2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

begri begri masallahhhh kuzunaaa:) baya keyfi yerinde görünüyor doğuma kadar da hep boyle olsun inşallah :) genlerini şimdiden vermissin bebise valla bravo canim beraber aktiviteden aktiviteye kosarsiniz artikkk :)

@mazoshest seninde bebisine maşallahhh canim:) çok tatli benimki gibi toparlak durmuş o da :)) Rabbim kucagina almayi nasip etsinn..

S seduf vayyy hemsehrim :)) bi biz mi tekli kalmistik :) iyi ki yazmisim o zman memleketimi :KK66:
aynen hemşehrim iyi ki yazmışsın.....

Eger 2 eylülde 2li testimde birsey söylerse doktor ilk işim buraya yazmak olacak :)
Birde ben evdeyim; tam is icin görüsmeler yapıyordum ki bebiskoyu ögrenince ev hanımlıgına terfi ettim yapacak baska birsey yok okumadan zaman gecmiyor :)
ohh valla mis gibi bende çalışmaktan okumaya fırsat bulamıyorum ki tam bir kitap kurduyumdur inanın bahane etmiyorum ama 6 da işten çıkıyorum eve gitmem 7 oluyor yemek yap ye topla etti sana 21.00 sonra azcık uzanayım diyorum vee sabah olmuş :KK43:

Kizlar gynoferon kullanan varmi. Kendi doktoruma gitmeme var. Devlette bana bunu verdi foligi birak buna basla dedi. Merak ediyorum icsem mi yoksa dojtorumu mu beklesem
Suan bende ikisini kullaniyorum folik asit eksikligi olmadigi surece onu biraktiriyo doktorlar bende hapi bitirince birakacam sadece gynoferonu kullanacam

ayy sende hemen anne olanlardansın bu sene 3 arkadasım evlendi 3üde hemen hamile kaldı :) ben 2 yıllık evliyim hiiiicc düsünmüyordum istemiyordum süpriz oldu bize :)
Ay bende eşimde ćok çocuk seviyoruz ben hiç beklemek istemedim oda dünden razıydı :)) valla sağlıklı olsunlar hayırlı zamanlarda gelsinler de bu gün yarın hiç farketmez :)

ohh valla mis gibi bende çalışmaktan okumaya fırsat bulamıyorum ki tam bir kitap kurduyumdur inanın bahane etmiyorum ama 6 da işten çıkıyorum eve gitmem 7 oluyor yemek yap ye topla etti sana 21.00 sonra azcık uzanayım diyorum vee sabah olmuş :KK43:

ayy yok canım dısarıda olmaya alısan icin evde oturmak o kadar zorki keske calıssaydımda zamanım olmasaydı :) hamileyim dedigim anda herkes tesekkur ederiz dedi :))

Ay bende eşimde ćok çocuk seviyoruz ben hiç beklemek istemedim oda dünden razıydı :)) valla sağlıklı olsunlar hayırlı zamanlarda gelsinler de bu gün yarın hiç farketmez :)

bizde öyle hele esim cocuklara deliriyooor o istiyordu hep ben istemiyordum yasım geciyor cocugum 20 yasnda oldugunda ben yaslanmıs olacagım diyordu hep hahaha :) ama cok haklısın en önemlisi saglıklı olsunlar yeter zaten herseye bedel

bu arada eylülün 1 inde de ikili test için gün verdi:)
gözün aydın canım. seninle aynı gidiyoruz sayılır. ben de gtmeyi planladığım hastaneden 31 ağustosa gün oldum muhtemelen ertesi hafta ikili teste çağırır diye düşündüm ama baksana sanırım ikili testin zamanı da gelmiş oluyor demekki. ben 12. haftam biticek diye düşünmüştüm. 12. haftaya girmiş oluruz biz o zamanlarda sanırım. belki benim gideceğim dooktor da hadi yaplaım der. hepmiizin bebişleri sağlıkla büyüsünler inş.

Rabbim sağlıkla doğmak sağlıkla büyümek hayırlı evlat olmak nasip eder inşallah :) ilk çocuğu kız olanlar daha şanslı sanki bana öyle geliyor benimde ilk ama ben hamile kaldığım aydan beri rüyamda oğlan görüyorum :KK70:
Allah gönlüne göre versin tatlım benım:):)

begri begri masallahhhh kuzunaaa:) baya keyfi yerinde görünüyor doğuma kadar da hep boyle olsun inşallah :) genlerini şimdiden vermissin bebise valla bravo canim beraber aktiviteden aktiviteye kosarsiniz artikkk :)

@mazoshest seninde bebisine maşallahhh canim:) çok tatli benimki gibi toparlak durmuş o da :)) Rabbim kucagina almayi nasip etsinn..

S seduf vayyy hemsehrim :)) bi biz mi tekli kalmistik :) iyi ki yazmisim o zman memleketimi :KK66:
aminn canım yaa valla öyle olsun sevmem ben mızmız bebeği öyle düştüğünde falan ağlayacak ben döverim bide:p:):)

canımm cok ıyı anlıyorum senı bende normalde haftada 3 kitap bitirdiğimi bilirim ama çalışınca olmuyor 21 de işin bitiyor iki dk oturiim diyorsun 11 oluyor sonra uyku :KK43::KK43:

Arkadaslar ben nisan annesiyim allah nasip ederse insallah. Siz bayağı yol kstettiniz artik. Size bisey sorucam nolur yasayan varsa cvp versin. 6+5 im bugün. Dün dr a gittim kalp atışı duyuldu çokşükür. Ama dr dan geldikten sonra koyu degil ama kırmızı lekeler geldi peceteye. Simdi kahverengiye dönüştü ve cok az peceteye geliyo. Oncesinde de peceteye cok az lekeler geldigi icin progestan başlamıştık zaten kullanıyorum hala. Bu haftalarda ayni sorunları yaşayıp gebeliği devam eden varmi? Nolur cvp...
Merhaba benim de aynın senin tarif ettiğin gibi kanamam oldu. Dktrm progestan verdi onu kullandım ve sıkı sıkı tembih etti bol bol yat ağır iş yapma ağır kaldırma diye ilişki de yasak dedi bende hepsine dikkat ettim 10hafta 5 günlük olduk artık kanama veya lekelenmem yok çok şükür

gözün aydın canım. seninle aynı gidiyoruz sayılır. ben de gtmeyi planladığım hastaneden 31 ağustosa gün oldum muhtemelen ertesi hafta ikili teste çağırır diye düşündüm ama baksana sanırım ikili testin zamanı da gelmiş oluyor demekki. ben 12. haftam biticek diye düşünmüştüm. 12. haftaya girmiş oluruz biz o zamanlarda sanırım. belki benim gideceğim dooktor da hadi yaplaım der. hepmiizin bebişleri sağlıkla büyüsünler inş.
canım eger bebeğin gelişimi güzelse haftayı beklemek zorunda değillermiş benimkine gayet iyi durumda dedi belki sende de yapar hemen

Kızlar bi de ben şöyle birşey duymuştum. Hamile kaldığınız ay tek gecede hamile kaldıysanız erkek o ay birden fazla ilişki olduysa kız olabilir diyorlar. Erkek gen taşıyan spermler kıza göre daha hızlıymış. Kesin bilgi değil tabi ki hurafe de olabilir
bence biilimsel ve mantıklı. şu tatlı ekşi olayından daha mantıklı :) ben de o yüzden benimki erkek olabilir diye tahmin ediyorum.

ah canım bende kestirmeye niyetlenip kuaförüme gittiğimde hamile olduğumu öğrendi ve beni masadan kaldırdı ben kesmem senin saçını diye. sonradan öğrendim bebeğin omuru kısa olur derlermis. şimdi bende bekliyorum zaten 3 4 santim kesilecekti vazgeçtim
ya öyle yapan kuaförler vamış ama dinen hiç bir doğruluğu yokmuş ya benim baya uzun kış gelince zor olcak kestircem sanırım o yüzden

canlar size bir tavsiye doktora gitmeden mutlaka tatlı çikolata meyve suyu falan bir seyler yiyin için doktor da bugun teyit etti bebekler hemen hareketleniyormus

Merhaba benim de aynın senin tarif ettiğin gibi kanamam oldu. Dktrm progestan verdi onu kullandım ve sıkı sıkı tembih etti bol bol yat ağır iş yapma ağır kaldırma diye ilişki de yasak dedi bende hepsine dikkat ettim 10hafta 5 günlük olduk artık kanama veya lekelenmem yok çok şükür

benimde ilk haftalar kahverengi akıntım geldi bana da 200 lük progestan verdi ,fitil gibi kullandım bu haftaki son kontrolümde drumun artık kullanma demesini ümit ediyorum.. Siz bıraktınız mı artık kullanmayı kahverengi akıntı yok diye ?

X