2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım kedişinin aşısı varmı dısarıya çıkıyormu çiğ et tüüketüyormu tuvaletini ne kadar zamnda değiştiriyorsunuz bunlar önemli

cinsiyetini 11. haftada ogrenen varmi ? 2 li testte kan tahliliyle yapiliyormus . ayrintili ultrasonda neye bakiyolar ? benim spina bfidali dogup 4 gunlukken ölen ablam yuzunden benim 2li 3lü ve 4lü taramalarin hepsini yaptirmam gerektigini soyledi doktorum eylulun 5 inde ense kalinligi olculecek cinsiyette o zaman belli olurmu ..? cok soru sordum k.bakmayin

yaa masallah siz böyle resim paylasıyorsunuz bende erkenden gidip bir daha mı görsem diyorum :)))

Bende kestirecektim bir arkadasim banada oyle dedi...bosver bekleriz..nemelazim

kızlar benım saclarım belımde bende o hurafe yuzunden kestıremıyorum ne olur ne olmaz dıye dahada cok uzucak ama dogum yapıyım kırkı cıksınn dırek kuaforde alıcam solugu ınsallah

Kıza benziyo :) nub denen bir yöntem varmış galiba forumda okudum ultrasonda popo bölümündeki iki çıkıntı birbirine paralelse kız olurmuş :)
Sen söyleyince baktım ben de bana da kız gibi geldi bakalım tahminler tutacak mı :) hayırlı olsun begri sağlık sıhhatlere gelsin
mazoshest senin bebiş de çok tatlı 41 kere maşallah bebişlere

ayyy canım maşallah ne tatlı oyle:):) inşallah her şey yolunda gider:) ne güzel artık muanelerden güzel haberlerle donuyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun güzel anlar yaşatsın bize:)

yaa evet bana onu daha vermediler hic hep böyle veriyorlar :)

Kıza benziyo :) nub denen bir yöntem varmış galiba forumda okudum ultrasonda popo bölümündeki iki çıkıntı birbirine paralelse kız olurmuş :)
hadi canım bu kadar küçükken bakılabiliyormuymuş yaa :):) hayırlısı olsun ins canım yaa ilk cocuk oldugundan hıc secım yapamıyorum:):)

ayyy canım maşallah ne tatlı oyle:):) inşallah her şey yolunda gider:) ne güzel artık muanelerden güzel haberlerle donuyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun güzel anlar yaşatsın bize:)
Evet evet evet doyamıyorum güzel anlara :) Allah'ım hepimizin mutluluğunu daim etsin inşallah

hadi canım bu kadar küçükken bakılabiliyormuymuş yaa :):) hayırlısı olsun ins canım yaa ilk cocuk oldugundan hıc secım yapamıyorum:):)
Valla sanırım Drlarda 2li test zamanı buna göre tahmin yapıolarmış tabiki sağlık önce gelir ama bence kız öğrendiğinde söylersin doğruluk payı varmı görürüz :)

Valla sanırım Drlarda 2li test zamanı buna göre tahmin yapılarmış tabiki sağlık önce gelir ama bence kız öğrendiğinde söylersin doğruluk payı varmı görürüz :)

bende nub teorisi olan topige yükledim 10+1 di gittigimde 12.haftada daha net anlasılır dediler bakalım seninki tutacak mı :)

Kızlar bi de ben şöyle birşey duymuştum. Hamile kaldığınız ay tek gecede hamile kaldıysanız erkek o ay birden fazla ilişki olduysa kız olabilir diyorlar. Erkek gen taşıyan spermler kıza göre daha hızlıymış. Kesin bilgi değil tabi ki hurafe de olabilir

bende nub teorisi olan topige yükledim 10+1 di gittigimde 12.haftada daha net anlasılır dediler bakalım seninki tutacak mı :)
Bu gün tam 9 haftalığım bende ayın 3 de randevum var 10+3 olcam bende yüklerim birer tahminde siz yaparsınız :)) çok heycanlı

Valla sanırım Drlarda 2li test zamanı buna göre tahmin yapıolarmış tabiki sağlık önce gelir ama bence kız öğrendiğinde söylersin doğruluk payı varmı görürüz :)
canım araştırdım bende azıcık baktım da gerçektende sanki kız nub a göre hatta baya kesin gibi duruyor:)

canım araştırdım bende azıcık baktım da gerçektende sanki kız nub a göre hatta baya kesin gibi duruyor:)
Aynen :) isim düşünmeye başla bakalım :) bir kaç hafta sora kesin sonuç nolcak ¿¿ Ćok sabırsızım ben bu konuda ama bu teori bana diğer yöntemlerden daha bilimsel geldi açıkçası :)

Aynen :) isim düşünmeye başla bakalım :) bir kaç hafta sora kesin sonuç nolcak ¿¿ Ćok sabırsızım ben bu konuda ama bu teori diğer yöntemlerden daha bilimsel geldi açıkçası :)
kız olursa isim hazır tatlım :):) eşimle evlenmeden önce belirlemiştik "DURU" :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…