2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugun ne bulsam yıyorum canınızda cekmesın ama ayran , yarım saat sonra limon 15 dk sonrada nesquıklı sut. valla yazarken fenalık bastı ben mı yedım bunları dıye gercı pek can cekecek gıbı değil bunları ama

uyku bende hiç bitmedi ama bugünde baş dönmem var hatta şirkettekiler hastamısın diyor bi tuhaf oldum

ayy bende de var bas dönmesi durmadan avizeye bakıyorum deprem mi oluyor diye sonra benden kaynaklandıgını anlıyorum demek ki bu zamanlarda da böyle belirtiler baslıyor :)

ohh afiyet bal şeker olsun can olsun kan olsun bebişine annesi :)

oyy canım benim cok tesekkür ederiiiiiiiizz amin aminnn

begri @BUSRAAVSAR hahahahahaha bebek alıyordur bebeeek :)))

kızlar bugun ne bulsam yıyorum canınızda cekmesın ama ayran , yarım saat sonra limon 15 dk sonrada nesquıklı sut. valla yazarken fenalık bastı ben mı yedım bunları dıye

birsey mi bunlar sen benim istahım acık oldugunda yediklerimi bilseeenn hahahhahahahahaahha :))) afiyet bal seker olsun

bazen iyiki böyle bır forum var dıyorum yoksa aynı anda aynı seylerı hısseden ınsanları bulmak ımkansız olurdu :) şimdi ne guzel hem bırbırımızı bızden ıyı anlayan yoktur hemde destek oluyoruz gerçekten çok güzel bir duygu bu yalnız olmadığını bilmek:)

başın sağolsun canım. Allah sabır versin

Kizlar bizde ikili testin sonucunu almaya gidiyoruz cok heyecanlandim birde acaba doktorum cinsiyet tahmininde bulunur mu ki dua edin kizlar iyi haberlerle doneriz insallah

ayy hadi canım güzel haberleri bekliyoruuuuuuuuzzzzzz

Dugun bayram bisey olsunda suslenip instagrama resim atayim benim gobuste biraz belli

hahahaha aynısını düsünüyorum bir dügün dernek olsada süslensem ama yok yok hahahha :)

Gercekten öyle mesela ben hic evhamlı degilim birazda buranın sayesinde bakıyorum herkeste benzer seyler var ve korkmuyorum. Cevreye kalsak herkes herseyi cok biliyor. Ama biz burada aynı seyleri yasıyoruz ve cok iyi anlıyoruz birbirimizi gercekten dedigin gibi iyiki var burası.

valla bana inadına yapıyorlar tunalıda çalısıyorum buraya bır market acılmıs fırını olanlardan tanıtım ıcın kucuk ekmek, kurabiye falan paketler yapıyorlarmıs ıs yerıne gelıp masama bıraktılar o da sıcak sımdı ne yapıım yanı bunye ıstıyor

Kizlarrr çok hizlisiniz yetisemiyorum. Bi de bugün midem pek bi kotu banyo falan yaptim daha kotu oldum ayrıca bebe yagi kullanmaya basladim gobegim büyüyor çünkü:)) ve cildim cokkk kuruyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…