2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar son gunlerde acayip evhamli olsum ben. Mesela siz yuzunuzu, makyaj yaptiginizda makyajinizi neyse temizliyosunuz ne tur nemlendirici kullaniyosunuz. Bu birinci konuydu. Digeri ve asil kafami kurcalayan benim toxoplazmam negatif ve evimde kedi var bu kediyi ilk bebegimi kaybettikten sonra almistim benim icin yeri o yuzden ayri benim moralim oldu o. Tuvaletine asla dokunmuyorum ama gun icinde seviyorum diye bi korku aldi beni temiz oldugu icin her sevdigimden sonra ellerimi yikamadim acaba zarari olmusmudur diye dusunup duruyorum yarin doktoruda aricam ama yaziim dedim bu konu esim ve benim bi anda aklimiza geldi ve korkuyoruz simdi bisiler soyleyin lutfenn
canım kedişinin aşısı varmı dısarıya çıkıyormu çiğ et tüüketüyormu tuvaletini ne kadar zamnda değiştiriyorsunuz bunlar önemli :KK70:

cinsiyetini 11. haftada ogrenen varmi ? 2 li testte kan tahliliyle yapiliyormus . ayrintili ultrasonda neye bakiyolar ? benim spina bfidali dogup 4 gunlukken ölen ablam yuzunden benim 2li 3lü ve 4lü taramalarin hepsini yaptirmam gerektigini soyledi doktorum eylulun 5 inde ense kalinligi olculecek cinsiyette o zaman belli olurmu ..? cok soru sordum k.bakmayin

Herkese merhabaaaalar :) çok mutluyum randevumuz vardı bugün doktorumla :) bebişim tam 10 hafta 2 günlük :) adet tarihime göre de ultrasona göre de :) hiç bir problemimiz yok şu an Allah'a şükür... Allah'ım kimseye de dert vermesin.
3,5 cm olmuşuz :p kalbimiz kuş gibi atıyordu :anneadayı:
9 gün sonra ikili teste gidicez inşallah

Eki Görüntüle 1613855 Eki Görüntüle 1613856

yaa masallah siz böyle resim paylasıyorsunuz bende erkenden gidip bir daha mı görsem diyorum :)))

ah canım bende kestirmeye niyetlenip kuaförüme gittiğimde hamile olduğumu öğrendi ve beni masadan kaldırdı ben kesmem senin saçını diye. sonradan öğrendim bebeğin omuru kısa olur derlermis. şimdi bende bekliyorum zaten 3 4 santim kesilecekti vazgeçtim
Bende kestirecektim bir arkadasim banada oyle dedi...bosver bekleriz..nemelazim

kızlar benım saclarım belımde bende o hurafe yuzunden kestıremıyorum ne olur ne olmaz dıye dahada cok uzucak ama dogum yapıyım kırkı cıksınn dırek kuaforde alıcam solugu ınsallah

Kıza benziyo :) nub denen bir yöntem varmış galiba forumda okudum ultrasonda popo bölümündeki iki çıkıntı birbirine paralelse kız olurmuş :)
Sen söyleyince baktım ben de bana da kız gibi geldi bakalım tahminler tutacak mı :) hayırlı olsun begri begri sağlık sıhhatlere gelsin
mazoshest mazoshest senin bebiş de çok tatlı 41 kere maşallah bebişlere:nazar:

Herkese merhabaaaalar :) çok mutluyum randevumuz vardı bugün doktorumla :) bebişim tam 10 hafta 2 günlük :) adet tarihime göre de ultrasona göre de :) hiç bir problemimiz yok şu an Allah'a şükür... Allah'ım kimseye de dert vermesin.
3,5 cm olmuşuz :p kalbimiz kuş gibi atıyordu :anneadayı:
9 gün sonra ikili teste gidicez inşallah

Eki Görüntüle 1613855 Eki Görüntüle 1613856
ayyy canım maşallah ne tatlı oyle:):) inşallah her şey yolunda gider:) ne güzel artık muanelerden güzel haberlerle donuyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun güzel anlar yaşatsın bize:)

hahaha gayet keyfi yerindeee masallahhhhh ya :) ben @harme nin ultrason fotosu gibi renkli ultrasona giriceem nu zamanlarındaaaa sende yaptır birde öyle olsun tam albümlük cok tatlıydı masallah ikisinede masallah

çilek cok pahalı yaaa ben koltuk takımımı yaptırdım o kadar pismanım ki simdi evde bebis odası icin tadilat olucak o zaman koltuklarıda degistiricem iyi mobilyacı bulmakta sans isi

bebek arabası icin o kadar verilir mi bilmiyorum travel sistem olsa düsünme derim ama ekstradan araba koltugunu falan almak durumunda kalacaksın birde onların ekstradan alınması gereken aksesuarları var ama arastır belki daha uygunu aynı arabayı bulabilirsin bile
yaa evet bana onu daha vermediler hic hep böyle veriyorlar :)

Kıza benziyo :) nub denen bir yöntem varmış galiba forumda okudum ultrasonda popo bölümündeki iki çıkıntı birbirine paralelse kız olurmuş :)
hadi canım bu kadar küçükken bakılabiliyormuymuş yaa :):) hayırlısı olsun ins canım yaa ilk cocuk oldugundan hıc secım yapamıyorum:):)

ayyy canım maşallah ne tatlı oyle:):) inşallah her şey yolunda gider:) ne güzel artık muanelerden güzel haberlerle donuyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun güzel anlar yaşatsın bize:)
Evet evet evet doyamıyorum güzel anlara :) Allah'ım hepimizin mutluluğunu daim etsin inşallah

hadi canım bu kadar küçükken bakılabiliyormuymuş yaa :):) hayırlısı olsun ins canım yaa ilk cocuk oldugundan hıc secım yapamıyorum:):)
Valla sanırım Drlarda 2li test zamanı buna göre tahmin yapıolarmış tabiki sağlık önce gelir ama bence kız öğrendiğinde söylersin doğruluk payı varmı görürüz :)

Valla sanırım Drlarda 2li test zamanı buna göre tahmin yapılarmış tabiki sağlık önce gelir ama bence kız öğrendiğinde söylersin doğruluk payı varmı görürüz :)

bende nub teorisi olan topige yükledim 10+1 di gittigimde 12.haftada daha net anlasılır dediler bakalım seninki tutacak mı :)

Kızlar bi de ben şöyle birşey duymuştum. Hamile kaldığınız ay tek gecede hamile kaldıysanız erkek o ay birden fazla ilişki olduysa kız olabilir diyorlar. Erkek gen taşıyan spermler kıza göre daha hızlıymış. Kesin bilgi değil tabi ki hurafe de olabilir

bende nub teorisi olan topige yükledim 10+1 di gittigimde 12.haftada daha net anlasılır dediler bakalım seninki tutacak mı :)
Bu gün tam 9 haftalığım bende ayın 3 de randevum var 10+3 olcam bende yüklerim birer tahminde siz yaparsınız :)) çok heycanlı :KK200:

Valla sanırım Drlarda 2li test zamanı buna göre tahmin yapıolarmış tabiki sağlık önce gelir ama bence kız öğrendiğinde söylersin doğruluk payı varmı görürüz :)
canım araştırdım bende azıcık baktım da gerçektende sanki kız nub a göre hatta baya kesin gibi duruyor:)

canım araştırdım bende azıcık baktım da gerçektende sanki kız nub a göre hatta baya kesin gibi duruyor:)
Aynen :) isim düşünmeye başla bakalım :) bir kaç hafta sora kesin sonuç nolcak ¿¿ Ćok sabırsızım ben bu konuda :KK70: ama bu teori bana diğer yöntemlerden daha bilimsel geldi açıkçası :)

Aynen :) isim düşünmeye başla bakalım :) bir kaç hafta sora kesin sonuç nolcak ¿¿ Ćok sabırsızım ben bu konuda :KK70: ama bu teori diğer yöntemlerden daha bilimsel geldi açıkçası :)
kız olursa isim hazır tatlım :):) eşimle evlenmeden önce belirlemiştik "DURU" :):)

X