2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar biliyorum çok erken ama benim çok alışveriş yapasım var daha kendime bile bir şey almadım düşünün artık henüz oluyor kıyafetlerim...trendyolda biberonlar var bayıldım ben avent yada dr browns düşünüyorum biraz araştırdım doğal akışlı en iyi onlar gibi... pıtırcığa oda takımı bakıyorum odasını kağıt yapcaz falan bugün çalışmadım galiba hep oda baktım:KK70:
canım biberonların emziklerin ağızlarının kaucuk olması iyi diye duymustum ama dikkate al istersen:)

ben bazen içer içmez çıkarıyorum geri:pyani 1 litreyi de bulmuyordur canım:KK47:dr 2,5 iç demişti:mad:
canım ben çıtır leblebi badem kuru karaüzüm gibi bir karışım yaptım ondan yiyorum ara sıra hemen peşine su susatıyor iyi oluyor bide tuzlu çubuk falan ye hemen peşine daya suyu hatta ben şirekete günlük 1.5 lt alıyorum artık bardağa falan koymuyorum direk dikliyorum hedefim onu bitirmek gibi bir şey oluyor :)

canım ben çıtır leblebi badem kuru karaüzüm gibi bir karışım yaptım ondan yiyorum ara sıra hemen peşine su susatıyor iyi oluyor bide tuzlu çubuk falan ye hemen peşine daya suyu hatta ben şirekete günlük 1.5 lt alıyorum artık bardağa falan koymuyorum direk dikliyorum hedefim onu bitirmek gibi bir şey oluyor :)
onların hepsinden midem bulanıyor canım.üzümü deneyim bi bakalım ondan bulanmadım henüz:KK70:

Kızlaaaaaaaaarr bendeeee geldiiiimmmmm :) Birazcıktaa alısveris yaptımdaa ondan gec kaldım..
Lokumum masaaallaaaahhhh saglıklı yaa tam bi bebek olmusss elleri kolları ayakları bacaklarını hepsini gösterdi dr hatta kafasına bile yakınlastırdı ultrasonu, 3.4 cm su anda lokumum pıt pıt kalp atıslarını duyduk yine. uyuyordu doktor hareket etsin mi dedi esim yazııııııık dedi doktorda güldü dürtmüyorum dedi o zaman :)) 2 Eylülde saat1de 2li tarama testimiz var cok sükür basından beri düsük vs tehlikem yoktu hala yok hersey saglıklı darısı 2li taramaya artık :) hicbirsey yasak degil yalnız 2 gündür sarı akıntım vardı onun icin fitil verdi 5gün kullanıcam. Sıcaklardan ve az sıvı tüketiminden dolayı oluyor dedi.
Bu arada troid içinde testim vardı bugün yaptırdık o da düsmüüsssss kendi kendine :) 8.1 di 4.2 ye düsmüs ilac kullanmıyordum zaten dahiliye ve endokrin doktorum gerek yok demisti ne kadar haklıymıs :)
Kadın dogumcumada bayılıyorum cok seviyorum kendisini iyi ki Düzgün Bey i tanımısıııııııııımmmmm
benden haberler böyleee
Kızlaaar sizide tebrik ediyorum gözünüz aydın insalllaaaaaaah hep birlikte tamamlicaz bu güzel süreci saglıklaaaaa _Egeli_ _Egeli_ azerikizi91 azerikizi91

Son düzenleme:
Kızlaaaaaaaaarr bendeeee geldiiiimmmmm :) Birazcıktaa alısveris yaptımdaa ondan gec kaldım..
Lokumum masaaallaaaahhhh saglıklı yaa tam bi bebek olmusss elleri kolları ayakları bacaklarını hepsini gösterdi dr hatta kafasına bile yakınlastırdı ultrasonu, 3.4 cm su anda lokumum pıt pıt kalp atıslarını duyduk yine. uyuyordu doktor hareket etsin mi dedi esim yazııııııık dedi doktorda güldü dürtmüyorum dedi o zaman :)) 2 Eylülde saat1de 2li tarama testimiz var cok sükür basından beri düsük vs tehlikem yoktu hala yok hersey saglıklı darısı 2li taramaya artık :) hicbirsey yasak degil yalnız 2 gündür sarı akıntım vardı onun icin fitil verdi 5gün kullanıcam. Sıcaklardan ve az sıvı tüketiminden dolayı oluyor dedi.
Bu arada troid içinde testim vardı bugün yaptırdık o da düsmüüsssss kendi kendine :) 8.1 di 4.2 ye düsmüs ilac kullanmıyordum zaten dahiliye ve endokrin doktorum gerek yok demisti ne kadar haklıymıs :)
Kadın dogumcumada bayılıyorum cok seviyorum kendisini iyi ki Düzgün Bey i tanımısıııııııııımmmmm
benden haberler böyleee
Kızlaaar sizide tebrik ediyorum gözünüz aydın insalllaaaaaaah hep birlikte tamamlicaz bu güzel süreci saglıklaaaaa @Elisita azerikizi91 azerikizi91

Maşallah canimm.. Kucaginada alirsin insaalahhhh:)) çok sevindimm :)

benden haberler böyleee
Kızlaaar sizide tebrik ediyorum gözünüz aydın insalllaaaaaaah hep birlikte tamamlicaz bu güzel süreci saglıklaaaaa _Egeli_ _Egeli_ azerikizi91 azerikizi91
Canım benim çok sevindim gözün aydın darısı bizim başımıza artık :-)

ayy canım ozaman zor senin benim mide bulantım yok çok şükür hiç olmadı sadece et ürünlerine karşı tiksinti var yiyemiyorum ama sebze meyve yiyorum
hem de çoook zor.geçenlerde arkadaşlara yazmıştım aniden kesildi bulantım diye oanik olmuştum.şimdi son gaz devam.et falan yiyemiyorum.kahvaltı ve sebze yemeğini de kuş kadar yiyorum:KK47:

benden haberler böyleee
darısı başımıza.maşallah miniğine :nazar:yerim ben onu:KK48:

Aminnn canim benim :)) senin minnak 2-3 gün daha büyük benimkinden hareket edebilir miymis artik benim Dr hic demedi hareket etsin mi falan diye :)

Bilmiyorum ki belkide saka yapmıstır o anda heyecandan anlayamadım :) esimle bayagı gülüsmeler falan oldu 10+1 mis bugün lokumcum

X