2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah cnm ne guzel yarın gıdıceksın sen hayırlısı ılede gorursun ınsallah

15 hazirandaydı tarnsferım cnm doktorum 14 temmuza randevu verdı sanada böyle gecmı verdı..ohh ne guzel sen yarın gıdıyosun hayırlısı ıle bende kese ve kalp atısını görsem stres olmaya başladım

Sorma cnm ya çok heyecanlıyım inş hayırlısıyla bi aksilik olmaz hepimiz güzel haberlerle döneriz doktordan

Kizlar ihtal urunlere vergi zammini duymussunuzdur 1-2 ay icerisinde uygulanacakmis 5 yil surecek diyolar. Her sey epey zamlancak yani ne dusunuyosunuz bu konuda bu bi iki ay icinde bisiler alsak bebek arabasi filan erken mi olur

15 hazirandaydı tarnsferım cnm doktorum 14 temmuza randevu verdı sanada böyle gecmı verdı..ohh ne guzel sen yarın gıdıyosun hayırlısı ıle bende kese ve kalp atısını görsem stres olmaya başladım[/QUOTE
Ben 12 haziranda transfer oldum. Keseyi 2 temmuzda gördüm canım. Sanırım transferin 20. Günü oluyor. Hayırlı olsun bence sen de keseni görürsün

Kizlar ihtal urunlere vergi zammini duymussunuzdur 1-2 ay icerisinde uygulanacakmis 5 yil surecek diyolar. Her sey epey zamlancak yani ne dusunuyosunuz bu konuda bu bi iki ay icinde bisiler alsak bebek arabasi filan erken mi olur

Canım ben bişey olacak diye okadar korkuyorum ki. Ben de duydum zam olayını ama henüz bişey almayı düşünmüyorum

Ben 12 haziranda transfer oldum. Keseyi 2 temmuzda gördüm canım. Sanırım transferin 20. Günü oluyor. Hayırlı olsun bence sen de keseni görürsün

karındanmı gördün cnm cuma gunu baska doktorda karından baktırdım gozukmedı kese bu haftada alttn gozukur dedı ama rahım kalınlaşmış dedi

Canım ben bişey olacak diye okadar korkuyorum ki. Ben de duydum zam olayını ama henüz bişey almayı düşünmüyorum
Canim hepimiz ayni endiseleri tasiyoruz ama boyle dusunmememiz lazim iyi dusunelim hep Allah in izniyle iyi olacak insallah. Haklisin cok cok erken ama zamlar epey yuksek olacak gibi o yuzden insanin akli kayiyo almak icin

karındanmı gördün cnm cuma gunu baska doktorda karından baktırdım gozukmedı kese bu haftada alttn gozukur dedı ama rahım kalınlaşmış dedi
Evet canım benim Allah nasip ederse iki tane kese gördük. Bence doktorun ultrasonu da hcg değerleri de önemli. Ben en son transferin 17. Günü baktırdım 7040 çıkmıştı

Canim hepimiz ayni endiseleri tasiyoruz ama boyle dusunmememiz lazim iyi dusunelim hep Allah in izniyle iyi olacak insallah. Haklisin cok cok erken ama zamlar epey yuksek olacak gibi o yuzden insanin akli kayiyo almak icin

Çok haklısın canım pozitif olmak lazım her zaman. Hakkımızda hayırlısı

İyi pazarlar kızlar. Bu sabah 04.45 ten beri ayaktayim. Mide bulantısı geçmek bilmedi. Dün gece ayıptır söylemesi balık yedik yanına da soğan şu anda bir fiil mide ağrısı bulantısı çekiyorum hafif baş dönmem de war neler oluyor anlamıyorum

inşallah cnm ne guzel yarın gıdıceksın sen hayırlısı ılede gorursun ınsallah

15 hazirandaydı tarnsferım cnm doktorum 14 temmuza randevu verdı sanada böyle gecmı verdı..ohh ne guzel sen yarın gıdıyosun hayırlısı ıle bende kese ve kalp atısını görsem stres olmaya başladım
benm tedavim 26 mayısta başladı canım 2hafta sonra 6haziranda yumurta toplama 9hazirandada transferim oldu.. canım çok iyi anlıyorum seni inşallah güzel haberler duyarız.. inşallah 9ayımızda hem yavrularımız için hem bizler için sağlıklıca geçer.. yarın yazarım doktorum neler derse.. gece rüyamda kız bebek gördüm yüzünü gözünü öpüyordum nasıl güzeldi :emir_bebek::KK37::anneadayı:

Evet canım benim Allah nasip ederse iki tane kese gördük. Bence doktorun ultrasonu da hcg değerleri de önemli. Ben en son transferin 17. Günü baktırdım 7040 çıkmıştı

maşallah cnm allah tamamına erdirsin inşallah..bende transferın 9.gunu 316 12.gunu 936 cıktı daha tekrarlamadım..bugün 20. gün oluyor..hayırlısı ıle bende görürüm inşallah doktorum 14 ne rndevu verdı

benm tedavim 26 mayısta başladı canım 2hafta sonra 6haziranda yumurta toplama 9hazirandada transferim oldu.. canım çok iyi anlıyorum seni inşallah güzel haberler duyarız.. inşallah 9ayımızda hem yavrularımız için hem bizler için sağlıklıca geçer.. yarın yazarım doktorum neler derse.. gece rüyamda kız bebek gördüm yüzünü gözünü öpüyordum nasıl güzeldi :emir_bebek::KK37::anneadayı:

inşallah cnm bu kadr uğraşmışken insan herseyın guzel gıtmesını ıstıyor..daha öncede norml gebelıgım ve düşüğüm var o yüzden korkuyorum yıne düşücek diye..ii haberlerını beklıoruz yarın

Ahh canım benim de gördüğüm herşeyî almak istio canım ama daha hepimizin cok erken haklısın fiyat açısından da neyapalım artık girdik bi yola nasipse neler nelerr alırızzz onca aya hayırlısıyla❤️❤️❤️

Valla haklısın cnm galiba 4 ay bitene kadar bu tarz sıkıntılar bitmiyecek ama içiniz ferah tutun cnm allahın izniyle hepimiz inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirerek meleklerimizi sağsalim kucagımıza alicaz .dua etmekten başka çaremiz yok Yapabileceğimiz.Şubat annelerine çok selamlar :)
A.S.:KK16: sizlere de hayırlı, sağlıklı, huzurlu hamilelikler diliyorum kızlar:KK15:. Bekleriz ziyarete arada şubat topiğine:21:

Cnm bizim 2. Bebis oldugundan herseyimiz var.Erkek olursa birtek oda takimi ve kiyafet alcam.Kiz olursada biraz kiyafet alirim ki kizimin fazlasiyla var.İlk bebis olsaydida almazdim hicbisey 6. 7. Ayi beklerdim

X