2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aynen canım bende istiyorum kesinlikle eşimde diyorki kış ayına geliyor hani ona göre bir şeyler seçelim ama ben kararlıyım sen al bakalım pazarlık yap müşteri bulurum de olmadı bizde senden yardım isteriz kargo falan

valla canım çok şükür bir sey olmadı biraz cılgınlık yapıyorum farkındayım ama ne yapıım hic yerimde duramam ben zaten Allah'tan bebiş etkilenmiyor bunlardan doktorda benim gibi rahat bir sey olmaz ani hareketler yapma dedi o kadar:):)

:)Ahhh canim ahhh biz su an şark gorevindeyiz inşallah 1 aya kadar geleceğiz İzmir e . tayinimiz izmire cikti . gerçi bizim durum biraz karisik belki başka bi yere de gidebiliriz. bende aslen balikesirliyim .
bende balıkesirliyim.....hele şükür bi memleketli buldum

canım haftaya gittiğinde ya da öncesinde bir arayıp sor istersen ikili testi ne zaman yapacağız gibisinden 14. haftadan sonra yapılmıyor diye biliyorum çünkü

aaa evet canım bak dogru diyorsun burada bulabilecegim yerler cok pazarlık yapabilecegim vs fabrika satısları var sadece bebek arabası satan carsılar vs var ben konusur baglarım esim fena pazarlıkcıdır :))

B bsrd canlar bende kesinlikle o travel sistem düşündüm hatta joly gibi bir marka vardı e bebekte satılıyordu gayet kullanışlı güzen hemde fiyatları biraz daha uygun. ama ben almıycam ondan çünkü ana kucağı, puset, araba koltugu bir tanıdıgım verecek o yuzden sadece araba almayı dusunuyorum mantıklı dimi??

hahahhaha alemsiiinnnnn :) bundan sonra dikkat et zaten göbüs büyücek istemesende hareketler kısıtlanıcak :)

hahahhaha alemsiiinnnnn :) bundan sonra dikkat et zaten göbüs büyücek istemesende hareketler kısıtlanıcak :)
sabah doktora gittim yine yerimde duramıyorum falan gülüyorum eğleniyorum. ultrasona geçerken doktor şey dedi genellikle bu saatlerde uyur daha bebekler ama bi bakalım olmadı bekleriz biraz dedi benimki maşallah halay çekiyor içeride doktor bile şaşırdı size çekmiş anlaşılan bakalım doğunca nasıl başa çıkacaksınız dedi :):):): senin kontrol ne zaman canım ikili için çağırdı mı??

Ooo süper büyük yükten kurtaracaklar seni deseneee bende bulabilseydim almazdım kesinlikle simdi alıyim 2. cocukta falan kullanırım diye söyle saglam birseyler arıyorum

eyvahh desene esin yandı senden bir tane dahaaaaa hahah masallah kuzusuna masallah hep öyle hareketli olsun 2 eylülde gidicez canım ikiliye 1 eylül dedi ama evlilik yıldönümümüz 2sine aldım bendee

kızlar fikrinizi almak istedim kanguru mu sling mi ? hangini tercih edersiniz ?

Canımcım ben sling alıcam

bence süper benim öyle bir imkanım yok olsa bende almam oyüzden hepsini bir alayım çıksın diyorum sen avantajını kullan cicim

aaa evet canım bak dogru diyorsun burada bulabilecegim yerler cok pazarlık yapabilecegim vs fabrika satısları var sadece bebek arabası satan carsılar vs var ben konusur baglarım esim fena pazarlıkcıdır :))
ayyy süper olur valla şimdi hayal ettim eft kargo hoooppp bende işlem tamam inşallah koyu bir de pazarlık yaparsınız çok daha memnun olurum :) hem kendi mağazalarında çok çok pahalı yaa dışarda daha ucuzdur burda öyle bir imkanım yok ama samsuna gidince bende araştıracam yine haberleşiriz kazıklanmayalım :) oda takımı arayışlarım devam ediyor dediğin gibi 5000 civarı biraz pahalı gerçekten ama sonradan büyüyen beşiklerden baktım onuda belis diye bi siteden baktım 3500 civarı hem çok hoşuma gitti bakalım hayırlısı çokk işimiz var çokkk

aynen canım pazarlık esimin isi :) direkt magazayı yönlendiririm sana icine sinerse gercekten kendi magazalarında cok pahalı esim su anda bebek arabasına asla 2600 vermez o yüzden sıkı arastırmaya giricem hahah :) daha cook zamanımız var nasılsa
bende söyle düsündüm büyüdükce kendi zevkleri olacak kendi istekleri o yüzden ikeadan besigini alıyim en pahalısı 500 tl civarında 2 sene en fazla kullanırız zaten cok cabuk büyüyorlar o zaman kullanacagı söyle güzel bir oda alırım diye düsündüm ama henüz kararsızım o konuda

kızlar bende stokke bebek arabasına baktım biraz fiyat yüksek ama çok kullanışlı geldi. siz ne düşünüyorsunuz bakan oldu mu hiç?

ayy evlilik yıl dönümünde süper olur belki cinsiyet bile belli olur:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…