2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarrr çok hizlisiniz yetisemiyorum. Bi de bugün midem pek bi kotu banyo falan yaptim daha kotu oldum ayrıca bebe yagi kullanmaya basladim gobegim büyüyor çünkü:)) ve cildim cokkk kuruyorr

hahahah tam üstüne bastınnn bünyenin karbonhidrata ihtiyacı varrr hemde en sıcacıkkk olanından

Kizlarrr çok hizlisiniz yetisemiyorum. Bi de bugün midem pek bi kotu banyo falan yaptim daha kotu oldum ayrıca bebe yagi kullanmaya basladim gobegim büyüyor çünkü:)) ve cildim cokkk kuruyorr
canım arada cenemız acılıyor tatlım her gun surmeye calıs kuru cıltler hemen catlıyormus cunku bıde bol su tabıkı.:):)

inşallah şekerim bir kaç aya kim alıyor kim almıyor belli olur :))

Pazar nisandaydim ama resim cekilmek aklima gelmedi hic :))

canım arada cenemız acılıyor tatlım her gun surmeye calıs kuru cıltler hemen catlıyormus cunku bıde bol su tabıkı.:):)

Aman amann maşallah acilsin tabii :)) evet her gün sürecegim artik canim bol su icmeme rağmen bildiğin cildim dökülmeye başladı sankii nemlendirmek şart :))

Aman amann maşallah acilsin tabii :)) evet her gün sürecegim artik canim bol su icmeme rağmen bildiğin cildim dökülmeye başladı sankii nemlendirmek şart :))

Kızlar En son ki randevu da dr 20 gün sora gel demişti tahliller verdi falan tam 9 gün sora randevum var bu geçtiğimiz 11 gün bana 11 ay gibi geldi resmen bazen orda mı deilmi diye aklım bile kurcalanıyor ćok özledim ben bebişimi gećsin şu 9 gün :))

afiyet olsun mis gibi yiycen tabi

Ohoooo maşallah işim yoğun yazamıyorum herkes ekleşmiş. Beni de ekleyin instagramdan emeltasci Kızlar bu arada benim kontrol yarın 15:15'te. En son 14 temmuz da görmüştüm çok heyecanlıyım.

tunalı mııı nerde çalışıyosun tunalıda? bende kurtuluşta çalışıyorum evimde koza sk ta tam arada kalıyo :) sık sık oralardayım..

Ohoooo maşallah işim yoğun yazamıyorum herkes ekleşmiş. Beni de ekleyin instagramdan emeltasci Kızlar bu arada benim kontrol yarın 15:15'te. En son 14 temmuz da görmüştüm çok heyecanlıyım.

ekledim bileeee :) ayy hadi büyümüs miniginin güzel haberleriylee geeel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…