2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa o ütü çamaşır sormaaaaa deliricem bende su anda ütülenmeyi bekleyen bi dünya camasır var teyzemii bekliyorlar :) bende kıyamıyorum kadına para vermeye yaa bana haftada 1 gelmesi en son 150 ye geliyordu o da en uygunu 180 bile isteyen oldu
pahalıymış canım yaa bana 100 e geliyor tüm gün hatta evim aman aman büyük değil işler bitince ütüyüde yapıyor saolsun

cok pahalı yaa ıstedıgımız gıbı bulamıyoruz bıde ben kendım yerlerı elle sılıyorum bı bayan gelmıstı bana vıleda nerde dedı olduu dedım :KK70::KK70:
hahaha alemsin ben yok ediyorum viledayı yüzünede söylüyorum lütfen viledayla silmeyin die kibarlıktan da ödün vermiyorum yani :KK70:

kızlar şimdi lavaboya gittim böyle sarımtırak yeşilimsi bir akıntım gelmiş korktum açıkcası ilk defa geldi böyle bir şey normalde akıntım bile olmadı öyle aman aman bu neyin nesi şimdi yahu
Su dışında bir de belini açıkta bırakmamaya çalış uyurken fln o da etkileyebiliyor. Ben de günde Max 1,5 lt içebiliyorum çok zorluyorum ama olmuyor midem çok bulanıyor :KK43:

Doktordan da geldik dediğim gibi 2. Kesem boştu :KK43: bebişim de çok çok iyi. bu aralar en büyük sorun bulantılar onu da atlatırız inşallah

sen gene ıyı yatagı yorganı yumrukluyorsun:):) bız gecen hafta esımın aılesıne gıttık arkadas kalkmak bılmedı saat 1 dı eve geldıgımız ben nasıl ama sınır kupu yarın ıse kalkıcam falan neyse yattık o uyudu ben sınırden uyuyamadım. gece kütt bir yumruk attım :KK70::KK70: uyandı tabıı aaa pardon askım donerken oldu dedım ama kıs kıs guluyorum:KK70: sonra malum tuvalete sık sık kalkıyoruz her seferınde ayagına falan bastım en son daa saat 4 gıbı falan ben acıktım dıye uyandırdım:KK70::KK70: sonra sınırım gectı de uyudum:KK70::KK70:
ayyy kendimi gördüm bir an ama ben yatakta savaş vermiyorum direk salona geçiyorum hatta cumartesi öyle yaptım yattım bi güzel uyudum en son adam dayanamadı ben keçi olunca kucağına kaptığı gibi yatağa götürdü sinirden kolunu parça pinçik etmişim farkında bile değilim sabah üzüldüm ama napim bazen sabrım taşıyor aslında melek gibi gık dediği yok :KK70: :KK70: bu seferde benimle tartış şu konuyu çözelim die ağlıyorum :KK70:

Kizimi dojtora goturmustum medipol altunizadeye donuste adamin biri arabayi onume bir kirdi. Kornoya davranip bende yana kirdim cok sukur kazasiz atlattik ama elim ayagim tir tir titredi tansiyonum mu dustu bilmem heyecandan birde kasildim ki..bu hamilelikte araba kullanmak daha zor birde su emniyet kemerini baglayinca karnima bir geriyor ben gevsetiyorum o geriyor takmasan olmaz. Surmesen olmaz...:anneadayı::KK200:o_O:KK47:
Çok geçmiş olsun. Kemer şu anda problem değil ama çok da sıkıştırmamak gerek. Gebeler için özel kemer var sürekli araba kullanıyorsan onlardan temin edebilirsin

sen gene ıyı yatagı yorganı yumrukluyorsun:):) bız gecen hafta esımın aılesıne gıttık arkadas kalkmak bılmedı saat 1 dı eve geldıgımız ben nasıl ama sınır kupu yarın ıse kalkıcam falan neyse yattık o uyudu ben sınırden uyuyamadım. gece kütt bir yumruk attım :KK70::KK70: uyandı tabıı aaa pardon askım donerken oldu dedım ama kıs kıs guluyorum:KK70: sonra malum tuvalete sık sık kalkıyoruz her seferınde ayagına falan bastım en son daa saat 4 gıbı falan ben acıktım dıye uyandırdım:KK70::KK70: sonra sınırım gectı de uyudum:KK70::KK70:

hahahahahahah ay hiiiiiiic gülecegim yoktu :)) bende ben uyandıysam o da uyanacak var ya yerime gecerken üstünden geciyorum ya yatarken arkamı dönüp onu itiyorum yada kolumu suratına hızlıca atıyorum uyanıncada uyuyo numarası yapıyorum
zaten benimkinin fiks sözü yaaaaaaa Allah ım inanamıyorum senin nasıl bebegin olacak sen daha bebeksin :)))

pahalıymış canım yaa bana 100 e geliyor tüm gün hatta evim aman aman büyük değil işler bitince ütüyüde yapıyor saolsun

kızlarr bende birgün elle siliyorum diger gün vileda böyle böyle gidiyor istee

ayy 100 e gelse hic düsünmem alırım cok pahalı yaa vallahi kıyamıyor insan

hahahahahahah ay hiiiiiiic gülecegim yoktu :)) bende ben uyandıysam o da uyanacak var ya yerime gecerken üstünden geciyorum ya yatarken arkamı dönüp onu itiyorum yada kolumu suratına hızlıca atıyorum uyanıncada uyuyo numarası yapıyorum
zaten benimkinin fiks sözü yaaaaaaa Allah ım inanamıyorum senin nasıl bebegin olacak sen daha bebeksin :)))

kızlarr bende birgün elle siliyorum diger gün vileda böyle böyle gidiyor istee

ayy 100 e gelse hic düsünmem alırım cok pahalı yaa vallahi kıyamıyor insan
elle silmemeye çalış bence. Hergün de ev mi silinir maşallah pek titizsin :nazar:

kızlar merhaba :) balıkla aranız nasıl bebiş için çok önemli kimi görsem haftada en azz bir kere ye diyolar ama yaz günü bayat olur diye korkuyorum alabalık tesisleri var bazı balıklarda çok civa varmış ve bebeğe zararlıymış alabalıktada bi risk varmıdır bilen varmı :)

kızlar merhaba :) balıkla aranız nasıl bebiş için çok önemli kimi görsem haftada en azz bir kere ye diyolar ama yaz günü bayat olur diye korkuyorum alabalık tesisleri var bazı balıklarda çok civa varmış ve bebeğe zararlıymış alabalıktada bi risk varmıdır bilen varmı :)
Benim çok bulantım var yiyemem asla ilerleyen dönemlerde yemek gerekiyor bence

ayyy kendimi gördüm bir an ama ben yatakta savaş vermiyorum direk salona geçiyorum hatta cumartesi öyle yaptım yattım bi güzel uyudum en son adam dayanamadı ben keçi olunca kucağına kaptığı gibi yatağa götürdü sinirden kolunu parça pinçik etmişim farkında bile değilim sabah üzüldüm ama napim bazen sabrım taşıyor aslında melek gibi gık dediği yok :KK70: :KK70: bu seferde benimle tartış şu konuyu çözelim die ağlıyorum :KK70:
ben sinirlenince hırsımı cıkarmadan duramam kı oyle salona kacıım ılla hırpalamam lazım:KK70::KK70:

ben sinirliyim biri bana öyle birşey yapsa iner arabadan car car bagırırım :) o yüzden elimden anahtar alındı yaa hahahah :) fevziyegulsumsultan fevziyegulsumsultan
benimde alındı neden mi geçen bi avm gidiyorduk ambulans gördük yolda ben nasıl panik yaptım bide üstüne ağladım bir güzel sanırım durumun duygusallığndan kaynaklanıyor tamammm dedi benimki maceran burda sona eriyor işe de ben götürüp getiririm sen hiç dert etme hadi şimdi in dedi vee avm ulaşamadan ben indim :KK70: o gün bugün daha binmedim bir şey değil çocuk oluncaya unutcam sonra dön başa

benimde alındı neden mi geçen bi avm gidiyorduk ambulans gördük yolda ben nasıl panik yaptım bide üstüne ağladım bir güzel sanırım durumun duygusallığndan kaynaklanıyor tamammm dedi benimki maceran burda sona eriyor işe de ben götürüp getiririm sen hiç dert etme hadi şimdi in dedi vee avm ulaşamadan ben indim :KK70: o gün bugün daha binmedim bir şey değil çocuk oluncaya unutcam sonra dön başa

banada daha yeni vermeye baslamıstı arabayı yalan oldu :)) hahah ay ben tam umutsuz ev hanımıyım :))

X