2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aynen canım pazarlık esimin isi :) direkt magazayı yönlendiririm sana icine sinerse gercekten kendi magazalarında cok pahalı esim su anda bebek arabasına asla 2600 vermez o yüzden sıkı arastırmaya giricem hahah :) daha cook zamanımız var nasılsa
bende söyle düsündüm büyüdükce kendi zevkleri olacak kendi istekleri o yüzden ikeadan besigini alıyim en pahalısı 500 tl civarında 2 sene en fazla kullanırız zaten cok cabuk büyüyorlar o zaman kullanacagı söyle güzel bir oda alırım diye düsündüm ama henüz kararsızım o konuda
canım haklısın ama nebilim dolabı şifonyeri olsun istiyorum benim dolap bana zor yetiyor bide bebek kıyafetlerine hiç yer yok oyüzden en başından aldım aldım yoksa dert olur bana bide içimde kalcak bi oda yapalım istiyordum hep yanımada anne yanı alcam bir kaç ay yatar bakalım :))

kızlar bende stokke bebek arabasına baktım biraz fiyat yüksek ama çok kullanışlı geldi. siz ne düşünüyorsunuz bakan oldu mu hiç?

canım o fiyatları vereceksen mima xari yede bakabilirsin ama stokkenin hangi modeli 3 binlik olanlarından mı

ayy evlilik yıl dönümünde süper olur belki cinsiyet bile belli olur:):)

ayy virgül koymadıgım icin evlilik yıldönümü 2si gibi olmus :) evlilik yıldönümümüz 1inde doktorumuzda saat 1 den önce muayene almıyor bende hazırlanamam yetisemem diye 2sine aldım :)

20150824_084501.jpg kızlarr bakın bebişin remini atabilmeyi başardım:):)

canım o fiyatları vereceksen mima xari yede bakabilirsin ama stokkenin hangi modeli 3 binlik olanlarından mı

ayy virgül koymadıgım icin evlilik yıldönümü 2si gibi olmus :) evlilik yıldönümümüz 1inde doktorumuzda saat 1 den önce muayene almıyor bende hazırlanamam yetisemem diye 2sine aldım :)

aaa virgül çok önemli ama :p:KK70::KK70::KK70: olsun canım bir gün geçikmeli olsun bir şey olmaz bebişin o kadar hatırı var :p:KK70::KK70:

canım haklısın ama nebilim dolabı şifonyeri olsun istiyorum benim dolap bana zor yetiyor bide bebek kıyafetlerine hiç yer yok oyüzden en başından aldım aldım yoksa dert olur bana bide içimde kalcak bi oda yapalım istiyordum hep yanımada anne yanı alcam bir kaç ay yatar bakalım :))

aynen aynen bende odasını yapıcam dolabı sifonyeri muhakkak olacak bir odası olacak zaten ama daha dolabını sifonyerini nereden alacagıma karar vermedimde ondan yazmadım belkide hepsini ikeadan alırım cok güzel alt degistirme dolabı falanda var cok kullanıslı geldi. Anne yanı almicam ben muhtemelen odasına alıssın sonra zorlanmak istemiyorum.

Çok bekletmesinin sebebi hastasıyla ayrıntılı ilgilenmesi bir giren ićerden zor çıkıyo :) randevularımı da 1 hafta önceden mutlaka alıyorum yoksa istediğim tarihe sıra olmuyo ayrıca bilgili ve ilgili bir kadın onun servisinde çalıştığım ićin doğumlarına da çok girdim ondan benim içim rahat önemli olanda druna güvenmek tavsiye ederim :)
Çok bekletmesinin sebebi hastasıyla ayrıntılı ilgilenmesi bir giren ićerden zor çıkıyo :) randevularımı da 1 hafta önceden mutlaka alıyorum yoksa istediğim tarihe sıra olmuyo ayrıca bilgili ve ilgili bir kadın onun servisinde çalıştığım ićin doğumlarına da çok girdim ondan benim içim rahat önemli olanda druna güvenmek tavsiye ederim :)
Tamam canim zaten arkadasimda muayene ve dogumunu orda yapti ve cok ovguyle bahsetti bana biraz uzak ama gidecegim en son muayeneyede ona gideyim kararimi verdim sanirim hakkimizda hayirlisi olsun insallah... Cok tesekkurler

aynen aynen bende odasını yapıcam dolabı sifonyeri muhakkak olacak bir odası olacak zaten ama daha dolabını sifonyerini nereden alacagıma karar vermedimde ondan yazmadım belkide hepsini ikeadan alırım cok güzel alt degistirme dolabı falanda var cok kullanıslı geldi. Anne yanı almicam ben muhtemelen odasına alıssın sonra zorlanmak istemiyorum.
kızlar ben ankarada sitelerde yaptırmayı düşünüyorum. kendi yatak odamı falan öyle yapmıştım mağazalardan bir modeli begendim mesela şimdi çilekten beğensem gidicem fotograflarını çekicem aynısını yarı fiyatına yapıyorlar hemde boyutlarıyla istediğin gibi oynayabiliyorsun tam eve uygun yapıyorlar

evet 3 bin küsür bişiydi adını aldık aslında ama kart evde kalmış birde mima xari ye bakayım. pfff kafam karışık birileri diyo kıy paraya al birileri delimisin diyo :)

kızlar günaydın ... birşey sormak istiyorum bana doktorum ikili test için birsey demedi bu ctesi kontrolum var ve 13. haftamızda olucağız kısmetse ben gittiğimde ikili yaptırmak istesem açmı tok mu gitmeliyim ? birsey fark ediyormu
Canim 13.hafta olcagini soylemissin ben yaptirmadim ama 11 ve 12. Haftada oluyor diye biliyorum. Bu durumu doktoruna sor bence

Günaydın herkese,
Saç kestirme konusuna ben de takıldım ama şöyle bir durum var.

http://www.fetva.net/yazili-fetvala...kestirirse-cocuklari-kisa-omurlu-mu-olur.html

ben dün kestirdim.. hurafeden ibaret olduğunu düşünüyorum.. kılda keramet olsa... diye bi laf var ya:):): güzel söz.. ilk hamileliğimde de 2-3 kere kestirmiştim.. annanem ilk hamileliğimde kızmıştı bana kestirdim diye. sebebinide şöyle açıkladı.. doğumda kadının mezarı açılır, lohusa bitene kadar kapanmazmış.. doğum yapmak yarı ölümdür, kadında öldüğünde saçları göğüslerini örtecekmiş.. o yüzden kestirme demişti ama ben aldırmadım tabi.

Kizlar gynoferon kullanan varmi. Kendi doktoruma gitmeme var. Devlette bana bunu verdi foligi birak buna basla dedi. Merak ediyorum icsem mi yoksa dojtorumu mu beklesem

Herkese merhabaaaalar :) çok mutluyum randevumuz vardı bugün doktorumla :) bebişim tam 10 hafta 2 günlük :) adet tarihime göre de ultrasona göre de :) hiç bir problemimiz yok şu an Allah'a şükür... Allah'ım kimseye de dert vermesin.
3,5 cm olmuşuz :p kalbimiz kuş gibi atıyordu :anneadayı:
9 gün sonra ikili teste gidicez inşallah

image.jpg image.jpg

Eki Görüntüle 1613851 kızlarr bakın bebişin remini atabilmeyi başardım:):)

hahaha gayet keyfi yerindeee masallahhhhh ya :) ben harme harme nin ultrason fotosu gibi renkli ultrasona giriceem nu zamanlarındaaaa sende yaptır birde öyle olsun tam albümlük cok tatlıydı masallah ikisinede masallah

kızlar ben ankarada sitelerde yaptırmayı düşünüyorum. kendi yatak odamı falan öyle yapmıştım mağazalardan bir modeli begendim mesela şimdi çilekten beğensem gidicem fotograflarını çekicem aynısını yarı fiyatına yapıyorlar hemde boyutlarıyla istediğin gibi oynayabiliyorsun tam eve uygun yapıyorlar

çilek cok pahalı yaaa ben koltuk takımımı yaptırdım o kadar pismanım ki simdi evde bebis odası icin tadilat olucak o zaman koltuklarıda degistiricem iyi mobilyacı bulmakta sans isi

evet 3 bin küsür bişiydi adını aldık aslında ama kart evde kalmış birde mima xari ye bakayım. pfff kafam karışık birileri diyo kıy paraya al birileri delimisin diyo :)

bebek arabası icin o kadar verilir mi bilmiyorum travel sistem olsa düsünme derim ama ekstradan araba koltugunu falan almak durumunda kalacaksın birde onların ekstradan alınması gereken aksesuarları var ama arastır belki daha uygunu aynı arabayı bulabilirsin bile

ben dün kestirdim.. hurafeden ibaret olduğunu düşünüyorum.. kılda keramet olsa... diye bi laf var ya:):): güzel söz.. ilk hamileliğimde de 2-3 kere kestirmiştim.. annanem ilk hamileliğimde kızmıştı bana kestirdim diye. sebebinide şöyle açıkladı.. doğumda kadının mezarı açılır, lohusa bitene kadar kapanmazmış.. doğum yapmak yarı ölümdür, kadında öldüğünde saçları göğüslerini örtecekmiş.. o yüzden kestirme demişti ama ben aldırmadım tabi.

benim saclarım kısacık örtecek sacta yok :) tövbe yarabbim Allah korusuuun :) aynen senin gibi düsünüyooruummm

X