2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

cinsiyet tahmininde bulundular mı canım senin :)
Yok canim 3hafta sonra birşeyler söyleyebilirim simdi söylersem sallamis olurum zaten yüzde elli tutturma sansim var dedi :)) çok merak ediyorum . 3 hafta sonra buradan tasinmis oluruz büyük ihtimalle yeni bi şehirde yeni bi drla gorucem bebeğimi :)

Sonuclarin hayirli olsun canim. Cok sukur hersey yolunda.
Darisi bizlere canim:)

Canim kişinin avret yerini bir başkasının görmesi dinen haramdır. Diz kapağı ile göbek arasını kadın kadın a bile olsa mecburiyet yani Dr dışında ki kadın Dr bulunmaz ise erkek e caiz ... elciye zeval olmaz... arastirabılır siniz.

Çok sevindim seninle Günlerimiz aynı gidiyor .cinsiyeti bnde çok merakediyorum.

ooooo korucular artıyor :) bende doğum paketi aldım. diğer türlü çok pahalı zaten :)
aynen canım cok arastırdım ben tamamlayıcı saglık sıgortası falan mı alsam dıye de en mantıklısı gidip direk hastaneden doğum paketi almaktı :) aldım şimdi hiç bir seyı dusunmuyorum valla :)

aynen canım cok arastırdım ben tamamlayıcı saglık sıgortası falan mı alsam dıye de en mantıklısı gidip direk hastaneden doğum paketi almaktı :) aldım şimdi hiç bir seyı dusunmuyorum valla :)

aynen bende.. ilk başta bi bakalım fiyatlara dedik eşimle, rutin kan testi sadece 804 TL tutunca soluğu üst katta aldık :) hastane iyi bence odalar temiz hemşireler ilgili dr lar da genel olarak bilgili ve iyi süreç yönetiyor. Aylin Hanımıda duymuştum ama en yakın arkadaşım Ümit Bey de doğum yaptı hem onun tavsiyesi hem de 3 yıldır rutin kontrollerime de Ümit Bey 'e gidiyodum o yüzden onu tercih ettim. Bakalım güzel güzel doğururuz inşallah.. :)

inş canım benim sağlıkla hemencecik doğuralım:):) ümit beyde çok iyi doktor zaten onu bende duymuştum da ben gıcığım birazcık bu konularda hiç kadın doğumcuya gitmemiştim hayatım boyunca ondan bir anda erkek doktora cesaret edemedım. aylin hanım'a ilk gittim böyle bi garip oldum ağladım falan korkudan :):) yazık kadın bir şey yapmıycam valla sadece karnından bakıcam dedi:):):)

kızlar günde ne kadar su tüketiyorsunuz? benim sudan midem bulanıyoren en en fazla 1 litre içiyorum.ama 2,5 içmemiz gerek en azından.napcam bilmiyorum

kızlar biliyorum çok erken ama benim çok alışveriş yapasım var daha kendime bile bir şey almadım düşünün artık henüz oluyor kıyafetlerim...trendyolda biberonlar var bayıldım ben avent yada dr browns düşünüyorum biraz araştırdım doğal akışlı en iyi onlar gibi... pıtırcığa oda takımı bakıyorum odasını kağıt yapcaz falan bugün çalışmadım galiba hep oda baktım

kızlar günde ne kadar su tüketiyorsunuz? benim sudan midem bulanıyoren en en fazla 1 litre içiyorum.ama 2,5 içmemiz gerek en azından.napcam bilmiyorum
canım bende aynıyım 1.5 lt zor yani hatta bugün onu bile bitiremedim çok şişkinlik yapıyor wc dende çıkamıyorum napim 1.5 makul

:) önemli olan uyumunuz canım.. dr unu sevdiysen gerisi mühim değil.. :) açmaya alışçaz zaten 9 aydı doğum du derken :)

valla ne yalan söyliyim benim de içim gidiyor almak istiyorum ama tutuyorum kendimi şimdilik tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…