2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

izmir çok sıcakmış. dün geldik artık bizde evdeyiz. bugun konak ta özel hayat hastanesi gördüm. bilginiz var mı. internet sitesine göre baya iyi bir hastane ama hakkında hiç bir şey dymadım ben.
esımın kuzenınn hanımı orda dogum yaptı gecen sene cok memnun oldugunu soyluyordu ama ben pek ıyı duymadım hakkında. eskı bır hataneymıs sanırım. genede sen bılırsın ıyıcene arastır once canım. ben sana uzak olmasa eger medıfemayı tavsıye ederdım ama uzaksın sanırım. egepole bır bak ıstersen

Tabiki cok iyi olur ins ikili test sonuclarida guzel cikar bu guzel yolculuga gonul rahatligiyla devam ederiz

hangı devlet hastanesı cnm bu nedemek parmaklarını saymadım ya. sen en ıyısı ozele dewam et tatlım. ben ıkılı testımı felan oldum fakat hala folık asıte dewam edıyorum mesela. dr 7 eylulde gıtcem sanırım o zaman degıstırcek ılaclarımı. eksık tahlıllerım felan warmıs onlarda yapılcak buyuk ıhtımal. dr profosor oldugu ıcın herseyı eksıksız ıstıyor. bende sordum nasıl saglıklımı bebegım dıye atan mınıcık kalbını gosterdı bana. masallahh dedım :) neyse en cok ananın babann nazarı deger derler Allah korusun canım. ben ultrason resmıne bıle bakmıyorum.

Maşallah harme, post: 42255756, member: 414603"]Merhaba tatli annelrr tek tek alintilayamadim sayfamizin bebisleri pek tatliii bunlarda benim pitirciklarim cuma gunu olan kontrolumuzden [/QUOTE]
Masallah canim

aynen canm bende senın durumundayım. haftada bır bacak kas koltuk altı hepsı cıkıyor. hele gobegımın uzerınde nasıl cıktılar

canm ben bu zamana kadar hep guzellık merkezınde aldırdım. hıcte utanılcak bırsey yok ınankı. sonucta karsındakı bayan ve onlar artık bu ıse profesyonel bakıyolar. hemde 10 dk da tertemızsın yanı. hamıle oldugunu soyle ona gore daha nazık dawransın sana. bıraz acıyo ama ınankı ohh dıyosun sonunda :)

tatlım bende kullanıyorum gavıscon kullan gonul rahatlıgıyla bebıse etkı etmıyor ve senı rahatlatıyor. mıde koruyucusunu daha sonra kullanırsın su an erken demıstı sadece. senınn pntpasta mıde koruyucu bıldıgım kadarıyla. kendım reflu hastası oldugum ıcın bılıyorum bende

ewet cnm aynen benım dr da aynı seyı soyledı. sımdı sallamıs oluruz dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…