yarım kilo almıştım :) boyda 169 biraz boy kurtarıyo gibi ama şişko hamile kaldık :) doğumdan sonra sıkı spor egzersiz beni bekliyo kesin .. 70 benim en en sınırımdı hayatımda ilk defa 70i gördüm çok şükür hamile kaldım yapıcak bişey yok, eski kilom 63 falan

Bende aynıyım canım bende 70 le kaldım geçen hafta tartıldım yarım kilo almıştım :) boyda 169 biraz boy kurtarıyo gibi ama şişko hamile kaldık :) doğumdan sonra sıkı spor egzersiz beni bekliyo kesin .. 70 benim en en sınırımdı hayatımda ilk defa 70i gördüm çok şükür hamile kaldım yapıcak bişey yok, eski kilom 63 falan

doğumdan sonra sıkı diyet artık canım yapacak bişiyimiz yok :) napalım bebeleri aç mı bırakalım şimdi :)

X