2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bende de var bas dönmesi durmadan avizeye bakıyorum deprem mi oluyor diye sonra benden kaynaklandıgını anlıyorum demek ki bu zamanlarda da böyle belirtiler baslıyor :)

oyy canım benim cok tesekkür ederiiiiiiiizz amin aminnn

begri begri B bsrd hahahahahaha bebek alıyordur bebeeek :)))
Mrb fıstık sultanlar❤️bugün hiç iyi değilim uykusuzum zaten hamileliğimden beri uyku delisi olan ben uyuyamıyorum başım bir agrıyo kafamı duvarlara vurasım var buarada yeni ig adresleri verilmiş şimdi kim kim bende ekliyim bnde ecem buket tuba dısında kimse ekli dgl yazın ekliim

Mrb fıstık sultanlar❤️bugün hiç iyi değilim uykusuzum zaten hamileliğimden beri uyku delisi olan ben uyuyamıyorum başım bir agrıyo kafamı duvarlara vurasım var buarada yeni ig adresleri verilmiş şimdi kim kim bende ekliyim bnde ecem buket tuba dısında kimse ekli dgl yazın ekliim
canımcım büşradumanlıdağ

Canım benim emeltasci

X