2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin arkadaslar

Hamileliginiz nasil gidiyor ? Benim midem bulaniyor agzima acı su geliyor gece uyandigimda acı sudan uyayamadim bi turlu. Ben normalde de cok cabuk midesi bulanabilen biriydim sanirim bu sebepten zorlu gunler beni bekliyor ama bebis iyi olsunda ben sabrederim :)
Vajinal ultrason istememenizin sebebi ne ? Bebege bi zarari mi var ben bilmiyorum da dr bakarsa ona gore durdurayim

Dur daha cok erken gitsen bile bir doktora bisey goremez sen en iyisi randevu tarihini bekle

Amin canim inşallah 10. Haftada hamilelik nasıl oluyor eskisi gibi stresli değildir bizde şimdi kesenin gozukmesı kalp atışı derken çok heyecan var siz neyin pimpirigini yaşıyorsunuz ?
İlk haftalar kese var mı, bebek var mı, kalp atışını duycaz mı diye strese giriyorduk. Onları atlattık şükür ama kalp sesini dahi duyup bebeğini kaybedenler oldu biz de çok etkilendik hepimiz. Bir de şubat anneleri olarak biraz benzeriz. Ya tedaviyle oldu gebeliğimiz, ya da bir çok düşük yaşamış annelerimiz var.
Drlarımız genelde 3 hafta sonrasına 1 ay sonrasına kontrol verdi. İkili test için. Biz de, acaba kuzucuklarımız iyi mi diye korkar olduk. Ama bulantılarımız, gaz sorunu, kasık krampları çok azaldı çoğumuzda. Normal hayatımıza dönmeye başladık. Bundan bile korkar olduk, belirtiler yok acaba bebiş iyi mi die

Hangi hastaneden aldın canım
Tinaztepe aylin barbaros a aldim canim yorumlar iyi hep yakinlarimdan duydugum kadariyla bende gideyim bi bakayim ddm
bende oyle olmustum elim ayagim dolamisti bi de o gun iftara misafirim vardi dusun o panigi bu arada diger gelen arkadaslarda hisgeldiniz tek tek alintilayamadim tel.den giriyorum da

Bu arada kizlar h.sonu calismiyorum tel.den girmek zorunda kaliyorum sizler nasil giriyosunuz telden play storede uygulamasini bulamadim normal sayfa olarak giriyorum o da zorluyo

Ben de çok şükür cuma akşamı doktora gittim ve kesemizi gördük 4+6 ydi sanırım bugün 5+1 olduk hayırlısıyla ctesi gününe kontrol verdi bebisi görmemiz için İnsaAllah hepimiz hayırlısıyla görürüz daha sonrada kalp atislarimizi duyarız ❤❤

İlk persembe günü kan vermeye gittigim de 109 cikti bi dahada gitmedim pazartesiyi beklemek iatedim.109un uzerine kac ekliycem nasil hesapliyacagim?bugunude sayarsak 109 un uzerinden 3 gün gecti.
Bugun 327 olması lazım cnm kan tahlili tekrardan yaptıracak misin ?

Hım anladım canim dur bide öyle hesap yapayım :)

Valla haklısın cnm galiba 4 ay bitene kadar bu tarz sıkıntılar bitmiyecek ama içiniz ferah tutun cnm allahın izniyle hepimiz inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirerek meleklerimizi sağsalim kucagımıza alicaz .dua etmekten başka çaremiz yok Yapabileceğimiz.Şubat annelerine çok selamlar :)

Ben ilk iki gebelikte hic boyle telaslanmamistim ama iki sene once 12 hafta gebeligimi kaybettim ondan sonra boyle tedirgin oldum birde yas 35 tabi onun sikintisida var ilk gebeligime 24 yasinda yasamistim yas ilerledikce Allah korusun daha riskli diyorlar Llah saglikla bebeklerimize kavusmak nasip etsin

canm senin transferin ne zamandı? Bence stres yapma inşallah sağlıklıca olur bebişlerimiz.. yarın gidiyorum kısmetse doçtora çok meraklıyım :)

Merhaba bat yarin sabah dayanamadim test yaptim silikte olsa 2. Cizgiyi gordum carsamba kan tahlili vereyim diyorum persembeye dr. Randevu aldim acaba kese gorunur mu?

Merhaba bat yarin sabah dayanamadim test yaptim silikte olsa 2. Cizgiyi gordum carsamba kan tahlili vereyim diyorum persembeye dr. Randevu aldim acaba kese gorunur mu?
Tebrik ederim. Kese için önemli olan hcg değerinin en az 1500 olması gerektiği. Bence kan tahlili yaptırdıktan sonra doktorunla görüş.

inşallah cnm ne guzel yarın gıdıceksın sen hayırlısı ılede gorursun ınsallah

canm senin transferin ne zamandı? Bence stres yapma inşallah sağlıklıca olur bebişlerimiz.. yarın gidiyorum kısmetse doçtora çok meraklıyım :)

15 hazirandaydı tarnsferım cnm doktorum 14 temmuza randevu verdı sanada böyle gecmı verdı..ohh ne guzel sen yarın gıdıyosun hayırlısı ıle bende kese ve kalp atısını görsem stres olmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…