2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy canım aman dikkat et ben çok korkuyorum doktor hastane işinden benimde başıma geldi bu tür olay o yüzden şimdiki doktorumla bile temkinli davranıyorum, afiyet hastanesine benim bi arkadaşım gidiyo kaç aydır, onun ablası da oraya gitti doğum yaptı hepsi çok memnunlarmış .. Ben pendik tarafındayım ama biliyorum arkadaşımdan o hastaneyi .. Bence git dene bi

kız olursa isim hazır tatlım :):) eşimle evlenmeden önce belirlemiştik "DURU" :):)
Rabbim sağlıkla doğmak sağlıkla büyümek hayırlı evlat olmak nasip eder inşallah :) ilk çocuğu kız olanlar daha şanslı sanki bana öyle geliyor benimde ilk ama ben hamile kaldığım aydan beri rüyamda oğlan görüyorum

Kızlar benim genel bir sorum olacak hangi bebek bakım kitaplarını okuyorsunuz Ben bir tane bitirdim baştan sona iki kez okudum hafta hafta hamilelik diye bir kitap yabancı bir yazarım D&R dan almıştım tavsiye ederim her kontrolden sonra gelişmesi normalmi diye kitaptan takip ediyorum hangi hafta nasıl beslenmeli doğum çantasına kadar anlatmış tavsiye ederim ve yeni tavsiyeler istiyorum :)

begri masallahhhh kuzunaaa:) baya keyfi yerinde görünüyor doğuma kadar da hep boyle olsun inşallah :) genlerini şimdiden vermissin bebise valla bravo canim beraber aktiviteden aktiviteye kosarsiniz artikkk :)

mazoshest seninde bebisine maşallahhh canim:) çok tatli benimki gibi toparlak durmuş o da :)) Rabbim kucagina almayi nasip etsinn..

S seduf vayyy hemsehrim :)) bi biz mi tekli kalmistik :) iyi ki yazmisim o zman memleketimi

Eklentiler

• 11947641_1447115035619346_5586804365850452041_n.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 80
  • webcam-toy-foto1.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 80

a dan zye bebek bakımı dr sears öneririm canım sırada alacagım kitap tracy hogg un adını hatırlayamadım

Hadi hayırlısı 2 hafta sora az çok bi şey söyler dr o zamana söylersin tahminler doğrumu görürüz :)

Eger 2 eylülde 2li testimde birsey söylerse doktor ilk işim buraya yazmak olacak :)
Birde ben evdeyim; tam is icin görüsmeler yapıyordum ki bebiskoyu ögrenince ev hanımlıgına terfi ettim yapacak baska birsey yok okumadan zaman gecmiyor :)

bak bakalım benim şebelek bu :)
Kiz gibi canim

haluk yavuzer çocugunuzun ilk alti yili bunu okumustum taaa ogluma hamileligimde cok kitap okumustum ilk aklima gelen bu ...bakimiyla degilde motor becerileri gibi seylerden bahsediyor ne yapar neyi yapamayabilir...ama bende yeniden baslamak istiyorum...anne dogum kitaplari cok okumustum oo zaman bu kadar internet yoktu cok faydasi olmustu dogum sancimin gelip gelmemesini bile kitaptan okuyarak anlamistim...birde nefes egzersizleri ile ilgili 2 kere kursa gittim cok faydasini gordum...normal dogumda

Bende hemşirelik yapiodum yeni işten ayrıldım iş deişikliği yapacaktım evlilik durumları oldu 3 ay sorada bebiş oldu bende evdeyim anlican bilgili birer ebeveyn olalım okumak önemli

Ay bende bir kaç kitaba başlicam hem hevesliyim hemde en azından teorik olarak bilgilenmek istiyorum ilk ya :)

Bende hemşirelik yapiodum yeni işten ayrıldım iş deişikliği yapacaktım evlilik durumları oldu 3 ay sorada bebiş oldu bende evdeyim anlican bilgili birer ebeveyn olalım okumak önemli

ayy sende hemen anne olanlardansın bu sene 3 arkadasım evlendi 3üde hemen hamile kaldı :) ben 2 yıllık evliyim hiiiicc düsünmüyordum istemiyordum süpriz oldu bize :)

İnsallah kızdır :) esim hayal kırıklıgına ugrayacaktır ama ben kız istiyorum hemde cooook :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…