2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

KizlArr yaa bende catlaklar olusmaya basladi kirmizi kirmizi bebek yagi kullanmayi istiyorum ama etkisi olur mu olmaz mi daha simdiden basladiysa 9. Ayimda nolur bilmiyorum moralimde bozuldu bi taraftan napsamm kii

Temizlik yapacagım derkeeeen hoop uyu sen :) bu saatten sonra ne yapabilirim artık ama sonunda esim yeter diyecek :)) yapmaya baslayayım yavas yavas ne kadar yapabilirsem artık
amannn temizlik neymıs canım gercı gecen haftasonu ben dayanamadım artık evı bı guzel temızledım erkek yapsada olmuyor yaa bızım yaptıgımız gıbı mıs oldu ıkı hafta gıder o bana artık:)

Temizlik yapacagım derkeeeen hoop uyu sen :) bu saatten sonra ne yapabilirim artık ama sonunda esim yeter diyecek :)) yapmaya baslayayım yavas yavas ne kadar yapabilirsem artık
offf çok özeniyorum keşkeeeee bendeeeee uyusammmmmmm :) canım en iyisini yaptın valla bende hafta sonu öyle yaptım full yattım :)

tamm canımcım içmeye çalışıyorum şirkette 1.5 bitiyor evdede içiyorum toplam 2 diyelim şimdide limonlu ılık su yaptım içiyorum bir güzel
canım valla ben grıp olsam sıcak su ıcıyorum 3 lt basım agrısa aynı sey her derde deva:):) aaa kaynananı da unutturur belki

amannn temizlik neymıs canım gercı gecen haftasonu ben dayanamadım artık evı bı guzel temızledım erkek yapsada olmuyor yaa bızım yaptıgımız gıbı mıs oldu ıkı hafta gıder o bana artık:)
ben geçen hafta eşimle yaptım ne temizlik ne temizlik offf valla halıları kaldır silkele koltukları çek evime huzur geldi gerçi bana kadında geliyor ama ayda bir yetmiyor ben biraz kılım

KizlArr yaa bende catlaklar olusmaya basladi kirmizi kirmizi bebek yagi kullanmayi istiyorum ama etkisi olur mu olmaz mi daha simdiden basladiysa 9. Ayimda nolur bilmiyorum moralimde bozuldu bi taraftan napsamm kii
canım badem yagı vazelın falan al kullan onların zararı yok dıye bılıyorum kı ben kullanıyorum yani

ben geçen hafta eşimle yaptım ne temizlik ne temizlik offf valla halıları kaldır silkele koltukları çek evime huzur geldi gerçi bana kadında geliyor ama ayda bir yetmiyor ben biraz kılım
ayda bır yetmıyor canım yaa utu ıle basa cıkamıyorum kı ben ıkı haftada bır gelmesı lazım o da cok para kıyamıyorum valla

canım valla ben grıp olsam sıcak su ıcıyorum 3 lt basım agrısa aynı sey her derde deva:):) aaa kaynananı da unutturur belki
hahahah süper olur dur ozaman 3 lt çıkarim ben yaa kuzum işte nişanımı düğünümü zehir edince şimdi ağzında kuşta tutsa gözümde yoklar maalesef hak ettikleri gibi davranıyorum aynı apartmanı bırak aynı mahalleden bile ev tutmadım hahahah şimdi uzağız ayda bir gidersem giderim :))

ayda bır yetmıyor canım yaa utu ıle basa cıkamıyorum kı ben ıkı haftada bır gelmesı lazım o da cok para kıyamıyorum valla
aynen banada çok geliyor o yüzden dip köşe ayda bir alıyorum geri kalanı kendim hallediyorum bir şekilde artık eşlerde paçaları sıvayacak yani

Kavun olmasa banada yetiyor daha ctesi temizlendi ev dip bucak ama öyle kirletiyor dagıtıyorki ortalıgı bir gün degil birgün muhakkak evimin temizlenmesi gerekiyor bu aralar onun yorgunlugunu mu yasıyorum bebekten mi böyleyim bilmiyorum ama isyan ediyorum zaman zaman

offf çok özeniyorum keşkeeeee bendeeeee uyusammmmmmm :) canım en iyisini yaptın valla bende hafta sonu öyle yaptım full yattım :)

off bu uyku ne de güzel geldi deyip daha da özendirsem mi hahahaha :) bende geceleri uyuyamıyorum 3 defa falan yatak tuvalet arası gidip geliyorum :) e uykum bölünüyor sinirleniyorum tuvaletim gelmis uyanınca yataga yumruk atıyorum esimde uyanıyor hahaha manyak mısın ne yapıyorsun diyor hahahaha

Selam guzel anneler ..yeni gelenler olmus hos gelmissiniz...benim sürekli adet sancısı gibi sancm var.sizlerin de oluyo mu acaba.
Teşekkürler Hiç korkma benimde öyle çok oluyor. Doktoruma sordum orada şimdi bi inşaat var, bebek kendine yer açıyor korkma dedi Bende önceleri lekenmeler falan da oldu ama kıpkırmızı gelmediği takdirde korkma dedi koyu renkte gelebilir normal onlar dedi.

aynen banada çok geliyor o yüzden dip köşe ayda bir alıyorum geri kalanı kendim hallediyorum bir şekilde artık eşlerde paçaları sıvayacak yani
Aynen canim bu temizlik kadin isi degil bence dip kose yapilacaksa ..benim esim ise karismaz ama koklu yapilacaksa duvarlari banyo kalebodurlarini falan ona sildiririm... Hafta sonu bende de temizlik olacak halilar gidecek koltuk yuzleri tuller yikanacak tek olmaz esimle yapacam ondan sonrada 1 hafta tatile cikacaz

yaaa o ütü çamaşır sormaaaaa deliricem bende su anda ütülenmeyi bekleyen bi dünya camasır var teyzemii bekliyorlar :) bende kıyamıyorum kadına para vermeye yaa bana haftada 1 gelmesi en son 150 ye geliyordu o da en uygunu 180 bile isteyen oldu

Yok bu hurafe degil Shettles yontemi ve bicok kisi bunu deneyerek bebegin cinsiyetine karar veriyor bu linkte yaziyo

http://www.ebebegime.net/shettles-yontemi.html

Benimde yumurtlama gunu tek iliski oldu bakalim bende tutucak mi :)
Bende tutmuştu tek ilişkide erkek olmuştu bi öncekinde. Bu sefer çok yaptık bakalım kız mı erkek mi sağlıklı olsun da her ikisinden de istiyorum
tek seferde o zaman kesin erkek olabilir bu teoriye göre

Kizimi dojtora goturmustum medipol altunizadeye donuste adamin biri arabayi onume bir kirdi. Kornoya davranip bende yana kirdim cok sukur kazasiz atlattik ama elim ayagim tir tir titredi tansiyonum mu dustu bilmem heyecandan birde kasildim ki..bu hamilelikte araba kullanmak daha zor birde su emniyet kemerini baglayinca karnima bir geriyor ben gevsetiyorum o geriyor takmasan olmaz. Surmesen olmaz...

aman canım yaa hıc ugrasma oyle tıplerle bırak gecıp gıtsınlar bazıları o kadar ıgrenc kı sırf bayan oldugun ıcın yapanlar var hayır oyle olunca ne kayıf alıyorlar ya da ne oluyor yanı anlasam

sen gene ıyı yatagı yorganı yumrukluyorsun:):) bız gecen hafta esımın aılesıne gıttık arkadas kalkmak bılmedı saat 1 dı eve geldıgımız ben nasıl ama sınır kupu yarın ıse kalkıcam falan neyse yattık o uyudu ben sınırden uyuyamadım. gece kütt bir yumruk attım uyandı tabıı aaa pardon askım donerken oldu dedım ama kıs kıs guluyorum sonra malum tuvalete sık sık kalkıyoruz her seferınde ayagına falan bastım en son daa saat 4 gıbı falan ben acıktım dıye uyandırdım sonra sınırım gectı de uyudum

cok pahalı yaa ıstedıgımız gıbı bulamıyoruz bıde ben kendım yerlerı elle sılıyorum bı bayan gelmıstı bana vıleda nerde dedı olduu dedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…