2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yavas yavas oynadim zaten fazla hareket etmeye korkarim bende

kızlar şimdi lavaboya gittim böyle sarımtırak yeşilimsi bir akıntım gelmiş korktum açıkcası ilk defa geldi böyle bir şey normalde akıntım bile olmadı öyle aman aman bu neyin nesi şimdi yahu

kızlar şimdi lavaboya gittim böyle sarımtırak yeşilimsi bir akıntım gelmiş korktum açıkcası ilk defa geldi böyle bir şey normalde akıntım bile olmadı öyle aman aman bu neyin nesi şimdi yahu
enfeksiyondur muhtemelen canım bol su tüket geçer inşallah

Merhaba arkadaşlar nasilsiniz. 3-4 gündür nete giremiyorum.kaynimin kinasi iki farkli şehirde düğün derken coooook yorulduk. Tabi benim bagirsaklar iflas etti kaç gündür kabizim bakalim bir çaresine bakicaz artik

canım hava sıcak ama ılık sıcaga yakın su ıc bol bol aksamda dınlen guzelce, iç çamasırını degiştir sık sık

selamlar :)
kardeşimin düğünü,tatil derken uzuunn yolculuklarla bol yemelerle geçen bi zaman oldu... sanırım bu arada 2 kilo aldım zaten bi belirtim yoktu aynı şekide devam ediyorum.
arada benim de aklıma takılıyor bişey olmuşmudur,kalbi atıyomudur diye,,ama çok takılmadan günlük yaşantıma devam ediyorum,hayırlısı Allahtan..persembe günü gidicem inşallah doktora,güzel şeyler duymakk istiyorum :)

Yok bu hurafe degil Shettles yontemi ve bicok kisi bunu deneyerek bebegin cinsiyetine karar veriyor bu linkte yaziyo

http://www.ebebegime.net/shettles-yontemi.html

Benimde yumurtlama gunu tek iliski oldu bakalim bende tutucak mi :)

Canim bu ara bendede var.. Bugün limonlu su içmeye basladim malum limon enfeksiyon falan varsa temizLiyor. 1.5 lt suya yarim limon sıkıp iciyorum günde toplam 3lt kadar içmeye calisiyorum.

canım hıc dert etme o kadar gücsüz degıl bebişler hic bir sey olmamıstır ıcını ferah tut sen:):)

Canım insallah bende de bi sorun olmaz. Dikkat ediyorum ben de. Dr a da gitmedim kanamadan sonra. Ayni gün gitmistik zaten bi taraftan korkuyorumda insallah bisey olmamistir. Esim de herseyde zırt pirt gitmeyelim dr a dedi. Bisey olsaydi zaten belirti olurdu dimi cumartesi gununden bugüne kadar?

Canim bu ara bendede var.. Bugün limonlu su içmeye basladim malum limon enfeksiyon falan varsa temizLiyor. 1.5 lt suya yarim limon sıkıp iciyorum günde toplam 3lt kadar içmeye calisiyorum.
tamm canım saol deneyecem bende şimdi valla 3 lt içemiyorum ne yalan söylim 1.5 lt zor bitiyor zorluyorum kendmi limonu çok severim öyle içebilirim belki

canım hava sıcak ama ılık sıcaga yakın su ıc bol bol aksamda dınlen guzelce, iç çamasırını degiştir sık sık
off off bugünden itibaren 3 gün düğün var eşimin akrabası gitmesem laf ederler kesin gerçi düğün sahiplerini çok seviyorum kayınvaldeme çekmemişler hahaha kadını hiç sevmiyorum :) tövbe yarabbim allahım sen affet

gene geldik kayınvaldeye:):) canım suyu ıhmal etme yaa ne olursa olsun ben normalde de severdım ondan sıkıntı yasamıyorum ama bebek ıcın hayatı onem tasıyor su

sağolsun miniklerimz kendilerini unutturmuyorlar kızlar elinizle iki yumurtalıgınızın ortası göbek deliğinin aşşağısı sızede sert ve çok az sis geliyormu ayakta durup dokununca
Evet geliyor bana da benim daha çok sol tarafında arada bi balık gibi yada kabarcık patlaması gibi bisiler oluyor ama bebek hareketi hissetmek icon çok daha da.çok erken sanırım kas seyirmesi ama tesadüf hep ayni nokta şeyiriyor bu arada anne al hareket halinde iken bebek beşik gibi sağlandığında uyurmuş anne istrihate geçtiğinde uyanıp hareket edermiş. Ben de geçen yattığımda elimi koydum sanki tıpır tıpır birşeyler oldu ama daha çok erken işte psikolojik de olabilir

arkadaşlar unutmayın bulantı o bebeğin orada ben varım diye bize verdiği tek duygudur ...

gene geldik kayınvaldeye:):) canım suyu ıhmal etme yaa ne olursa olsun ben normalde de severdım ondan sıkıntı yasamıyorum ama bebek ıcın hayatı onem tasıyor su
tamm canımcım içmeye çalışıyorum şirkette 1.5 bitiyor evdede içiyorum toplam 2 diyelim şimdide limonlu ılık su yaptım içiyorum bir güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…