2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok canım ya dayanamıyorum aslında da el mahkum napıyımev hadi kalk gidek diyoben halsizim kocam ev toplamaya çalışıyo garibim.drum bi çare başka şehirde bekliyor beni.öyle işte napimmm

Mrb arkadaskar benim agzimin ici cok kotu, agzimin tadini anlatacak kelime bulamiyorum. Gun gectikcede artiyo , ne yesem gecmiyo o tat . Bozuk para yutmus gibiyim . Var mi sizlerde de nasil gecer bu, sanki hic gecmicek gibime geliyo
mrb canım bende henüz yok böyle bir şey umarım tez zamanda geçer.oluyormuş böyle duymuştum.naneli sakız falan dene bi

hahahaha afiyet olsun bayat ekmegin söylee afilli birseyler isteseydin yaa :)

Cnm ayni seyleri yasamisiz benimde troidim var yarin baktiracagim dusmus mu diye doktorum banada 2 eylule randevu tarihi verdi ama ikili testten bahsetmedi gidince soyler herhalde dogum tarihimizde ayniymis :)

Geçen haftaki görüntümüz :))

oyy masallah yavrusa masallah

ah aaahh hep o minişim yüzünden.çok bulanıyorum içim bişey almıyor.hele bi doğsun sağlıkla ben sorarım ona.neyse belkim bulantılarım geçince daha havalı şeyler aşererim

hahaha iste tabiii kimbilir bi daha nerden bulucaz bugünleri hahaha :)

Cnm ayni seyleri yasamisiz benimde troidim var yarin baktiracagim dusmus mu diye doktorum banada 2 eylule randevu tarihi verdi ama ikili testten bahsetmedi gidince soyler herhalde dogum tarihimizde ayniymis :)

Düsmüstür canım insallah ben ilac kullanmadım kendiliginden düstü cok sükür zaten dr ilaca gerek yok hamilelikten yükselmis demisti benimki de bugün söyledi ayın2sinde önemli bir testimiz var 2li test dedi. Birlikte fikir alısverisi yapalım bakalım aynı seyleri yasıyormuyuz diye :)

[QUOTEmisseste, post: 42253872, member: 288026"]Kızlaaaaaaaaarr bendeeee geldiiiimmmmm :) Birazcıktaa alısveris yaptımdaa ondan gec kaldım..
Lokumum masaaallaaaahhhh saglıklı yaa tam bi bebek olmusss elleri kolları ayakları bacaklarını hepsini gösterdi dr hatta kafasına bile yakınlastırdı ultrasonu, 3.4 cm su anda lokumum pıt pıt kalp atıslarını duyduk yine. uyuyordu doktor hareket etsin mi dedi esim yazııııııık dedi doktorda güldü dürtmüyorum dedi o zaman :)) 2 Eylülde saat1de 2li tarama testimiz var cok sükür basından beri düsük vs tehlikem yoktu hala yok hersey saglıklı darısı 2li taramaya artık :) hicbirsey yasak degil yalnız 2 gündür sarı akıntım vardı onun icin fitil verdi 5gün kullanıcam. Sıcaklardan ve az sıvı tüketiminden dolayı oluyor dedi.
Bu arada troid içinde testim vardı bugün yaptırdık o da düsmüüsssss kendi kendine :) 8.1 di 4.2 ye düsmüs ilac kullanmıyordum zaten dahiliye ve endokrin doktorum gerek yok demisti ne kadar haklıymıs :)
Kadın dogumcumada bayılıyorum cok seviyorum kendisini iyi ki Düzgün Bey i tanımısıııııııııımmmmm
benden haberler böyleee
Kızlaaar sizide tebrik ediyorum gözünüz aydın insalllaaaaaaah hep birlikte tamamlicaz bu güzel süreci saglıklaaaaa _Egeli_ azerikizi91 [/QUOTE]
Acaba uyandırsa miydiniz minnaği:) siz anlattikca doktora biran önce gitmek istiyorum. Şeytan dürtüyo bir bahane uydur git gör bebisini diyo :)

Benimde miyomum var 3 cm rahim arka tarafindaymis bebegi etkulemez dedi dr. Oglumda da vardi miyomum bisey olmadi cok sukur

Ayy canım içim rahatladı gerçekten.
Bir sıkıntısı oluyor mu peki sonrasında,oldu mu?
Normal doğum mu yapmıştın canım sezeryanda halledilemez mi acaba?
Bir dahakine soracağım .

Ciddi misiinnn belli oluyo yanii ayy çok sevindim hayırlı olsuuunn :) o zaman çatlıycam ben yaa:)) maşallahh sağlıklı olmasına sevindim hemen çıkıyor mu sonuçlar

Bizde haftaya gidicez kızlar bebişim azcık daha büyüsün diye bekliyorum 12. Haftayı inşallah cinsiyeti söyler doktorumuz meraktan çatlıycam ya

Aynen bende onu bekliyorum yoksa 11. Hafta bitmek üzere doktor 31inde gün verdi büyüsün diye o zamanı bekliyorum yoksa uçarak gidiceeeemm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…