2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben evin içinde afedersin geğire geğire dolaşıyorum. Bebek bende inanılmaz bir mide rahatsızlığı yapıyor ama bir türlü atamıyorum. Acaba bi problem mi var diye sürekli soruyorum doktora. Seninki de geçer büyük ihtimal. 2 en fazla 3 hafta daha sürer. Büyüdü mü göbüşün yoksa benim ki gibi dümdüz mü?

Ben evin içinde afedersin geğire geğire dolaşıyorum. Bebek bende inanılmaz bir mide rahatsızlığı yapıyor ama bir türlü atamıyorum. Acaba bi problem mi var diye sürekli soruyorum doktora. Seninki de geçer büyük ihtimal. 2 en fazla 3 hafta daha sürer. Büyüdü mü göbüşün yoksa benim ki gibi dümdüz mü?

ben kendinden de göbekli biri olduğum için göbeğimin şuan maşallahı var :)) yani 5,5 aylık göbeği oldu bende :)) muhtemelen içim de dar olduğu için göbeğim büyük olacak diye tahmin ediyorum annemin bana hamileliğini göz önüne alırsak:KK56:

ben kendinden de göbekli biri olduğum için göbeğimin şuan maşallahı var :)) yani 5,5 aylık göbeği oldu bende :)) muhtemelen içim de dar olduğu için göbeğim büyük olacak diye tahmin ediyorum annemin bana hamileliğini göz önüne alırsak:KK56:

İlk gebeliğimde de hiç kilo almadım. Önümde bir topla dolaşıyor gibiydim. Annem alay ederdi hep. bunda biraz kilo almak istiyorum ama maalesef almayacağım gibi duruyor.

canlar size bir tavsiye doktora gitmeden mutlaka tatlı çikolata meyve suyu falan bir seyler yiyin için doktor da bugun teyit etti bebekler hemen hareketleniyormus

bunu da burdan öğrendim kızlar sizlerden perşembe kontrolden önce mutlaka yiyeceğim normalde pek aram yok tatlılarla bu ara ama bebişi uyandıralım da hareketlerini görelim inşallah :)) gerçekten geçmiyor zaman kontrol zamanı yaklaştıkça

X