2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aaa kızlar ig den birbirinizimi ekledinizzzz :) e ben kaçırmışım o faslı geç döllenmeydi kontroldü derken.. benim instagram adım da denizderki :):)

simdi balkonda yemek yiyorum tlf icerde hemen takp edicem :)) ecem.ozden benim

Sizin icin instagram actim taze.anne ekleselim kizlar benim neyim eksik :))

canımı ıstek gonderdım sana benım ısımde buketegri

Birde N harfiyle baslayan bir istek var adını yazmamı istemez belki bir kac gündür sorucam unutuyorum.. Buradan mı o da kabul ediyim.
Ben baya bi ekledim burda yazanlardan. Benim kullanici adim nur10_
O benim buarada E Ekyzdn03

uzun zmandır sizi takip ediyorum ama cesaret edemedim yazmaya.çok şükür bende hamileyim.2. gebeliğim olacak bu allah kısmet ederse, tüp bebekle kısmet olan bir oğlum var. bu ise tamamen mucize... allah nasip ederse yarın cinsiyetini öğrenecez, 2 li testimi yaptıracağım.herkese hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğum olmasını diliyorum.Cinsiyetini öğrenen oldu mu acaba ?
Hayirli olsun canim.

Ya burada bu instagram olayini cozemedim. Bende var ama görmüyorum çok fazla. Beni ekleyin diycem ama kullanici adim nerde yaziyo Çözemedim :) karatekeyasemin yaziyo o mu acaba:)

o_OYa kimlerin İnstagramı vaar beni de takip ediiiin @huseyinihal

tamam ediyorum simdi bende ecem.ozden

Ya burada bu instagram olayini cozemedim. Bende var ama görmüyorum çok fazla. Beni ekleyin diycem ama kullanici adim nerde yaziyo Çözemedim :) karatekeyasemin yaziyo o mu acaba:)

hahahah odur o deniyim dur sen simdi instagramını ac ben istek göndericem

X