2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bilmiyorum ki belkide saka yapmıstır o anda heyecandan anlayamadım :) esimle bayagı gülüsmeler falan oldu 10+1 mis bugün lokumcum

Masallahhh lokumuna :)) benimki 9+3 bugün. 5gun varmis o zaman :) neyse bi dahaki gorusmemizde bizim için dans edeceklerine eminim ben :)))

27melek hadi yaa bnde hareket edemiyor sandim hic bisey demedim sansimi kaybettim. Neyse sonuç olarak saglikli yavrucum :))
canımm şu an içinde horon tepiyor haberin yok kızneyse bir dahaki kontrole gözlerinle görürsün inşallah.ne zaman sonraki kontrolün? benim daha eylülün 5 i yaaa.çok merak ediyorum

bu arada bebişler 9.haftada başlıyor hareket etmeye.minnoşlar uyurken dr.ultrasonla rahmi sallayınca yani drun tabiriyle dürtünce bizim minnoşlarda refleks olarak hareket ediyor.uyanıksa zaten hareketli oluyorlar.

Ooo baya olmuş canim senin bnm tehlike var diye 2hafta arayla bakildi .. Ama simdi 3 hafta sonra bakilacak neyse onlar iyi olsun da biz hasret de çekeriz
aynen canım ya iyi olsunlar da ben de razıyım geç görmeye. bizim taşınmadan dolayı bu kadar geç olacak.yoksa şimdiye çoktaaan gitmiştim.drla aynı şehirde değiliz

E Ekyzdn03 masallah kuzucugunaaa cok dadlu bunlar yaa :))
27melek artik sabir tasi olacaksin sende sanirim :)))

Kizlar ben disardayim sarjimda bitmek üzere artik gece tekrar girer bi bakarim gelişmelere dikkat edin kendinizeeee

kızlar önümde o kadar yemek duruyo ben bayat ekmek aşerdimgaliba bir şey yiyememekten açlıktanyoksa normal hamileler gibi çilek aşermem gerek.dakikalardır ekmek yiyorum.açlık çok zormuş valla.Allah kimseyi açlıkla sınamasın.

yok canım artık hareket ediyorlar

demek ki saka degilmiss :)) ay canım ben 3 hafta sabırsızlıkla bekledim simdii 2 hafta beklicem iyi dayanıyosun valla :) ara ara aklıma haince planlar gelmiyor degil söyle bi numara yapsam ayyyy kasıklarım agrıyor ayyyyyyy esim zaten tez canlı 2 dk oturtmaz beni hemen hooooop acile hahahha

Mrb arkadaskar benim agzimin ici cok kotu, agzimin tadini anlatacak kelime bulamiyorum. Gun gectikcede artiyo , ne yesem gecmiyo o tat . Bozuk para yutmus gibiyim . Var mi sizlerde de nasil gecer bu, sanki hic gecmicek gibime geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…