2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba,
Bende gittim doktora kese göründü bugün 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı ama çalıştığımdan arife Gününe gidicem bugün 7mm ymiş.makineye göre de en erken 1 Mart En geç 7 Mart doğum gözüktü
Masallah cnm ya allah nazarlardan korusun güzel büyüyor bebişin o gün bayram hediyesi küt küt atan kalbinide duyarsın allahın izniyle inş topik teki ben dahil tüm arkadaşlarımda sağ salim kalp atışlarını duyduğumuz günleri görürüz

Canim bende seni merak etmistim...oh ne guzel hayirla buyusunler insallah guzel haberlerin darisi basimiza bende p.tesi saglik ocaginda yaptirip ondan sonra doktora gidecegim insallah
Fevziyegulsumsultan bende senin hayirli haberlerini bekliyorum cnm..pzts mutlaka yaz bana..guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim cnm...haydi insallah su ilk 3 ayi atlatabiliriz...

Aynen cnm benimde sağ biraz yüksek ve sanki mekik cekmisimde orası gerilmiş gibi bi dolgunluk hissi var ztn batmalarida daha çok sağda hissediyorum sen batmaları nerede hissediyorsun cnm ?
benim solumda oluyor canım çok sevindm bi bende değilmiş imsan tedirgin oluyor acaba bi kötü durum yoktur inşallah diye :)

Masallah cnm ya allah nazarlardan korusun güzel büyüyor bebişin o gün bayram hediyesi küt küt atan kalbinide duyarsın allahın izniyle inş topik teki ben dahil tüm arkadaşlarımda sağ salim kalp atışlarını duyduğumuz günleri görürüz
Hepsini nazarlardan korusun inşallah Allah'ım..Sağol canım sağsalim kalp atışlarını duymak nasip olur hepimize inşallah

Dogru canim evet masallah cok iyi degerin. Benim 30 haziran 502 2 temmuzda 1347 idi 11 temmuzda da 20-25 oluyo dimi sende kontrol edermisin :oops:

evet valla bende alttan istemiyorum. Aysima guzel isim canim anlamida guzelmis. Bende kiz olursa zeynep ya da ada ya da ikisini bir dusunmustum ama erkek hic aklimiza gelmiyo dun biraz dusunduk ruzgar ya da ediz ilk buldugumuz isimlerden bakalim hangisi nasip olur :)

çok güzel isimler cnm..rabbım hayırlı sağlıklı bı sekılde kucagımıza almayı nasıp etsın ınsallh..senın doktorundamı alttn muayene edıyor

Belki cnm ama son adet tarihim 5 haziran çokta önde gitmem mümkün değil cnn sanırım kafamda deli sorular bakalım doktorum ne dıyecek çok merak ediyorum pazartesi günü haberdar ederim :)

cnm ilaçlı tedavılerde yumurtlama daha erken oldugu ıcın bı ıkı gun oynuor dedıgın gıbı cokta fark olmuor ama en dogru kesın ultrasyonda bellı oluyor..merakla beklıyorum cnm bende ptesı ıı haberlerını..

bu arada benımde gecen ctesı 936 dı kn degerım dün ilaç yazdırmak ıcın baska doktora gıttım kese gozukmedı gozukmesımı gerekıyodu acaba benımde kafamda delı sorular

cnm ilaçlı tedavılerde yumurtlama daha erken oldugu ıcın bı ıkı gun oynuor dedıgın gıbı cokta fark olmuor ama en dogru kesın ultrasyonda bellı oluyor..merakla beklıyorum cnm bende ptesı ıı haberlerını..

bu arada benımde gecen ctesı 936 dı kn degerım dün ilaç yazdırmak ıcın baska doktora gıttım kese gozukmedı gozukmesımı gerekıyodu acaba benımde kafamda delı sorular
Cnm ztn adete 3 kala 271 dedim ya aslında o zaman adete 6 vardı ama ben yumurta çatlaması iğneler yüzünden 3 gün önce olduğu için o yüzden adet gününü 3 gün öne almama rağmen adete 3 kala 271 di .birde 1500 un üzerinde kese görünüyor muş birde ikiz ise eger 3000 in uzerinde gozukur hiç korkma cnm daha erken bnde çok merak içindeyim ya inş bir an önce görelim bebislerimizı

Elisa şu tek bir kızım için cnm bana rüyamda Elisa koy dediler anlamida allahım yemini sözü demek.cennet kapısındaki melek demek ve hz zekeriya nin karısının isimde Elisa imiş .kurandada geçiyor. Su isminide eşimle daha ilk tanistigimjz dan beri kızımız olursa mutlaka 2. İsim olarak su koyarız diyorduk.bakalim sağlıklı olsunlarda inş :)
Amin canim insallah...anlami ve birbirleriyle uyumu cok guzel

Canım 2 günde bir 2 katına katladı olarak hesapladım hatta son gün 15.den 16. Ya bir gün var diye değerin 2 katı değil yarısını ekledim yani doğru hesapladim dur hesapladığım tabloyu atayım doğru hesapladım yani ama niye bu kadar yüksek anlamadım bir sorun mu var acaba ?
Canim sen p.tesi gidecem demistin doktora p.tesi ayin 6.si yani 5.000 le tekabul ediyor degerin yoksa sensonraki hafta p.tesi mi gideceksin?

X