2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

valla öyle canım bu benim ikinci kontrolumdu ilkinden hiç bir sey anlamamıştım şimdi daha bi garip esniyor falan şahane yaa artık benim içinde zor gececek zaman:):)

Ne güzel bir duygu kızlar ya icimizde bir can taşımak bir de bazen otururken aniden kalktığımda karnıma kramp giriyor hafiften. Bebişim ben burdayım diyor sanırım

Canim 13.hafta olcagini soylemissin ben yaptirmadim ama 11 ve 12. Haftada oluyor diye biliyorum. Bu durumu doktoruna sor bence
canım 11-14 hafta arası yapılıyormus ama soyle bır durum var bana doktorum hiçbirsey demedi ve ctesi izindeymiş ne yapıcam bılmıyorum çalıstıgım ıcın haftaıcı de gıdemem baska doktora mı gıtsem ne olurkı?

Ne güzel bir duygu kızlar ya icimizde bir can taşımak bir de bazen otururken aniden kalktığımda karnıma kramp giriyor hafiften. Bebişim ben burdayım diyor sanırım
aynen oyle tatlım hop yavas dıyor sana:):):) o anı kalkmalar falan yapma artık kocaman oldular:):) bazen bende fırlıyorum agrı gırınce akıllanıyorum:)

sağolsun miniklerimz kendilerini unutturmuyorlar kızlar elinizle iki yumurtalıgınızın ortası göbek deliğinin aşşağısı sızede sert ve çok az sis geliyormu ayakta durup dokununca

olur tabı canım ıkılı test ıcın baska bır doktorda gorsun dıye onerıyorlar zaten

o banada oluyor canım ya bende korkuyordum nıye boyle dıye normal demekkı herkese oluyormus

Selam guzel anneler ..yeni gelenler olmus hos gelmissiniz...benim sürekli adet sancısı gibi sancm var.sizlerin de oluyo mu acaba.

çok teşekkür ederim ..

evet normal sancı olması benimde olmuştu , sanırım rahim büyümesinden kaynaklanıyor bebek yerleştikçe sancılar devam ediyor ...endişelenecek bir durum yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…