2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Amin insallah mutlu olsunlar bugünlerde cabuk geciyor bende 2 senelik evliyim nasıl gecti bilmiyorum hic birde bebek oldu dogdugunda bu ne ara oldu derim kesin süpriz bebek hahhahahaha :)
Gördüm masaallah ikinizede :) benim bildigin top göbek :) iç karnın kücük diyorlarda ilgisi var mı bilmiyorum birde ben 2.5 kilo aldım ama bu kadarda göbek cıkmazdı heralde ya :)

Farklı birkaç doktora gidip öyle karar ver. Allah sonunu hayır etsin.

Canm cok grcmis olsun.Rabbim en kısa zamanda hayirlli saglikli evlat verir ins.

sağloun kızlar inşallah sorunsuz sağlıklı bir şekilde gelir dünyaya bebekleriniz, hepinizin. canım tek dr söylemedi. yarın yine bakacak yine deneyelim şansımızı dedi. zaten hemen karar vermedi defalarca ölçtü baktı. çok nazik bi adama nasıl söyleyeceğini şaşırdı. bi de üniversiteye gidecez zaten.

Kızlar hiç sormayın uykusuzluk bni mahvetti. Uykuya doyamıyorum resmen. Az önce başıma ne geldi inanamazsınız. İçim geçti iş yerinde başımı masaya koydum bi de ne olsun horlamayla uyandım. :))) yanımdakilere çaktrmadım boğazıma bişi takılmş gibi yaptm. Öyle toparlamaya çalıştım.

haniiiiiii bu belirtilerrr azalacakkktı kandırdılaaaaaarr biziiiiiii calısmanında kötü tarafı o iste allah yardım etsin
valla canım bılemedım ben cok kotu oyuna geldık bugun oldu yaa ılk defa da bana kafamı bır yere koysam uyuycam hemen ızın alıp eve falan mı gıtsem dıye bıle dusunuyorum

amannn bol bol eğlen tatlım nasıl olsa durman gerektıgı yerı o sana soyler:):)

ha haaa:):) ne tatlı gelmıştır ama o uyku:):)

aayy kuzum o uyku beni bitirdi onun yüzünden hiç bir yerciklere gidemez oldum

Hahahahaha ohh miss en tatlı uyku evde uyusan o kadar tatlı olmazzz

valla canım bılemedım ben cok kotu oyuna geldık bugun oldu yaa ılk defa da bana kafamı bır yere koysam uyuycam hemen ızın alıp eve falan mı gıtsem dıye bıle dusunuyorum

dayanamıyorsan git tabii neden zorluyorsun kendini sanki hergün mü izin istiyorsun 1 güncük birsey olmaz

Sizin icin instagram actim taze.anne ekleselim kizlar benim neyim eksik :))

hahhahah kabul ettim canım :)

uyku bende hiç bitmedi ama bugünde baş dönmem var hatta şirkettekiler hastamısın diyor bi tuhaf oldum

Birde N harfiyle baslayan bir istek var adını yazmamı istemez belki bir kac gündür sorucam unutuyorum.. Buradan mı o da kabul ediyim.

kızlar bugun ne bulsam yıyorum canınızda cekmesın ama ayran , yarım saat sonra limon 15 dk sonrada nesquıklı sut. valla yazarken fenalık bastı ben mı yedım bunları dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…